Vojvođanska B liga – Muškarci

Sezona 2023 - 24

Kolo Datum Domaći Gosti Rezultat
1. 16.09.2023. STK Roham STK Mladost 4:0
Smiljić Vladimir
Tintor Nikola
11:4 11:9 11:4
3:0
Marić Željko
Tintor Davor
11:4 10:12 11:7 11:8
3:1
Cvetković Branko
Kovačević Jovan
11:4 11:5 11:7
3:0
Smiljić Vladimir / Cvetković Branko
Tintor Nikola / Tintor Davor
11:6 11:3 11:9
3:0
1. 16.09.2023. STK Temerin Ferocoop 2 STK Čarnojević 4:1
Oros Andraš ml.
Radić Igor
11:1 11:2 11:3
3:0
Nađidai Gabor
Tešin Dušan
11:6 14:12 11:7
3:0
Nađidai Zoltan
Radić Branko
11:6 11:4 10:12 11:8
3:1
Vig Botond / Vig Žombor
Tešin Dušan / Banjaš Andrej
7:11 10:12 7:11
0:3
Oros Andraš ml.
Tešin Dušan
11:7 11:6 11:3
3:0
1. 17.09.2023. STK Podunavlje STK Prof-line 4:0 WO
1. 17.09.2023. STK Žabalj STK Bečej 4:2
Čonkić Zoran
Pinter Deneš
11:4 14:12 5:11 11:7
3:1
Stepanović Siniša
Dragin Goran
8:11 11:6 11:9 11:7
3:1
Šilić Milan
Glavaški Milutin
9:11 5:11 11:6 9:11
1:3
Stepanović Siniša / Šilić Milan
Glavaški Milutin / Dragin Goran
9:11 8:11 11:7 6:11
1:3
Trninic Mirko
Dragin Goran
11:9 11:8 9:11 8:11 11:7
3:2
Šilić Milan
Pinter Deneš
11:5 11:8 9:11 11:9
3:1
1. 16.09.2023. STK Banat 2 X
2. 30.09.2023. STK Banat 2 STK Roham 0:4
Mijanović Ivan
Smiljić Vladimir
6:11 3:11 9:11
0:3
Peljto Emir
Cvetković Branko
1:11 3:11 4:11
0:3
Mijanović Srđan
Marić Željko
4:11 12:10 5:11 9:11
1:3
Mijanović Ivan / Mijanović Srđan
Smiljić Vladimir / Marić Željko
6:11 8:11 10:12
0:3
2. 30.09.2023. STK Mladost STK Temerin Ferocoop 2 1:4
Tintor Davor
Nađidai Zoltan
6:11 3:11 2:11
0:3
Kovačević Jovan
Varga Danijel
3:11 1:11 5:11
0:3
Nikolić Radoslav
Nađidai Gabor
6:11 6:11 11:5 11:6 11:9
3:2
Tintor Davor / Nikolić Radoslav
Nađidai Zoltan / Varga Danijel
6:11 10:12 9:11
0:3
Tintor Davor
Varga Danijel
3:11 4:11 6:11
0:3
2. 30.09.2023. STK Čarnojević STK Podunavlje 4:3
Radić Branko
Savić Stefan
7:11 13:11 10:12 3:11
1:3
Banjaš Andrej
Skopljak Mirko
12:10 11:9 10:12 9:11 8:11
2:3
Tešin Dušan
Stojanac Nikola
13:11 6:11 11:9 11:6
3:1
Radić Branko / Tešin Dušan
Savić Stefan / Skopljak Mirko
11:6 6:11 12:10 6:11 11:9
3:2
Fekete Zoltan
Skopljak Mirko
6:11 7:11 6:11
0:3
Tešin Dušan
Savić Stefan
11:9 14:12 11:6
3:0
Banjaš Andrej
Stojanac Nikola
11:9 11:8 11:7
3:0
2. 30.09.2023. STK Prof-line STK Žabalj 4:3
Eleta Strahinja
Stepanović Siniša
6:11 11:8 11:5 8:11 11:8
3:2
Bugar Eugen
Šilić Milan
15:13 9:11 6:11 11:5 8:11
2:3
Bosika Jovan
Čonkić Zoran
11:8 11:6 11:8
3:0
Bosika Jovan / Eleta Strahinja
Stepanović Siniša / Šilić Milan
10:12 11:9 11:3 8:11 11:13
2:3
Eleta Strahinja
Šilić Milan
11:6 8:11 14:12 18:16
3:1
Bosika Jovan
Stepanović Siniša
5:11 5:11 8:11
0:3
Bugar Eugen
Čonkić Zoran
11:8 15:13 11:2
3:0
2. 30.09.2023. X STK Bečej
3. 01.10.2023. STK Temerin Ferocoop 2 STK Banat 2 4:1
Varga Danijel
Peljto Emir
11:4 11:4 11:4
3:0
Nađidai Gabor
Mijanović Ivan
1:11 5:11 7:11
0:3
Nađidai Zoltan
Mijanović Srđan
11:5 7:11 11:3 11:6
3:1
Nađidai Zoltan / Varga Danijel
Mijanović Ivan / Mijanović Srđan
10:12 11:6 11:6 11:7
3:1
Varga Danijel
Mijanović Ivan
11:5 11:6 11:2
3:0
3. 01.10.2023. STK Podunavlje STK Mladost 4:1
Skopljak Mirko
Tintor Nikola
11:3 11:5 13:11
