Vojvođanska A liga – Muškarci

Sezona 2023 - 24

Kolo Datum Domaći Gosti Rezultat
1. 16.09.2023. STK Podrinje STK Selenča 3:4
Đokić Zoran
Čapanda David
11:7 7:11 6:11 8:11
1:3
Simovljević Rastko
Trusina Kristijan
11:7 11:3 11:8
3:0
Šarić Milan
Sabo Marijan
11:4 6:11 11:8 12:10
3:1
Đokić Zoran / Čupić Vlada
Čapanda David / Trusina Kristijan
8:11 9:11 5:11
0:3
Đokić Zoran
Trusina Kristijan
10:12 11:5 11:7 11:6
3:1
Čupić Vlada
Čapanda David
8:11 8:11 7:11
0:3
Simovljević Rastko
Sabo Marijan
7:11 11:4 6:11 8:11
1:3
1. 16.09.2023. STK Gusar STK "Ravangrad" 4:1
Bajčev Srđan
Balović Slobodan
11:8 9:11 11:8 8:11 11:4
3:2
Milić Siniša
Hilko Stevan
8:11 7:11 13:11 15:13 5:11
2:3
Josić Siniša
Tomasović Kristijan
11:9 6:11 11:4 11:3
3:1
Bajčev Srđan / Josić Siniša
Balović Slobodan / Hilko Stevan
7:11 11:8 11:9 11:7
3:1
Bajčev Srđan
Hilko Stevan
8:11 11:7 11:9 11:8
3:1
1. 16.09.2023. STK Partizan STK Novi Sad 4:0
Lučić 2 Marko
Savović Milija
11:9 13:11 4:11 11:6
3:1
Danguzov 2 Dragan
Miljević David
11:5 13:11 15:13
3:0
Rakić 2 Miroslav
Lepeš Viktor
5:11 6:11 14:12 11:6 11:9
3:2
Danguzov 2 Dragan / Lučić 2 Marko
Gagić Ivan / Miljević David
11:7 11:5 11:9
3:0
1. 17.09.2023. STK Mladost BP STK Apatin 4:1
Bažik Pavel
Kepčija Dejan
7:11 6:11 2:11
0:3
Lomen Miroslav
Kovčin 2 Vlada
11:6 11:4 11:9
3:0
Lukić Petar
Cvjetićanin 2 Bogdan
9:11 11:8 11:6 11:8
3:1
Turan Pavel / Lomen Miroslav
Kepčija Dejan / Cvjetićanin 2 Bogdan
11:6 11:7 11:7
3:0
Turan Pavel
Kovčin 2 Vlada
11:13 12:14 14:12 11:8 11:7
3:2
1. 16.09.2023. STK Spartak Inspira 2 STK Bačka 4:1
Takarič Robert
Josifljević Nenad
11:9 11:6 11:8
3:0
Matković Miloš
Bodirožić David
15:13 11:7 11:5
3:0
Marković Nemanja
Zoltan Purucki
11:2 11:9 11:4
3:0
Trbović Milan / Matković Miloš
Bodirožić David / Josifljević Nenad
11:8 10:12 3:11 8:11
1:3
Trbović Milan
Bodirožić David
6:11 6:11 11:2 13:11 11:8
3:2
2. 30.09.2023. STK Spartak Inspira 2 STK Podrinje 4:0
Marković Nemanja
Simovljević Rastko
11:8 11:5 11:7
3:0
Trbović Milan
Đokić Zoran
11:7 11:2 11:6
3:0
Takarič Robert
Ilić Danko
11:3 11:8 11:6
3:0
Marković Nemanja / Matković Miloš
Đokić Zoran / Simovljević Rastko
11:6 13:11 9:11 11:8
3:1
2. 30.09.2023. STK Selenča STK Gusar 2:4
Čapanda David
Bajčev Srđan
10:12 11:3 11:5 13:15 11:8
3:2
Sabo Marijan
Milić Siniša
12:14 11:13 11:6 11:5 6:11
2:3
Trusina Kristijan
Josić Siniša
9:11 6:11 11:4 12:10 9:11
2:3
Čapanda David / Trusina Kristijan
Bajčev Srđan / Josić Siniša
11:4 4:11 8:11 11:5 5:11
2:3
Čapanda David
Milić Siniša
11:2 8:11 11:8 12:10
3:1
Trusina Kristijan
Bajčev Srđan
8:11 8:11 11:8 9:11
1:3
2. 30.09.2023. STK "Ravangrad" STK Partizan 4:1
Ćirić 2 Nemanja
Radaković 2 Relja
11:7 11:5 11:9
3:0
Vujević 2 Atila
Keravica 2 Lazar
8:11 11:8 11:9 11:5
3:1
Matijević 2 Zoran
Kulačanin Miloš
11:5 11:3 11:1
3:0
Vujević 2 Atila / Matijević 2 Zoran
Radaković 2 Relja / Keravica 2 Lazar
11:9 8:11 9:11 12:10 7:11
2:3
Ćirić 2 Nemanja
Keravica 2 Lazar
11:5 11:6 12:10
3:0
2. 30.09.2023. STK Novi Sad STK Mladost BP 4:3
