Vojvođanska B liga – Muškarci

2020 - 21

Kolo Datum Domaći Gosti Rezultat
1. 03.10.2020. STK Banat 2 STK Prof-line 4 : 1
1. 03.10.2020. STK Jedinstvo STK Mladost 4 : 1
Skopljak Mirko
Tintor Davor
11:3 7:11 11:4 11:8
3:1
Turčan Vladimir
Rančić Nebojša
11:4 12:10 11:4
3:0
1. 03.10.2020. STK Vršac STK Čoka 4 : 2
1. 04.10.2020. STK Banatul STK Bačka 4 : 0
1. 03.10.2020. STK Inđija STK Bečej 4 : 0
2. 24.10.2020. STK Inđija STK Banat 2 0 : 0
2. 25.10.2020. STK Prof-line STK Jedinstvo 0 : 0
2. 24.10.2020. STK Mladost STK Vršac 0 : 0
2. 24.10.2020. STK Čoka STK Banatul 0 : 0
2. 24.10.2020. STK Bečej STK Bačka 0 : 0
3. 21.11.2020. STK Jedinstvo STK Inđija 0 : 0
3. 21.11.2020. STK Vršac STK Prof-line 0 : 0
3. 21.11.2020. STK Banatul STK Mladost 0 : 0
3. 21.11.2020. STK Bačka STK Čoka 0 : 0
3. 21.11.2020. STK Banat 2 STK Bečej 0 : 0
4. 22.11.2020. STK Inđija STK Vršac 0 : 0
4. 22.11.2020. STK Banat 2 STK Jedinstvo 0 : 0
4. 22.11.2020. STK Prof-line STK Banatul 0 : 0
4. 22.11.2020. STK Mladost STK Bačka 0 : 0
4. 22.11.2020. STK Bečej STK Čoka 0 : 0
5. 29.11.2020. STK Banatul STK Inđija 0 : 0
5. 28.11.2020. STK Vršac STK Banat 2 0 : 0
5. 29.11.2020. STK Bačka STK Prof-line 0 : 0
5. 28.11.2020. STK Čoka STK Mladost 0 : 0
5. 28.11.2020. STK Jedinstvo STK Bečej 0 : 0
6. 05.12.2020. STK Inđija STK Bačka 0 : 0
6. 05.12.2020. STK Banat 2 STK Banatul 0 : 0
6. 05.12.2020. STK Jedinstvo STK Vršac 0 : 0
6. 06.12.2020. STK Prof-line STK Čoka 0 : 0
6. 05.12.2020. STK Bečej STK Mladost 0 : 0
7. 19.12.2020. STK Čoka STK Inđija 0 : 0
7. 20.12.2020. STK Bačka STK Banat 2 0 : 0
7. 20.12.2020. STK Banatul STK Jedinstvo 0 : 0
7. 19.12.2020. STK Mladost STK Prof-line 0 : 0
7. 19.12.2020. STK Vršac STK Bečej 0 : 0
8. 23.01.2021. STK Inđija STK Mladost 0 : 0
8. 23.01.2021. STK Banat 2 STK Čoka 0 : 0
8. 23.01.2021. STK Jedinstvo STK Bačka 0 : 0
8. 23.01.2021. STK Vršac STK Banatul 0 : 0
8. 23.01.2021. STK Bečej STK Prof-line 0 : 0
9. 31.01.2021. STK Prof-line STK Inđija 0 : 0
9. 30.01.2021. STK Mladost STK Banat 2 0 : 0
9. 30.01.2021. STK Čoka STK Jedinstvo 0 : 0
9. 31.01.2021. STK Bačka STK Vršac 0 : 0
9. 31.01.2021. STK Banatul STK Bečej 0 : 0
Team Σ W L D G+ G- Pts
1 STK Inđija 1 1 0 0 4 0 2
2 STK Banatul 1 1 0 0 4 0 2
3 STK Banat 2 1 1 0 0 4 1 2
4 STK Jedinstvo 1 1 0 0 4 1 2
5 STK Vršac 1 1 0 0 4 2 2
6 STK Čoka 1 0 1 0 2 4 1
7 STK Mladost 1 0 1 0 1 4 1
8 STK Prof-line 1 0 1 0 1 4 1
9 STK Bačka 1 0 1 0 0 4 1
10 STK Bečej 1 0 1 0 0 4 1
* Matches lost by WO
STK Inđija Inđija
Vinogradarska 46, Kontakt
Subota 14:30
Kalinić Marko 063 11 08 168
Bogdan Činku
Marko Kalinić
Nikola Potkonjak
Siniša Stepanović
Jovan Trkulja
STK Banat 2 Zrenjanin
Hilandarska 22, Zrenjanin
Subota 11:00
Lugonja Slobodan 060 369 03 59
Vanja Ignjatov
Bogdan Ilić
Saša Janković
Nebojša Kotlagin
Filip Mojsin
Filip Šuboni
Žarko Zakić
STK Jedinstvo Stara Pazova
J.Sikore 41, Jedinstvo
Subota 17:00
Kopanja Zoran 060 331 3321
Mirko Skopljak
Marko Striško
Vladimir Turčan
Oleg Turčan
Vladimir Vrška
STK Vršac Vršac
Feliksa Milekera 28, Vršac
Subota 15:00
Branislav Đan 064 112 55 18
Marinike Crnila
Nenad Debeljak
Nuri Perteši
Milan Radak
Milovan Todorović
Ivan Vučetić
Marko Konstantinov (Dvojna registracija)
Stefan Radonjić (Dvojna registracija)
Vladimir Rajda
Marko Mijatov
STK Banatul Lokve
Trg Oslobodjenja 12/8, Lokve
Nedelja10:00
Marinel Ardelean 063 82 61 367
Marinel Ardelean
Dejan Ardelean
Petar Mohan
Dejan Munćan
Mario Gajta
Jonel Gajta
Deian - Alexandru Sorescu
STK Bačka Srbobran
Vrbaška 23, Kontakt:
Nedelja18:00
Saša Andrić
David Bodirožić
Goran Cvetnarov
Đorđe Debeljački
Zoran Josifljević
Nenad Josifljević
Zdravko Šandin
STK Čoka Čoka
Potiska 20, Čoka
Subota 11:00
Kormanjoš 062 405 281
Krištof Abraham
Ivan Detari
Andrej Ilijašev
Milan Komlušan
Stefan Komlušan
Tamaš Mesaroš
Boris Milovanović
Patrik Pavić
Marko Perkučin
Igor Vorgić
STK Mladost Nova Pazova
Cara Dušana 47, Nova Pazova
Subota 18:00
Kovačević Jovan 060 02 44 325
Davor Tintor
Ivan Dobrosavljević
Jovan Kovačević
Miodrag Krstić
Nebojša Rančić
Nebojša Jašarovski
STK Prof-line Ečka
Školska 2, Ečka
Nedelja10:00
Bugar Jonel 063 472 721
Jovan Bosika
Euđen Bugar
Strahinja Eleta
Darijan Kadarijan
Igor Pandurov
Marko Rankov (Dvojna registracija)
STK Bečej Bečej
Zelena 11, Bečej
Subota 16:00
Goran Dragin 064 188 30 94
Goran Dragin
Teodor Glavaški
Oto Kiš
Goran Vučićević
Dejan Zeremski
Oto Balzam
Žarko Ranisavljev
Nemanja Ranisavljev
Aleks Poljak (Dvojna registracija)
David Lapiš (Dvojna registracija)
Powered by: www.tabletennisscores.com