3:0
Savić Stefan
Nikolić Radoslav
6:11 11:9 6:11 11:3 11:5
3:2
Stojanac Nikola
Tintor Nikola
11:8 11:8 13:11
3:0
Skopljak Mirko / Stojanac Nikola
Tintor Davor / Nikolić Radoslav
9:11 11:9 9:11 11:9 11:13
2:3
Skopljak Mirko
Nikolić Radoslav
11:7 11:5 11:2
3:0
3. 01.10.2023. STK Žabalj STK Čarnojević 4:0
Šilić Milan
Tešin Dušan
3:11 11:8 8:11 11:8 15:13
3:2
Trninic Mirko
Radić Branko
11:13 11:8 11:5 11:5
3:1
Stepanović Siniša
Radić Igor
11:5 12:10 11:7
3:0
Stepanović Siniša / Šilić Milan
Tešin Dušan / Radić Branko
13:11 12:10 11:9
3:0
3. 01.10.2023. STK Bečej STK Prof-line 4:0
Glavaški Milutin
Bugar Eugen
11:2 11:8 11:8
3:0
Dragin Goran
Eleta Strahinja
11:7 11:9 7:11 11:3
3:1
Pinter Deneš
Rankov Marko
11:9 11:8 11:3
3:0
Glavaški Milutin / Dragin Goran
Bugar Eugen / Eleta Strahinja
11:7 11:5 11:4
3:0
3. 01.10.2023. STK Roham X
4. 14.10.2023. STK Banat 2 STK Podunavlje 3:4
Mijanović Ivan
Savić Stefan
11:9 15:17 7:11 11:8 12:10
3:2
Peljto Emir
Skopljak Mirko
8:11 11:13 6:11
0:3
Mijanović Srđan
Čalić Zoran
11:4 6:11 11:8 9:11 5:11
2:3
Mijanović Ivan / Mijanović Srđan
Skopljak Mirko / Čalić Zoran
11:8 4:11 11:7 7:11 14:12
3:2
Mijanović Ivan
Skopljak Mirko
7:11 8:11 10:12
0:3
Mijanović Srđan
Savić Stefan
11:7 11:5 6:11 7:11 12:10
3:2
Peljto Emir
Čalić Zoran
8:11 8:11 9:11
0:3
4. 14.10.2023. STK Roham STK Temerin Ferocoop 2 4:0
Đukić Nenad
Oros Andraš ml.
11:9 3:11 3:11 14:12 11:7
3:2
Cvetković Branko
Varga Danijel
12:10 11:4 11:5
3:0
Smiljić Vladimir
Nađidai Zoltan
9:11 11:3 15:13 11:9
3:1
Smiljić Vladimir / Đukić Nenad
Oros Andraš ml. / Varga Danijel
12:14 12:10 15:13 11:8
3:1
4. 14.10.2023. STK Mladost STK Žabalj 0:4
Tintor Nikola
Stepanović Siniša
11:4 8:11 7:11 10:12
1:3
Tintor Davor
Šilić Milan
13:15 11:6 10:12 5:11
1:3
Nikolić Radoslav
Trninic Mirko
11:6 10:12 11:13 8:11
1:3
Tintor Nikola / Nikolić Radoslav
Stepanović Siniša / Šilić Milan
4:11 6:11 7:11
0:3
4. 14.10.2023. STK Čarnojević STK Bečej 4:3
Radić Branko
Glavaški Milutin
11:7 5:11 9:11 5:11
1:3
Banjaš Andrej
Pinter Deneš
11:1 16:14 11:9
3:0
Tešin Dušan
Dragin Goran
11:9 10:12 11:4 11:3
3:1
Radić Branko / Tešin Dušan
Glavaški Milutin / Dragin Goran
6:11 11:6 8:11 4:11
1:3
Radić Branko
Pinter Deneš
11:6 11:5 11:6
3:0
Tešin Dušan
Glavaški Milutin
2:11 6:11 3:11
0:3
Banjaš Andrej
Dragin Goran
12:10 13:11 11:8
3:0
4. 15.10.2023. X STK Prof-line
5. 22.10.2023. STK Žabalj STK Banat 2 4:0
Stepanović Siniša
Mijanović Ivan
6:11 8:11 11:6 11:4 11:6
3:2
Trninic Mirko
Mijanović Srđan
11:6 11:5 11:4
3:0
Šilić Milan
Šušak Vuk
11:4 11:5 11:5
3:0
Čonkić Zoran / Šilić Milan
Mijanović Ivan / Mijanović Srđan
16:14 11:13 11:9 11:13 11:4
3:2
5. 22.10.2023. STK Podunavlje STK Roham 3:4
Čalić Zoran
Smiljić Vladimir
5:11 6:11 8:11
0:3
Stojanac Nikola
Cvetković Branko
8:11 5:11 8:11
0:3
Skopljak Mirko
Marić Željko
11:4 11:7 8:11 9:11 13:11
3:2
Stojanac Nikola / Skopljak Mirko
Smiljić Vladimir / Cvetković Branko
11:9 8:11 11:13 11:7 11:7
3:2
Čalić Zoran
Cvetković Branko
5:11 8:11 8:11
0:3
Skopljak Mirko
Smiljić Vladimir
11:8 11:6 11:3
3:0
Stojanac Nikola
Marić Željko
6:11 5:11 2:11
0:3
5. 21.10.2023. STK Bečej STK Mladost 4:3