Miljević David
Lomen Miroslav
2:11 8:11 6:11
0:3
Savović Milija
Lukić Petar
6:11 11:5 11:9 11:13 11:9
3:2
Milojković Matija
Turan Pavel
11:6 8:11 7:11 11:4 11:9
3:2
Gagić Ivan / Lepeš Viktor
Lomen Miroslav / Turan Pavel
11:13 5:11 12:14
0:3
Miljević David
Lukić Petar
9:11 6:11 11:6 6:11
1:3
Lepeš Viktor
Lomen Miroslav
11:8 9:11 11:7 7:11 11:7
3:2
Savović Milija
Turan Pavel
14:12 7:11 11:7 13:11
3:1
2. 30.09.2023. STK Bačka STK Apatin 1:4
Josifljević Nenad
Cvjetićanin 2 Bogdan
10:12 8:11 12:14
0:3
Zoltan Purucki
Kepčija Dejan
2:11 5:11 7:11
0:3
Bodirožić David
Kovčin 2 Vlada
11:5 11:4 11:7
3:0
Josifljević Nenad / Bodirožić David
Cvjetićanin 2 Bogdan / Kepčija Dejan
7:11 11:9 11:6 7:11 4:11
2:3
Josifljević Nenad
Kepčija Dejan
2:11 9:11 5:11
0:3
3. 01.10.2023. STK Gusar STK Spartak Inspira 2 2:4
Josić Siniša
Takarič Robert
9:11 7:11 8:11
0:3
Milić Siniša
Marković Nemanja
11:6 13:11 6:11 7:11 6:11
2:3
Bajčev Srđan
Trbović Milan
2:11 8:11 12:10 7:11
1:3
Milić Siniša / Josić Siniša
Matković Miloš / Marković Nemanja
7:11 11:4 8:11 11:9 11:8
3:2
Josić Siniša
Matković Miloš
11:5 12:10 12:10
3:0
Bajčev Srđan
Takarič Robert
5:11 12:14 11:13
0:3
3. 01.10.2023. STK Partizan STK Selenča 3:4
Lučić 2 Marko
Čapanda David
9:11 11:8 8:11 12:14
1:3
Danguzov 2 Dragan
Sabo Marijan
11:6 11:8 11:8
3:0
Rakić 2 Miroslav
Trusina Kristijan
15:13 6:11 12:10 9:11 6:11
2:3
Danguzov 2 Dragan / Lučić 2 Marko
Čapanda David / Trusina Kristijan
13:11 11:5 9:11 6:11 11:3
3:2
Lučić 2 Marko
Sabo Marijan
14:12 11:6 11:13 11:9
3:1
Rakić 2 Miroslav
Čapanda David
10:12 13:11 9:11 7:11
1:3
Danguzov 2 Dragan
Trusina Kristijan
9:11 11:7 10:12 13:11 9:11
2:3
3. 01.10.2023. STK Mladost BP STK "Ravangrad" 4:1
Lomen Miroslav
Hilko Stevan
11:9 12:10 11:6
3:0
Bažik Pavel
Ćirić 2 Nemanja
5:11 11:8 11:7 15:13
3:1
Turan Pavel
Balović Slobodan
7:11 11:8 13:15 8:11
1:3
Lomen Miroslav / Turan Pavel
Hilko Stevan / Balović Slobodan
11:5 7:11 11:8 11:5
3:1
Lomen Miroslav
Ćirić 2 Nemanja
11:7 8:11 11:6 11:8
3:1
3. 01.10.2023. STK Apatin STK Novi Sad 4:2
Kepčija Dejan
Gagić Ivan
11:7 7:11 11:7 7:11 9:11
2:3
Vrdoljak Mirko
Savović Milija
9:11 11:9 11:1 11:6
3:1
Cvjetićanin 2 Bogdan
Lepeš Viktor
11:8 11:13 4:11 9:11
1:3
Kepčija Dejan / Vrdoljak Mirko
Gagić Ivan / Lepeš Viktor
13:11 11:8 8:11 11:9
3:1
Kepčija Dejan
Savović Milija
7:11 9:11 11:6 11:8 11:3
3:2
Cvjetićanin 2 Bogdan
Gagić Ivan
11:9 7:11 11:6 11:3
3:1
3. 01.10.2023. STK Podrinje STK Bačka 4:2
Đokić Zoran
Josifljević Nenad
11:2 11:6 11:6
3:0
Čupić Vlada
Bodirožić David
9:11 9:11 11:9 6:11
1:3
Simovljević Rastko
Zoltan Purucki
11:6 11:5 11:7
3:0
Đokić Zoran / Čupić Vlada
Josifljević Nenad / Bodirožić David
11:8 8:11 11:6 11:6
3:1
Ilić Danko
Bodirožić David
7:11 7:11 9:11
0:3
Simovljević Rastko
Josifljević Nenad
11:6 11:5 11:6
3:0
4. 14.10.2023. STK Spartak Inspira 2 STK Partizan 4:0
Matković Miloš
Radaković 2 Relja
11:5 11:6 11:7
3:0
Trbović Milan
Keravica 2 Lazar
11:8 11:7 11:6
3:0
Brstina Branko
Kulačanin Miloš
11:5 11:6 11:5
3:0