Dragin Goran
Tintor Davor
11:9 11:2 11:6
3:0
Glavaški Milutin
Tintor Nikola
11:7 11:8 13:11
3:0
Pinter Deneš
Kovačević Jovan
11:6 4:11 11:13 11:9 10:12
2:3
Dragin Goran / Glavaški Milutin
Tintor Davor / Tintor Nikola
11:4 11:1 11:2
3:0
Dragin Goran
Tintor Nikola
9:11 10:12 11:8 12:14
1:3
Pinter Deneš
Tintor Davor
9:11 5:11 7:11
0:3
Glavaški Milutin
Kovačević Jovan
11:3 11:4 11:6
3:0
5. 22.10.2023. STK Prof-line STK Čarnojević 4:2
Bugar Eugen
Radić Branko
8:11 9:11 7:11
0:3
Bosika Jovan
Baračkov Đorđe
11:5 12:10 11:7
3:0
Eleta Strahinja
Amanović Jovan
11:6 11:7 11:4
3:0
Bugar Eugen / Eleta Strahinja
Radić Branko / Baračkov Đorđe
9:11 7:11 6:11
0:3
Bugar Eugen
Baračkov Đorđe
11:7 11:6 11:5
3:0
Eleta Strahinja
Radić Branko
11:4 11:3 11:7
3:0
5. 21.10.2023. STK Temerin Ferocoop 2 X
6. 04.11.2023. STK Banat 2 STK Bečej 0:4
Mijanović Ivan
Glavaški Milutin
11:9 9:11 9:11 8:11
1:3
Peljto Emir
Pinter Deneš
7:11 7:11 11:8 8:11
1:3
Mijanović Srđan
Dragin Goran
9:11 10:12 6:11
0:3
Mijanović Ivan / Mijanović Srđan
Dragin Goran / Glavaški Milutin
6:11 7:11 5:11
0:3
6. 04.11.2023. STK Roham STK Žabalj 4:0
Smiljić Vladimir
Trninic Mirko
11:5 11:7 11:6
3:0
Marić Željko
Šilić Milan
11:8 11:6 3:11 11:7
3:1
Cvetković Branko
Čonkić Zoran
11:9 13:11 11:3
3:0
Cvetković Branko / Smiljić Vladimir
Trninic Mirko / Šilić Milan
11:2 11:9 11:4
3:0
6. 04.11.2023. STK Temerin Ferocoop 2 STK Podunavlje 4:2
Varga Danijel
Čalić Zoran
11:6 11:7 11:8
3:0
Vig Botond
Stojanac Nikola
8:11 4:11 9:11
0:3
Nađidai Zoltan
Skopljak Mirko
9:11 11:5 7:11 11:7 7:11
2:3
Nađidai Zoltan / Varga Danijel
Stojanac Nikola / Skopljak Mirko
11:8 11:9 11:6
3:0
Varga Danijel
Stojanac Nikola
11:9 11:4 19:17
3:0
Nađidai Zoltan
Čalić Zoran
11:4 11:7 11:5
3:0
6. 04.11.2023. STK Mladost STK Prof-line 1:4
Tintor Nikola
Bosika Jovan
7:11 6:11 8:11
0:3
Kovačević Jovan
Eleta Strahinja
4:11 8:11 9:11
0:3
Tintor Davor
Bugar Eugen
7:11 8:11 9:11
0:3
Tintor Nikola / Tintor Davor
Eleta Strahinja / Bugar Eugen
11:5 8:11 11:9 11:4
3:1
Tintor Nikola
Eleta Strahinja
10:12 7:11 4:11
0:3
6. 04.11.2023. X STK Čarnojević
7. 05.11.2023. STK Prof-line STK Banat 2 4:2
Eleta Strahinja
Mijanović Ivan
7:11 14:12 5:11 11:6 7:11
2:3
Bugar Eugen
Mijanović Srđan
10:12 11:7 11:4 10:12 11:5
3:2
Bosika Jovan
Peljto Emir
11:5 11:9 8:11 11:7
3:1
Bugar Eugen / Eleta Strahinja
Mijanović Ivan / Mijanović Srđan
11:9 11:6 9:11 8:11 8:11
2:3
Eleta Strahinja
Mijanović Srđan
11:7 11:7 11:5
3:0
Bosika Jovan
Mijanović Ivan
14:12 11:9 11:9
3:0
7. 05.11.2023. STK Roham STK Bečej 4:0
Cvetković Branko
Kiš Oto
11:7 11:4 11:6
3:0
Turoš 2 Jožef
Pinter Deneš
11:9 8:11 11:6 11:8
3:1
Đenge Ervin
Dragin Goran
11:6 11:8 11:8
3:0
Cvetković Branko / Đenge Ervin
Kiš Oto / Dragin Goran
11:4 11:8 11:7
3:0
7. 05.11.2023. STK Žabalj STK Temerin Ferocoop 2 2:4
Stepanović Siniša
Oros Andraš ml.
3:11 9:11 7:11
0:3
Trninic Mirko
Varga Danijel
11:6 11:13 12:10 9:11 11:9
3:2
Šilić Milan
Vig Botond
11:2 14:12 11:6
3:0
Trninic Mirko / Šilić Milan
Oros Andraš ml. / Varga Danijel
9:11 7:11 4:11
0:3
Stepanović Siniša
Varga Danijel
7:11 4:11 11:5 7:11
1:3
Šilić Milan
Oros Andraš ml.