Matković Miloš / Trbović Milan
Radaković 2 Relja / Keravica 2 Lazar
11:9 11:9 12:10
3:0
4. 14.10.2023. STK Podrinje STK Gusar 1:4
Đokić Zoran
Bajčev Srđan
16:14 11:7 5:11 7:11 12:14
2:3
Čupić Vlada
Josić Siniša
11:7 11:6 10:12 11:8
3:1
Jočković Dejan
Milić Siniša
5:11 9:11 7:11
0:3
Čupić Vlada / Đokić Zoran
Bajčev Srđan / Josić Siniša
8:11 6:11 4:11
0:3
Đokić Zoran
Josić Siniša
8:11 8:11 11:6 7:11
1:3
4. 14.10.2023. STK Selenča STK Mladost BP 4:1
Čapanda David
Turan Pavel
9:11 11:9 11:9 11:3
3:1
Trusina Kristijan
Bažik Pavel
13:11 5:11 11:7 11:7
3:1
Trusina Rastislav
Lomen Miroslav
8:11 11:9 6:11 6:11
1:3
Čapanda David / Trusina Kristijan
Turan Pavel / Lomen Miroslav
12:10 11:13 11:9 5:11 11:7
3:2
Čapanda David
Bažik Pavel
11:7 11:6 11:9
3:0
4. 14.10.2023. STK "Ravangrad" STK Apatin 4:2
Ćirić 2 Nemanja
Kovčin 2 Vlada
11:5 11:9 11:9
3:0
Hilko Stevan
Vrdoljak Mirko
11:9 11:4 9:11 6:11 11:4
3:2
Balović Slobodan
Cvjetićanin 2 Bogdan
11:4 8:11 9:11 11:3 9:11
2:3
Ćirić 2 Nemanja / Hilko Stevan
Vrdoljak Mirko / Cvjetićanin 2 Bogdan
11:5 11:4 11:6
3:0
Ćirić 2 Nemanja
Vrdoljak Mirko
5:11 7:11 11:7 11:3 8:11
2:3
Balović Slobodan
Kovčin 2 Vlada
11:5 11:6 11:6
3:0
4. 15.10.2023. STK Bačka STK Novi Sad 4:1
Bodirožić David
Milojković Matija
11:7 9:11 11:6 11:7
3:1
Zoltan Purucki
Lepeš Viktor
8:11 5:11 10:12
0:3
Josifljević Nenad
Miljević David
11:8 11:9 8:11 14:12
3:1
Bodirožić David / Josifljević Nenad
Lepeš Viktor / Milojković Matija
11:3 11:7 11:4
3:0
Bodirožić David
Lepeš Viktor
11:6 11:4 11:9
3:0
5. 22.10.2023. STK Mladost BP STK Spartak Inspira 2 2:4
Lomen Miroslav
Takarič Robert
14:12 5:11 9:11 3:11
1:3
Turan Pavel
Trbović Milan
9:11 4:11 6:11
0:3
Bažik Pavel
Brstina Branko
15:13 9:11 6:11 11:9 11:5
3:2
Turan Pavel / Lomen Miroslav
Takarič Robert / Trbović Milan
12:14 6:11 11:5 3:11
1:3
Lomen Miroslav
Trbović Milan
11:8 11:6 11:8
3:0
Bažik Pavel
Takarič Robert
6:11 5:11 2:11
0:3
5. 21.10.2023. STK Partizan STK Podrinje 0:4
Barna 2 Dragan
Čupić Vlada
12:10 5:11 7:11 7:11
1:3
Kulačanin Miloš
Simovljević Rastko
6:11 3:11 2:11
0:3
Dobrijević Nemanja
Jočković Dejan
4:11 4:11 6:11
0:3
Barna 2 Dragan / Dobrijević Nemanja
Jočković Dejan / Grujanić Dragan
7:11 8:11 12:10 8:11
1:3
5. 21.10.2023. STK Apatin STK Selenča 4:2
Vrdoljak Mirko
Sabo Marijan
5:11 11:4 12:10 6:11 11:9
3:2
Kovčin 2 Vlada
Čapanda David
11:7 7:11 11:4 9:11 9:11
2:3
Cvjetićanin 2 Bogdan
Trusina Rastislav
11:8 11:4 11:6
3:0
Cvjetićanin 2 Bogdan / Vrdoljak Mirko
Čapanda David / Trusina Kristijan
9:11 14:12 3:11 5:11
1:3
Vrdoljak Mirko
Čapanda David
11:5 11:8 5:11 9:11 14:12
3:2
Cvjetićanin 2 Bogdan
Sabo Marijan
11:2 11:2 11:3
3:0
5. 21.10.2023. STK Novi Sad STK "Ravangrad" 1:4
Savović Milija
Hilko Stevan
12:10 11:8 8:11 4:11 4:11
2:3
Gagić Ivan
Ćirić 2 Nemanja
4:11 8:11 11:8 11:5 6:11
2:3
Lepeš Viktor
Balović Slobodan
12:14 11:7 11:7 13:11
3:1
Lepeš Viktor / Gagić Ivan
Hilko Stevan / Ćirić 2 Nemanja
9:11 10:12 11:4 11:8 8:11
2:3
Savović Milija
Ćirić 2 Nemanja
9:11 12:10 12:10 7:11 8:11