6:11 9:11 5:11
0:3
7. 05.11.2023. STK Čarnojević STK Mladost 2:4
Radić Branko
Tintor Davor
7:11 9:11 11:7 11:5 3:11
2:3
Banjaš Andrej
Tintor Nikola
12:10 8:11 11:13 9:11
1:3
Tešin Dušan
Kovačević Jovan
11:6 11:9 11:3
3:0
Radić Branko / Tešin Dušan
Tintor Davor / Tintor Nikola
11:6 11:4 11:6
3:0
Radić Branko
Tintor Nikola
5:11 8:11 11:4 8:11
1:3
Tešin Dušan
Tintor Davor
7:11 11:6 9:11 14:12 16:18
2:3
7. 05.11.2023. STK Podunavlje X
8. 18.11.2023. STK Banat 2 STK Čarnojević 1:4
Mijanović Ivan
Tešin Dušan
12:14 11:6 13:11 8:11 8:11
2:3
Peljto Emir
Radić Branko
5:11 5:11 8:11
0:3
Mijanović Srđan
Banjaš Andrej
4:11 5:11 11:8 8:11
1:3
Mijanović Ivan / Mijanović Srđan
Tešin Dušan / Radić Branko
11:6 11:13 11:5 11:4
3:1
Mijanović Ivan
Radić Branko
11:5 11:5 9:11 5:11 9:11
2:3
8. 18.11.2023. STK Prof-line STK Roham 0:4
Eleta Strahinja
Smiljić Vladimir
6:11 9:11 8:11
0:3
Bugar Eugen
Turoš 2 Jožef
10:12 11:7 11:5 11:13 8:11
2:3
Rankov Marko
Đenge Ervin
7:11 6:11 6:11
0:3
Eleta Strahinja / Bugar Eugen
Smiljić Vladimir / Đenge Ervin
7:11 8:11 7:11
0:3
8. 18.11.2023. STK Temerin Ferocoop 2 STK Bečej 4:2
Nađidai Zoltan
Pinter Deneš
11:3 11:3 11:6
3:0
Varga Danijel
Kiš Oto
11:5 11:9 11:4
3:0
Nađidai Gabor
Dragin Goran
14:16 8:11 11:9 11:7 6:11
2:3
Vig Botond / Vig Žombor
Dragin Goran / Pinter Deneš
1:11 8:11 11:8 9:11
1:3
Nađidai Zoltan
Kiš Oto
11:4 11:5 11:6
3:0
Nađidai Gabor
Pinter Deneš
6:11 11:7 11:5 5:11 11:7
3:2
8. 19.11.2023. STK Podunavlje STK Žabalj 4:3
Skopljak Mirko
Šilić Milan
11:4 11:9 11:7
3:0
Stojanac Nikola
Stepanović Siniša
11:9 8:11 10:12 11:7 8:11
2:3
Savić Stefan
Trninic Mirko
3:11 7:11 9:11
0:3
Skopljak Mirko / Stojanac Nikola
Stepanović Siniša / Trninic Mirko
2:11 7:11 5:11
0:3
Skopljak Mirko
Stepanović Siniša
8:11 5:11 11:7 11:8 12:10
3:2
Savić Stefan
Šilić Milan
11:3 14:12 11:7
3:0
Stojanac Nikola
Trninic Mirko
11:6 12:10 9:11 11:9
3:1
8. 19.11.2023. X STK Mladost
9. 02.12.2023. STK Mladost STK Banat 2 4:0
Tintor Nikola
Mijanović Srđan
14:12 11:3 11:5
3:0
Kovačević Jovan
Govedarica Vuk
11:9 7:11 11:6 11:3
3:1
Tintor Davor
Peljto Emir
13:11 11:6 11:3
3:0
Tintor Nikola / Tintor Davor
Govedarica Vuk / Peljto Emir
11:7 11:7 13:11
3:0
9. 02.12.2023. STK Roham STK Čarnojević 4:0
Cvetković Branko
Radić Branko
11:7 11:8 11:8
3:0
Marić Željko
Radić Igor
11:13 11:7 11:9 11:6
3:1
Đenge Ervin
Tešin Dušan
11:6 11:9 11:7
3:0
Cvetković Branko / Marić Željko
Radić Branko / Tešin Dušan
11:5 11:8 11:8
3:0
9. 03.12.2023. STK Prof-line STK Temerin Ferocoop 2 1:4
Eleta Strahinja
Varga Danijel
5:11 7:11 8:11
0:3
Rankov Marko
Nađidai Zoltan
7:11 6:11 6:11
0:3
Bugar Eugen
Nađidai Gabor
10:12 11:2 11:5 11:4
3:1
Eleta Strahinja / Bugar Eugen
Nađidai Zoltan / Varga Danijel
4:11 7:11 11:8 8:11
1:3
Eleta Strahinja
Nađidai Zoltan
4:11 6:11 6:11
0:3
9. 02.12.2023. STK Bečej STK Podunavlje 0:4
Glavaški Milutin
Skopljak Mirko
8:11 7:11 8:11
0:3
Dragin Goran
Savić Stefan
9:11 11:8 10:12 8:11
1:3
Pinter Deneš
Stojanac Nikola
9:11 11:7 7:11 9:11
1:3
Pinter Deneš / Dragin Goran
Skopljak Mirko / Savić Stefan
7:11 8:11 11:9 11:8 3:11
2:3
9. 03.12.2023. STK Žabalj X
10. 20.01.2024. STK Mladost STK Roham 0:4
Kovačević Jovan
Cvetković Branko
4:11 5:11 4:11
0:3
Tintor Davor
Marić Željko
7:11 11:9 8:11 10:12
1:3
Tintor Nikola
Đenge Ervin
6:11 12:10 9:11 6:11
1:3
Kovačević Jovan / Tintor Nikola
Cvetković Branko / Marić Željko
4:11 6:11 6:11
0:3
10. 20.01.2024. STK Čarnojević STK Temerin Ferocoop 2 2:4
Radić Branko
Varga Danijel
7:11 12:10 11:5 13:11
3:1
Amanović Jovan
Nađidai Zoltan
3:11 6:11 3:11
0:3
Tešin Dušan
Nađidai Gabor
11:8 11:6 11:5
3:0
Radić Branko / Tešin Dušan
Varga Danijel / Nađidai Zoltan
7:11 9:11 11:9 12:14
1:3
Radić Branko
Nađidai Zoltan
12:10 7:11 8:11 9:11
1:3
Tešin Dušan
Varga Danijel
11:5 8:11 4:11 9:11
1:3
10. 21.01.2024. STK Prof-line STK Podunavlje 4:2
Eleta Strahinja
Savić Stefan
8:11 12:10 11:8 11:8
3:1
Bugar Eugen
Stojanac Nikola
8:11 11:8 8:11 8:11
1:3
Bosika Jovan
Skopljak Mirko
8:11 11:6 9:11 11:8 2:11
2:3
Bosika Jovan / Eleta Strahinja
Čalić Zoran / Skopljak Mirko
11:8 11:9 4:11 11:8
3:1
Eleta Strahinja
Čalić Zoran
11:6 7:11 11:4 11:8
3:1
Bosika Jovan
Savić Stefan
12:10 11:4 11:8
3:0
10. 20.01.2024. STK Bečej STK Žabalj 1:4
Dragin Goran
Stepanović Siniša
4:11 6:11 7:11
0:3
Pinter Deneš
Šilić Milan
5:11 8:11 6:11
0:3
Glavaški Milutin
Trninic Mirko
11:6 7:11 11:5 15:13
3:1
Dragin Goran / Glavaški Milutin
Stepanović Siniša / Trninic Mirko
7:11 10:12 11:7 12:10 9:11
2:3
Dragin Goran
Šilić Milan
11:6 6:11 11:5 8:11 9:11
2:3
10. 21.01.2024. X STK Banat 2
11. 27.01.2024. STK Roham STK Banat 2 4:0
Smiljić Vladimir
Mijanović Srđan
11:7 11:6 11:6
3:0
Marić Željko
Mijanović Ivan
11:7 11:8 9:11 11:6
3:1
Cvetković Branko
Peljto Emir
11:6 11:8 11:9
3:0
Marić Željko / Cvetković Branko
Mijanović Ivan / Mijanović Srđan
11:8 8:11 11:7 11:7
3:1
11. 27.01.2024. STK Temerin Ferocoop 2 STK Mladost 4:1
Nađidai Zoltan
Tintor Nikola
11:7 17:15 11:7
3:0
Nađidai Gabor
Tintor Davor
10:12 7:11 7:11
0:3
Varga Danijel
Kovačević Jovan
6:11 11:3 11:6 11:6
3:1
Nađidai Zoltan / Varga Danijel
Tintor Nikola / Tintor Davor
12:10 11:7 11:4
3:0
Nađidai Zoltan
Tintor Davor
11:5 6:11 11:1 11:6
3:1
11. 27.01.2024. STK Podunavlje STK Čarnojević 4:3
Skopljak Mirko
Banjaš Andrej
11:8 11:9 6:11 13:11
3:1
Jekić 2 Bogdan
Radić Branko
10:12 11:6 3:11 19:17 13:11
3:2
Savić Stefan
Radić Igor
9:11 3:11 7:11
0:3
Skopljak Mirko / Jekić 2 Bogdan
Banjaš Andrej / Radić Branko
9:11 7:11 12:10 9:11
1:3
Skopljak Mirko
Radić Branko
11:6 11:6 11:4
3:0
Savić Stefan
Banjaš Andrej
8:11 6:11 11:5 3:11
1:3
Jekić 2 Bogdan
Radić Igor
11:6 11:1 11:6
3:0
11. 28.01.2024. STK Žabalj STK Prof-line 4:0
Stepanović Siniša
Eleta Strahinja
9:11 11:8 11:6 11:7
3:1
Trninic Mirko
Bosika Jovan
3:11 11:7 11:8 11:6
3:1
Šilić Milan
Rankov Marko
11:4 11:4 7:11 11:7
3:1
Trninic Mirko / Stepanović Siniša
Eleta Strahinja / Bosika Jovan
11:5 11:7 11:8
3:0
11. 27.01.2024. STK Bečej X
12. 03.02.2024. STK Banat 2 STK Temerin Ferocoop 2 1:4
Mijanović Srđan
Varga Danijel
4:11 3:11 6:11
0:3
Govedarica Vuk
Nađidai Zoltan
3:11 7:11 7:11
0:3
Mijanović Ivan
Nađidai Gabor
11:9 11:7 11:8
3:0
Mijanović Ivan / Mijanović Srđan
Varga Danijel / Nađidai Zoltan
7:11 8:11 11:9 9:11
1:3
Mijanović Srđan
Nađidai Zoltan
9:11 5:11 5:11
0:3
12. 03.02.2024. STK Mladost STK Podunavlje 0:4
Tintor Nikola
Stojanac Nikola
12:10 9:11 8:11 11:5 12:14