2:3
5. 21.10.2023. STK Gusar STK Bačka 2:4
Bajčev Srđan
Bodirožić David
8:11 11:6 10:12 10:12
1:3
Boškov Kosta
Josifljević Nenad
6:11 11:6 9:11 7:11
1:3
Milić Siniša
Zoltan Purucki
11:5 11:9 11:4
3:0
Bajčev Srđan / Milić Siniša
Bodirožić David / Josifljević Nenad
10:12 11:7 11:7 11:8
3:1
Bajčev Srđan
Josifljević Nenad
9:11 6:11 8:11
0:3
Milić Siniša
Bodirožić David
11:9 10:12 5:11 11:1 5:11
2:3
6. 04.11.2023. STK Spartak Inspira 2 STK Apatin 4:0
Trbović Milan
Kovčin 2 Vlada
11:8 7:11 11:9 11:6
3:1
Marković Nemanja
Cvjetićanin 2 Bogdan
11:8 7:11 11:5 11:8
3:1
Matković Miloš
Čapo 2 Josip
11:6 11:5 11:8
3:0
Trbović Milan / Takarič Robert
Kovčin 2 Vlada / Čapo 2 Josip
11:7 11:9 11:8
3:0
6. 04.11.2023. STK Podrinje STK Mladost BP 2:4
Šarić Milan
Lomen Miroslav
9:11 11:9 8:11 11:8 10:12
2:3
Jočković Dejan
Turan Pavel
11:4 11:9 5:11 11:7
3:1
Čupić Vlada
Bažik Pavel
14:12 13:15 7:11 12:10 15:17
2:3
Čupić Vlada / Đokić Zoran
Lomen Miroslav / Turan Pavel
9:11 11:5 6:11 11:9 12:10
3:2
Šarić Milan
Turan Pavel
4:11 9:11 3:11
0:3
Čupić Vlada
Lomen Miroslav
5:11 6:11 11:3 8:11
1:3
6. 04.11.2023. STK Gusar STK Partizan 4:0
Josić Siniša
Radaković 2 Relja
11:5 11:6 11:3
3:0
Boškov Kosta
Keravica 2 Lazar
11:8 10:12 11:7 11:8
3:1
Tomić Petar
Kulačanin Miloš
11:9 11:9 11:8
3:0
Josić Siniša / Boškov Kosta
Radaković 2 Relja / Keravica 2 Lazar
11:7 11:6 12:10
3:0
6. 04.11.2023. STK Novi Sad STK Selenča 3:4
Gagić Ivan
Sabo Marijan
9:11 11:7 13:11 7:11 6:11
2:3
Savović Milija
Trusina Kristijan
11:7 0:11 11:7 7:11 6:11
2:3
Lepeš Viktor
Čapanda David
5:11 8:11 11:7 11:7 6:11
2:3
Lepeš Viktor / Savović Milija
Trusina Rastislav / Sabo Marijan
11:5 11:9 11:5
3:0
Milojković Matija
Trusina Kristijan
5:11 11:7 11:7 9:11 11:6
3:2
Lepeš Viktor
Sabo Marijan
13:11 2:11 11:9 11:9
3:1
Savović Milija
Čapanda David
4:11 11:9 11:9 6:11 8:11
2:3
6. 04.11.2023. STK Bačka STK "Ravangrad" 4:1
Bodirožić David
Hilko Stevan
11:6 11:5 11:7
3:0
Zoltan Purucki
Ćirić 2 Nemanja
9:11 6:11 10:12
0:3
Josifljević Nenad
Balović Slobodan
7:11 5:11 11:9 11:4 11:6
3:2
Bodirožić David / Josifljević Nenad
Hilko Stevan / Ćirić 2 Nemanja
11:9 11:7 9:11 11:8
3:1
Bodirožić David
Ćirić 2 Nemanja
11:8 11:5 11:5
3:0
7. 05.11.2023. STK Novi Sad STK Spartak Inspira 2 0:4
Miljević David
Takarič Robert
8:11 3:11 6:11
0:3
Milojković Matija
Matković Miloš
11:8 8:11 12:10 8:11 3:11
2:3
Lepeš Viktor
Marković Nemanja
5:11 9:11 7:11
0:3
Lepeš Viktor / Gagić Ivan
Takarič Robert / Trbović Milan
1:11 5:11 6:11
0:3
7. 05.11.2023. STK Apatin STK Podrinje 4:3
Vrdoljak Mirko
Simovljević Rastko
11:6 11:8 4:11 11:13 11:4
3:2
Kovčin 2 Vlada
Čupić Vlada
7:11 6:11 11:13
0:3
Cvjetićanin 2 Bogdan
Jočković Dejan
10:12 10:12 7:11
0:3
Cvjetićanin 2 Bogdan / Vrdoljak Mirko
Čupić Vlada / Jočković Dejan
11:9 10:12 11:5 11:3
3:1
Vrdoljak Mirko
Čupić Vlada
11:8 11:9 7:11 8:11 11:4
3:2
Cvjetićanin 2 Bogdan
Simovljević Rastko
4:11 5:11 3:11
0:3
Kovčin 2 Vlada
Jočković Dejan
11:8 11:9 11:8
3:0
7. 05.11.2023. STK Mladost BP STK Gusar 2:4
Lomen Miroslav
Bajčev Srđan
9:11 12:10 11:7 8:11 4:11
2:3
Turan Pavel
Milić Siniša
4:11 7:11 11:7 14:16
1:3
Bažik Pavel
Josić Siniša
7:11 8:11 9:11
0:3
Lomen Miroslav / Turan Pavel
Josić Siniša / Bajčev Srđan
11:7 11:9 12:10
3:0
Lomen Miroslav
Milić Siniša
11:2 11:6 17:15
3:0
Bažik Pavel
Bajčev Srđan
5:11 8:11 11:8 11:9 8:11
2:3
7. 05.11.2023. STK "Ravangrad" STK Selenča 4:3
Ćirić 2 Nemanja
Sabo Marijan
11:6 8:11 12:10 8:11 11:8
3:2
Hilko Stevan
Čapanda David
8:11 5:11 11:8 8:11
1:3
Balović Slobodan
Trusina Rastislav
9:11 11:6 11:8 5:11 8:11
2:3
Ćirić 2 Nemanja / Hilko Stevan
Čapanda David / Trusina Kristijan
6:11 11:8 12:10 11:6
3:1
Ćirić 2 Nemanja
Čapanda David
4:11 7:11 4:11
0:3
Balović Slobodan
Sabo Marijan
11:9 11:8 11:5
3:0
Hilko Stevan
Trusina Kristijan
11:8 11:8 5:11 11:4
3:1
7. 05.11.2023. STK Partizan STK Bačka 4:3
Lučić 2 Marko
Bodirožić David
11:4 10:12 11:5 11:6
3:1
Danguzov 2 Dragan
Josifljević Nenad
11:7 11:9 16:14
3:0
Čanji 2 Ruben
Zoltan Purucki
11:5 13:15 9:11 12:14
1:3
Lučić 2 Marko / Danguzov 2 Dragan
Bodirožić David / Josifljević Nenad
11:5 7:11 10:12 11:3 4:11
2:3
Lučić 2 Marko
Josifljević Nenad
13:11 11:8 11:8
3:0
Barna 2 Dragan
Bodirožić David
4:11 7:11 5:11
0:3
Danguzov 2 Dragan
Zoltan Purucki
11:9 11:4 11:6
3:0
8. 18.11.2023. STK Spartak Inspira 2 STK "Ravangrad" 4:1
Trbović Milan
Hilko Stevan
11:9 11:7 7:11 7:11 11:6
3:2
Matković Miloš
Balović Slobodan
8:11 11:6 11:9 6:11 9:11
2:3
Marković Nemanja
Tomasović Kristijan
11:2 11:3 11:8
3:0
Takarič Robert / Trbović Milan
Hilko Stevan / Balović Slobodan
11:5 11:2 9:11 11:7
3:1
Trbović Milan
Balović Slobodan
11:5 11:7 11:6
3:0
8. 18.11.2023. STK Podrinje STK Novi Sad 4:0
Čupić Vlada
Gagić Ivan
11:8 12:10 5:11 11:8
3:1
Simovljević Rastko
Milojković Matija
11:9 12:10 11:2
3:0
Jočković Dejan
Miljević David
11:8 11:7 11:5
3:0
Čupić Vlada / Simovljević Rastko
Gagić Ivan / Milojković Matija
11:3 12:10 11:7
3:0
8. 18.11.2023. STK Gusar STK Apatin 4:0
Bajčev Srđan
Cvjetićanin 2 Bogdan
11:8 11:6 11:8
3:0
Milić Siniša
Vrdoljak Mirko
11:8 11:5 9:11 11:3
3:1
Josić Siniša
Kovčin 2 Vlada
11:7 11:8 11:6
3:0
Bajčev Srđan / Josić Siniša
Cvjetićanin 2 Bogdan / Vrdoljak Mirko
14:12 12:10 14:12
3:0
8. 18.11.2023. STK Partizan STK Mladost BP 1:4
Čanji 2 Ruben
Lomen Miroslav
17:15 6:11 5:11 5:11
1:3
Radaković 2 Relja
Bažik Pavel
2:11 1:11 1:11
0:3
Barna 2 Dragan
Turan Pavel
5:11 8:11 11:9 11:9 11:6
3:2
Barna 2 Dragan / Čanji 2 Ruben
Lomen Miroslav / Turan Pavel
8:11 9:11 11:6 11:8 14:16
2:3
Čanji 2 Ruben
Bažik Pavel
11:4 11:9 10:12 6:11 8:11
2:3
8. 19.11.2023. STK Bačka STK Selenča 4:1
Bodirožić David
Trusina Rastislav
11:3 11:2 11:6
3:0
Zoltan Purucki
Čapanda David
4:11 6:11 4:11
0:3
Josifljević Nenad
Trusina Kristijan
11:8 8:11 11:7 11:4
3:1
Bodirožić David / Josifljević Nenad
Čapanda David / Trusina Kristijan
12:10 11:9 11:8
3:0
Bodirožić David
Čapanda David
11:8 7:11 11:5 6:11 11:7
3:2
9. 02.12.2023. STK Selenča STK Spartak Inspira 2 0:4
Sabo Marijan
Trbović Milan
7:11 5:11 4:11