2:3
Kovačević Jovan
Čalić Zoran
0:11 9:11 6:11
0:3
Tintor Davor
Savić Stefan
11:6 12:10 1:11 4:11 7:11
2:3
Tintor Nikola / Tintor Davor
Čalić Zoran / Stojanac Nikola
11:8 13:15 8:11 8:11
1:3
12. 03.02.2024. STK Čarnojević STK Žabalj 2:4
Radić Branko
Stepanović Siniša
2:11 10:12 11:6 11:7 11:3
3:2
Banjaš Andrej
Šilić Milan
11:6 3:11 9:11 7:11
1:3
Tešin Dušan
Trninic Mirko
11:13 8:11 11:7 11:13
1:3
Radić Branko / Tešin Dušan
Stepanović Siniša / Trninic Mirko
10:12 11:8 5:11 6:11
1:3
Radić Branko
Šilić Milan
11:8 12:10 4:11 11:9
3:1
Tešin Dušan
Stepanović Siniša
8:11 11:13 11:2 9:11
1:3
12. 04.02.2024. STK Prof-line STK Bečej 1:4
Eleta Strahinja
Glavaški Milutin
8:11 5:11 9:11
0:3
Bugar Eugen
Dragin Goran
11:9 11:8 12:10
3:0
Rankov Marko
Pinter Deneš
9:11 7:11 8:11
0:3
Eleta Strahinja / Bugar Eugen
Glavaški Milutin / Dragin Goran
5:11 6:11 9:11
0:3
Eleta Strahinja
Dragin Goran
7:11 2:11 6:11
0:3
12. 04.02.2024. X STK Roham
13. 17.02.2024. STK Podunavlje STK Banat 2 4:0
13. 17.02.2024. STK Temerin Ferocoop 2 STK Roham 1:4
13. 18.02.2024. STK Žabalj STK Mladost 4:1
13. 17.02.2024. STK Bečej STK Čarnojević 3:4
13. 18.02.2024. STK Prof-line X
14. 16.03.2024. STK Banat 2 STK Žabalj
14. 16.03.2024. STK Roham STK Podunavlje
14. 16.03.2024. STK Mladost STK Bečej
14. 16.03.2024. STK Čarnojević STK Prof-line
14. X STK Temerin Ferocoop 2
15. 23.03.2024. STK Bečej STK Banat 2
15. 23.03.2024. STK Žabalj STK Roham
15. 23.03.2024. STK Podunavlje STK Temerin Ferocoop 2
15. 23.03.2024. STK Prof-line STK Mladost
15. STK Čarnojević X
16. 24.03.2024. STK Banat 2 STK Prof-line
16. 24.03.2024. STK Bečej STK Roham
16. 24.03.2024. STK Temerin Ferocoop 2 STK Žabalj
16. 24.03.2024. STK Mladost STK Čarnojević
16. X STK Podunavlje
17. 06.04.2024. STK Čarnojević STK Banat 2
17. 06.04.2024. STK Roham STK Prof-line
17. 06.04.2024. STK Bečej STK Temerin Ferocoop 2
17. 07.04.2024. STK Žabalj STK Podunavlje
17. STK Mladost X
18. 20.04.2024. STK Banat 2 STK Mladost
18. 20.04.2024. STK Čarnojević STK Roham
18. 20.04.2024. STK Temerin Ferocoop 2 STK Prof-line
18. 20.04.2024. STK Podunavlje STK Bečej
18. X STK Žabalj
Ekipa Σ Pb Pr S+ S- +- P
1 STK Roham 11 11 0 44 4 40 22
2 STK Temerin Ferocoop 2 12 10 2 41 22 19 22
3 STK Žabalj 12 8 4 40 22 18 20
4 STK Podunavlje 12 8 4 42 26 16 20
5 STK Čarnojević 12 4 8 28 42 -14 16
6 STK Bečej 11 4 7 27 32 -5 15
7 STK Prof-line 11 5 6 (*1) 22 34 -12 15
8 STK Mladost 12 2 10 16 42 -26 14
9 STK Banat 2 11 0 11 8 44 -36 11
10 X 0 0 0 0 0 0 0
* WO
STK Banat 2 Zrenjanin
Sportska hala Medison, Karađorđev Trg, Zrenjanin
Subota 11:00
Slobodan Lugonja 060 369 03 59
Ivan Mijanović
Srđan Mijanović
Emir Peljto
Vuk Govedarica
Darko Mojsin
Marko Mihajlov
Damir Peljto
Žarko Zakić
Vuk Šušak
STK Roham Nova Crnja
Sportska hala, JNA 113, Nova Crnja
Subota 17:00
Đenge Ervin 063 527 286
Ervin Đenge
Nenad Đukić
Branko Cvetković
Vladimir Smiljić
Željko Marić
Jožef Turoš 2
STK Temerin Ferocoop 2 Temerin
Hala Temerin, Narodnog Fronta 80
Subota 17:00
Nađidai Zoltan 064 570 34 00
Gabor Nađidai
Zoltan Nađidai
Danijel Varga
Botond Vig
Žombor Vig
Maksim Pete
Andraš ml. Oros
Andraš Oros
Gabor Varga
Mladen Puhača
STK Podunavlje Novi Banovci