0:3
Trusina Kristijan
Marković Nemanja
7:11 9:11 11:8 9:11
1:3
Čapanda František
Matković Miloš
5:11 12:10 6:11 11:8 6:11
2:3
Trusina Kristijan / Sabo Marijan
Trbović Milan / Marković Nemanja
11:13 6:11 12:10 7:11
1:3
9. 02.12.2023. STK "Ravangrad" STK Podrinje 4:2
Ćirić 2 Nemanja
Čupić Vlada
8:11 8:11 8:11
0:3
Balović Slobodan
Simovljević Rastko
4:11 11:8 7:11 12:10 10:12
2:3
Hilko Stevan
Jočković Dejan
11:9 5:11 11:6 8:11 14:12
3:2
Ćirić 2 Nemanja / Hilko Stevan
Čupić Vlada / Simovljević Rastko
11:6 11:8 11:7
3:0
Ćirić 2 Nemanja
Ilić Danko
11:8 11:3 8:11 11:4
3:1
Hilko Stevan
Čupić Vlada
11:6 12:10 4:11 11:5
3:1
9. 02.12.2023. STK Novi Sad STK Gusar 0:4
Savović Milija
Bajčev Srđan
10:12 11:9 9:11 12:10 9:11
2:3
Gagić Ivan
Josić Siniša
11:13 11:6 9:11 9:11
1:3
Lepeš Viktor
Milić Siniša
3:11 1:11 11:8 11:8 5:11
2:3
Savović Milija / Lepeš Viktor
Bajčev Srđan / Milić Siniša
6:11 5:11 10:12
0:3
9. 02.12.2023. STK Apatin STK Partizan 4:1
Cvjetićanin 2 Bogdan
Radaković 2 Relja
11:7 11:8 11:9
3:0
Čapo 2 Josip
Keravica 2 Lazar
7:11 6:11 5:11
0:3
Kovčin 2 Vlada
Kulačanin Miloš
11:7 11:8 7:11 11:9
3:1
Cvjetićanin 2 Bogdan / Kovčin Vlada
Radaković 2 Relja / Keravica 2 Lazar
11:9 8:11 11:7 11:6
3:1
Cvjetićanin 2 Bogdan
Keravica 2 Lazar
11:9 12:10 11:9
3:0
9. 03.12.2023. STK Mladost BP STK Bačka 4:1
Turan Pavel
Bodirožić David
12:10 11:8 15:13
3:0
Bažik Pavel
Josifljević Nenad
11:9 8:11 9:11 11:8 8:11
2:3
Lomen Miroslav
Zoltan Purucki
11:6 11:6 9:11 11:3
3:1
Turan Pavel / Lomen Miroslav
Bodirožić David / Josifljević Nenad
11:1 11:4 11:6
3:0
Turan Pavel
Josifljević Nenad
12:10 11:7 11:8
3:0
10. 20.01.2024. STK Selenča STK Podrinje 2:4
Čapanda David
Jočković Dejan
11:2 11:1 11:9
3:0
Trusina Kristijan
Đokić Zoran
11:7 9:11 7:11 6:11
1:3
Sabo Marijan
Čupić Vlada
11:9 11:5 5:11 6:11 2:11
2:3
Čapanda František / Trusina Kristijan
Đokić Zoran / Čupić Vlada
12:10 8:11 9:11 11:5 9:11
2:3
Čapanda David
Đokić Zoran
11:9 11:9 11:9
3:0
Sabo Marijan
Jočković Dejan
7:11 9:11 8:11
0:3
10. 20.01.2024. STK "Ravangrad" STK Gusar 3:4
Ćirić 2 Nemanja
Bajčev Srđan
12:10 8:11 7:11 7:11
1:3
Balović Slobodan
Josić Siniša
11:8 9:11 6:11 11:9 5:11
2:3
Hilko Stevan
Milić Siniša
12:10 11:4 13:15 11:9
3:1
Ćirić 2 Nemanja / Hilko Stevan
Bajčev Srđan / Josić Siniša
11:7 19:17 4:11 9:11 11:9
3:2
Ćirić 2 Nemanja
Josić Siniša
9:11 11:8 3:11 2:11
1:3
Hilko Stevan
Bajčev Srđan
7:11 11:5 7:11 11:7 12:10
3:2
Balović Slobodan
Milić Siniša
9:11 3:11 8:11
0:3
10. 20.01.2024. STK Novi Sad STK Partizan 2:4
Brdar Dimitrije
Danguzov 2 Dragan
9:11 11:6 11:7 11:8
3:1
Todorović Aleksandar
Kirćanski Zoran
11:8 8:11 3:11 6:11
1:3
Lepeš Viktor
Lučić 2 Marko
11:5 12:10 11:2
3:0
Lepeš Viktor / Brdar Dimitrije
Danguzov 2 Dragan / Kirćanski Zoran
9:11 9:11 6:11
0:3
Brdar Dimitrije
Kirćanski Zoran
8:11 8:11 9:11
0:3
Lepeš Viktor
Danguzov 2 Dragan
3:11 8:11 6:11
0:3
10. 20.01.2024. STK Apatin STK Mladost BP 4:3
Kepčija Dejan
Lomen Miroslav
11:7 11:8 9:11 12:10
3:1
Cvjetićanin 2 Bogdan
Turan Pavel
11:9 8:11 12:10 11:8
3:1
Kovčin 2 Vlada
Bažik Pavel
11:13 12:10 11:7 9:11 10:12
2:3
Kepčija Dejan / Kovčin 2 Vlada
Lomen Miroslav / Turan Pavel
11:9 8:11 10:12 13:11 9:11
2:3
Kepčija Dejan
Turan Pavel
11:7 11:6 11:5
3:0
Kovčin 2 Vlada
Lomen Miroslav
7:11 10:12 9:11
0:3
Cvjetićanin 2 Bogdan
Bažik Pavel
11:8 11:9 7:11 12:10
3:1
10. 21.01.2024. STK Bačka STK Spartak Inspira 2 0:4
Bodirožić David
Matković Miloš
13:11 3:11 11:7 8:11 9:11
2:3
Josifljević Zoran
Trbović Milan
8:11 9:11 8:11
0:3
Josifljević Nenad
Marković Nemanja
8:11 14:12 5:11 7:11
1:3
Bodirožić David / Josifljević Nenad
Trbović Milan / Takarič Robert
8:11 7:11 6:11
0:3
11. 27.01.2024. STK Podrinje STK Spartak Inspira 2 0:4
Đokić Zoran
Trbović Milan
3:11 11:9 18:16 5:11 9:11
2:3
Ilić Danko
Takarič Robert
3:11 7:11 12:14
0:3
Jočković Dejan
Marković Nemanja
9:11 11:8 7:11 9:11
1:3
Ilić Danko / Jočković Dejan
Trbović Milan / Takarič Robert
9:11 3:11 3:11
0:3
11. 27.01.2024. STK Gusar STK Selenča 3:4
Bajčev Srđan
Čapanda David
8:11 11:6 8:11 11:6 5:11
2:3
Milić Siniša
Trusina Kristijan
11:4 6:11 11:8 11:3
3:1
Josić Siniša
Sabo Marijan
11:13 7:11 11:9 11:4 11:8
3:2
Bajčev Srđan / Milić Siniša
Čapanda David / Trusina Kristijan
9:11 4:11 5:11
0:3
Bajčev Srđan
Trusina Kristijan
11:4 6:11 11:3 11:4
3:1
Josić Siniša
Čapanda David
9:11 9:11 9:11
0:3
Milić Siniša
Sabo Marijan
12:10 5:11 7:11 11:9 5:11
2:3
11. 27.01.2024. STK Partizan STK "Ravangrad" 4:3
Radaković 2 Relja
Balović Slobodan
8:11 8:11 7:11
0:3
Dobrijević Nemanja
Hilko Stevan
9:11 7:11 12:10 6:11
1:3
Rakić 2 Miroslav
Ranisavljević 2 Miroslav
11:9 11:7 11:7
3:0
Rakić 2 Miroslav / Dobrijević Nemanja
Balović Slobodan / Hilko Stevan
11:5 9:11 8:11 13:11 11:8
3:2
Radaković 2 Relja
Hilko Stevan
6:11 6:11 8:11
0:3
Rakić 2 Miroslav
Balović Slobodan
11:8 11:8 10:12 11:13 11:9
3:2
Dobrijević Nemanja
Ranisavljević 2 Miroslav
11:7 11:8 9:11 11:8
3:1
11. 28.01.2024. STK Mladost BP STK Novi Sad 4:0
Lomen Miroslav
Todorović Aleksandar
11:8 11:6 8:11 11:8
3:1
Lukić Petar
Lepeš Viktor
11:8 11:8 11:5
3:0
Bažik Pavel
Milojković Matija
11:9 12:10 8:11 7:11 11:2
3:2
Turan Pavel / Lomen Miroslav
Todorović Aleksandar / Lepeš Viktor
12:10 11:6 11:8
3:0
11. 27.01.2024. STK Apatin STK Bačka 4:2
Kepčija Dejan
Zoltan Purucki
11:6 11:5 11:6
3:0
Vrdoljak Mirko
Josifljević Nenad
9:11 11:13 11:7 7:11
1:3
Cvjetićanin 2 Bogdan
Bodirožić David
10:12 4:11 6:11
0:3
Kepčija Dejan / Vrdoljak Mirko
Bodirožić David / Josifljević Zoran
11:7 11:8 11:9
3:0
Kepčija Dejan
Josifljević Nenad
12:10 5:11 11:2 11:4
3:1
Cvjetićanin 2 Bogdan
Josifljević Zoran
11:8 11:6 5:11 11:6
3:1
12. 03.02.2024. STK Spartak Inspira 2 STK Gusar 4:1
Trbović Milan
Josić Siniša
11:8 15:13 11:8
3:0
Vidović Luka
Milić Siniša
11:6 8:11 11:9 5:11 7:11
2:3
Marković Nemanja
Bajčev Srđan
11:0 11:0 11:0
3:0
Trbović Milan / Marković Nemanja
Josić Siniša / Milić Siniša
7:11 11:5 13:11 11:6
3:1
Trbović Milan
Milić Siniša
12:10 17:15 11:7
3:0
12. 03.02.2024. STK Selenča STK Partizan 4:0
Čapanda David