Grčka 31, Stari Banovci
Subota 10:00
Nikola Stojanac 064 347 29 64
Jovan Trkulja
Stevan Stojšić
Nikola Stojanac
Zoran Čalić
Stefan Savić
Mirko Skopljak
Bogdan Jekić 2
STK Žabalj Žabalj
Nikole Tesle bb
Nedelja10:00
Petar Šilić 063 785 97 15
Nemanja Savadinović
Siniša Stepanović
Mirko Trninic
Milan Šilić
Toma Gligorić
Zoran Čonkić
STK Bečej Bečej
Zelena 11, Bečej
Subota 17:00
Milutin Glavaški 064 131 82 21
Milutin Glavaški
Goran Dragin
Oto Kiš
Deneš Pinter
Goran Vučićević
Teodor Glavaški
Zoltan Horvat
STK Prof-line Ečka
Školska 2, Ečka
Nedelja17:00
Bugar Jonel 063 472 721
Eugen Bugar
Jovan Bosika
Strahinja Eleta
Marko Rankov
Igor Pandurov
STK Čarnojević Rusko Selo
Bratstva jedinstva 117 O.Š. "Gligorije Popov", Rusko Selo
Subota 18:00
Igor Radić 064 136 24 37
Nikola Radić
Branko Radić
Đorđe Baračkov
Gabor Kiš
Dušan Tešin
Andrej Banjaš
Zoltan Fekete
Jovan Amanović
Mark Ert
Igor Radić
STK Mladost Nova Pazova
OŠ, Njegoševa 4, Nova Pazova
Subota 18:00
Jovan Kovačević 060 0244 325
Jovan Kovačević
Marinko Grbić
Saša Niketić
Radoslav Nikolić
Nikola Tintor
Davor Tintor
X

Nedelja19:00
Igrač Ekipa +/- Pob Por % Poeni
Skopljak, Mirko STK Podunavlje 45:11 15 0 100 30
Nađidai, Zoltan STK Temerin Ferocoop 2 45:10 14 2 88 30
Varga, Danijel STK Temerin Ferocoop 2 39:12 12 3 80 27
Šilić, Milan STK Žabalj 34:31 10 7 59 27
Eleta, Strahinja STK Prof-line 31:29 9 8 53 26
Radić, Branko STK Čarnojević 31:39 7 11 39 25
Stepanović, Siniša STK Žabalj 34:23 9 5 64 23
Tešin, Dušan STK Čarnojević 25:31 6 9 40 21
Cvetković, Branko STK Roham 30:0 10 0 100 20
Dragin, Goran STK Bečej 23:33 5 10 33 20
Glavaški, Milutin STK Bečej 27:7 9 1 90 19
Trninic, Mirko STK Žabalj 26:17 8 3 73 19
Tintor, Davor STK Mladost 21:31 5 9 36 19
Stojanac, Nikola STK Podunavlje 21:23 6 6 50 18
Savić, Stefan STK Podunavlje 21:30 5 8 38 18
Tintor, Nikola STK Mladost 16:33 4 10 29 18
Bugar, Eugen STK Prof-line 23:18 6 5 55 17
Mijanović, Ivan STK Banat 2 20:31 4 9 31 17
Pinter, Deneš STK Bečej 17:34 3 11 21 17
Marić, Željko STK Roham 23:9 7 1 88 15
Smiljić, Vladimir STK Roham 21:4 7 1 88 15
Bosika, Jovan STK Prof-line 21:10 6 3 67 15
Banjaš, Andrej STK Čarnojević 20:14 5 4 56 14
Mijanović, Srđan STK Banat 2 10:38 1 12 8 14
Kovačević, Jovan STK Mladost 7:27 2 8 20 12
Čalić, Zoran STK Podunavlje 10:17 3 5 38 11
Nađidai, Gabor STK Temerin Ferocoop 2 11:23 2 7 22 11
Oros, Andraš ml. STK Temerin Ferocoop 2 14:3 4 1 80 9
Peljto, Emir STK Banat 2 2:27 0 9 0 9
Đenge, Ervin STK Roham 12:1 4 0 100 8
Radić, Igor STK Čarnojević 4:12 1 4 20 6
Nikolić, Radoslav STK Mladost 6:11 1 3 25 5
Čonkić, Zoran STK Žabalj 3:10 1 3 25 5
Rankov, Marko STK Prof-line 1:15 0 5 0 5
Turoš 2, Jožef STK Roham 6:3 2 0 100 4
Jekić 2, Bogdan STK Podunavlje 6:2 2 0 100 4
Kiš, Oto STK Bečej 0:9 0 3 0 3
Đukić, Nenad STK Roham 3:2 1 0 100 2
Govedarica, Vuk STK Banat 2 1:6 0 2 0 2
Vig, Botond STK Temerin Ferocoop 2 0:6 0 2 0 2
Baračkov, Đorđe STK Čarnojević 0:6 0 2 0 2
Amanović, Jovan STK Čarnojević 0:6 0 2 0 2
Šušak, Vuk STK Banat 2 0:3 0 1 0 1
Fekete, Zoltan STK Čarnojević 0:3 0 1 0 1
Mojsin, Darko STK Banat 2 0:0 0 0 0 0
Mihajlov, Marko STK Banat 2 0:0 0 0 0 0
Peljto, Damir STK Banat 2 0:0 0 0 0 0
Zakić, Žarko STK Banat 2 0:0 0 0 0 0
Vig, Žombor STK Temerin Ferocoop 2 0:0 0 0 0 0
Pete, Maksim STK Temerin Ferocoop 2 0:0 0 0 0 0
Oros, Andraš STK Temerin Ferocoop 2 0:0 0 0 0 0
Varga, Gabor STK Temerin Ferocoop 2 0:0 0 0 0 0
Puhača, Mladen STK Temerin Ferocoop 2 0:0 0 0 0 0
Trkulja, Jovan STK Podunavlje 0:0 0 0 0 0
Stojšić, Stevan STK Podunavlje 0:0 0 0 0 0
Savadinović, Nemanja STK Žabalj 0:0 0 0 0 0
Gligorić, Toma STK Žabalj 0:0 0 0 0 0
Vučićević, Goran STK Bečej 0:0 0 0 0 0
Glavaški, Teodor STK Bečej 0:0 0 0 0 0
Horvat, Zoltan STK Bečej 0:0 0 0 0 0
Pandurov, Igor STK Prof-line 0:0 0 0 0 0
Radić, Nikola STK Čarnojević 0:0 0 0 0 0
Kiš, Gabor STK Čarnojević 0:0 0 0 0 0
Ert, Mark STK Čarnojević 0:0 0 0 0 0
Grbić, Marinko STK Mladost 0:0 0 0 0 0
Niketić, Saša STK Mladost 0:0 0 0 0 0
STK Podunavlje +/- Pob Por % Poeni
Skopljak, Mirko 45:11 15/15 0 100 30
Stojanac, Nikola 21:23 6/12 0 50 18
Savić, Stefan 21:30 5/13 0 38 18
Čalić, Zoran 10:17 3/8 0 38 11
Jekić 2, Bogdan 6:2 2/2 0 100 4
Trkulja, Jovan 0:0 0/0 0 0 0
Stojšić, Stevan 0:0 0/0 0 0 0
STK Temerin Ferocoop 2 +/- Pob Por % Poeni
Nađidai, Zoltan 45:10 14/16 0 88 30
Varga, Danijel 39:12 12/15 0 80 27
Nađidai, Gabor 11:23 2/9 0 22 11
Oros, Andraš ml. 14:3 4/5 0 80 9
Vig, Botond 0:6 0/2 0 0 2
Vig, Žombor 0:0 0/0 0 0 0
Pete, Maksim 0:0 0/0 0 0 0
Oros, Andraš 0:0 0/0 0 0 0
Varga, Gabor 0:0 0/0 0 0 0
Puhača, Mladen 0:0 0/0 0 0 0
STK Žabalj +/- Pob Por % Poeni
Šilić, Milan 34:31 10/17 0 59 27
Stepanović, Siniša 34:23 9/14 0 64 23
Trninic, Mirko 26:17 8/11 0 73 19
Čonkić, Zoran 3:10 1/4 0 25 5
Savadinović, Nemanja 0:0 0/0 0 0 0
Gligorić, Toma 0:0 0/0 0 0 0
STK Prof-line +/- Pob Por % Poeni
Eleta, Strahinja 31:29 9/17 0 53 26
Bugar, Eugen 23:18 6/11 0 55 17
Bosika, Jovan 21:10 6/9 0 67 15
Rankov, Marko 1:15 0/5 0 0 5
Pandurov, Igor 0:0 0/0 0 0 0
STK Čarnojević +/- Pob Por % Poeni
Radić, Branko 31:39 7/18 0 39 25
Tešin, Dušan 25:31 6/15 0 40 21
Banjaš, Andrej 20:14 5/9 0 56 14
Radić, Igor 4:12 1/5 0 20 6
Baračkov, Đorđe 0:6 0/2 0 0 2
Amanović, Jovan 0:6 0/2 0 0 2
Fekete, Zoltan 0:3 0/1 0 0 1
Radić, Nikola 0:0 0/0 0 0 0
Kiš, Gabor 0:0 0/0 0 0 0
Ert, Mark 0:0 0/0 0 0 0
STK Roham +/- Pob Por % Poeni
Cvetković, Branko 30:0 10/10 0 100 20
Marić, Željko 23:9 7/8 0 88 15
Smiljić, Vladimir 21:4 7/8 0 88 15
Đenge, Ervin 12:1 4/4 0 100 8
Turoš 2, Jožef 6:3 2/2 0 100 4
Đukić, Nenad 3:2 1/1 0 100 2
STK Bečej +/- Pob Por % Poeni
Dragin, Goran 23:33 5/15 0 33 20
Glavaški, Milutin 27:7 9/10 0 90 19
Pinter, Deneš 17:34 3/14 0 21 17
Kiš, Oto 0:9 0/3 0 0 3
Vučićević, Goran 0:0 0/0 0 0 0
Glavaški, Teodor 0:0 0/0 0 0 0
Horvat, Zoltan 0:0 0/0 0 0 0
STK Mladost +/- Pob Por % Poeni
Tintor, Davor 21:31 5/14 0 36 19
Tintor, Nikola 16:33 4/14 0 29 18
Kovačević, Jovan 7:27 2/10 0 20 12
Nikolić, Radoslav 6:11 1/4 0 25 5
Grbić, Marinko 0:0 0/0 0 0 0
Niketić, Saša 0:0 0/0 0 0 0
STK Banat 2 +/- Pob Por % Poeni
Mijanović, Ivan 20:31 4/13 0 31 17
Mijanović, Srđan 10:38 1/13 0 8 14
Peljto, Emir 2:27 0/9 0 0 9
Govedarica, Vuk 1:6 0/2 0 0 2
Šušak, Vuk 0:3 0/1 0 0 1
Mojsin, Darko 0:0 0/0 0 0 0
Mihajlov, Marko 0:0 0/0 0 0 0
Peljto, Damir 0:0 0/0 0 0 0
Zakić, Žarko 0:0 0/0 0 0 0
Powered by: www.tabletennisscores.com