Radaković 2 Relja
11:4 11:5 11:4
3:0
Trusina Kristijan
Čanji 2 Ruben
4:11 11:2 11:8 11:8
3:1
Sabo Marijan
Barna 2 Dragan
5:11 11:5 11:4
3:1
Čapanda David / Trusina Kristijan
Čanji 2 Ruben / Barna 2 Dragan
11:4 4:11 11:5 11:6
3:1
12. 03.02.2024. STK "Ravangrad" STK Mladost BP 4:0
Ćirić 2 Nemanja
Bažik Pavel
11:7 11:3 7:11 11:5
3:1
Balović Slobodan
Lomen Miroslav
11:9 9:11 10:12 11:5 11:7
3:2
Hilko Stevan
Turan Pavel
11:8 9:11 11:7 11:5
3:1
Ćirić 2 Nemanja / Hilko Stevan
Lomen Miroslav / Turan Pavel
11:5 12:10 11:3
3:0
12. 03.02.2024. STK Novi Sad STK Apatin 1:4
Gagić Ivan
Kovčin 2 Vlada
11:5 8:11 11:6 7:11 11:8
3:2
Todorović Aleksandar
Kepčija Dejan
8:11 9:11 4:11
0:3
Savović Milija
Cvjetićanin 2 Bogdan
11:6 7:11 8:11 11:9 5:11
2:3
Gagić Ivan / Lepeš Viktor
Kepčija Dejan / Cvjetićanin 2 Bogdan
7:11 4:11 7:11
0:3
Lepeš Viktor
Kepčija Dejan
12:10 5:11 1:11 11:9 5:11
2:3
12. 04.02.2024. STK Bačka STK Podrinje 4:2
Bodirožić David
Ilić Danko
9:11 11:7 7:11 11:7 11:7
3:2
Josifljević Zoran
Đokić Zoran
7:11 11:9 11:4 11:7
3:1
Josifljević Nenad
Jočković Dejan
11:9 11:6 11:4
3:0
Bodirožić David / Josifljević Nenad
Đokić Zoran / Čupić Vlada
11:5 11:6 6:11 9:11 0:11
2:3
Bodirožić David
Đokić Zoran
7:11 4:11 6:11
0:3
Josifljević Nenad
Čupić Vlada
11:9 11:8 9:11 11:3
3:1
13. 17.02.2024. STK Partizan STK Spartak Inspira 2 0:4
13. 17.02.2024. STK Gusar STK Podrinje 3:4
13. 18.02.2024. STK Mladost BP STK Selenča 1:4
13. 17.02.2024. STK Apatin STK "Ravangrad" 4:1
13. 17.02.2024. STK Novi Sad STK Bačka 4:2
14. 16.03.2024. STK Spartak Inspira 2 STK Mladost BP
14. 16.03.2024. STK Podrinje STK Partizan
14. 16.03.2024. STK Selenča STK Apatin
14. 16.03.2024. STK "Ravangrad" STK Novi Sad
14. 17.03.2024. STK Bačka STK Gusar
15. 23.03.2024. STK Apatin STK Spartak Inspira 2
15. 23.03.2024. STK Mladost BP STK Podrinje
15. 23.03.2024. STK Partizan STK Gusar
15. 23.03.2024. STK Selenča STK Novi Sad
15. 23.03.2024. STK "Ravangrad" STK Bačka
16. 24.03.2024. STK Spartak Inspira 2 STK Novi Sad
16. 24.03.2024. STK Podrinje STK Apatin
16. 24.03.2024. STK Gusar STK Mladost BP
16. 24.03.2024. STK Selenča STK "Ravangrad"
16. 24.03.2024. STK Bačka STK Partizan
17. 06.04.2024. STK "Ravangrad" STK Spartak Inspira 2
17. 06.04.2024. STK Novi Sad STK Podrinje
17. 06.04.2024. STK Apatin STK Gusar
17. 07.04.2024. STK Mladost BP STK Partizan
17. 06.04.2024. STK Selenča STK Bačka
18. 20.04.2024. STK Spartak Inspira 2 STK Selenča
18. 20.04.2024. STK Podrinje STK "Ravangrad"
18. 20.04.2024. STK Gusar STK Novi Sad
18. 20.04.2024. STK Partizan STK Apatin
18. 21.04.2024. STK Bačka STK Mladost BP
Ekipa Σ Pb Pr S+ S- +- P
1 STK Spartak Inspira 2 13 13 0 52 7 45 26
2 STK Apatin 13 9 4 39 32 7 22
3 STK Gusar 13 8 5 43 29 14 21
4 STK Selenča 13 7 6 38 38 0 20
5 STK Mladost BP 13 6 7 36 34 2 19
6 STK "Ravangrad" 13 6 7 35 37 -2 19
7 STK Podrinje 13 5 8 33 39 -6 18
8 STK Bačka 13 5 8 32 39 -7 18
9 STK Partizan 13 4 9 22 44 -22 17
10 STK Novi Sad 13 2 11 18 49 -31 15
* WO
STK Spartak Inspira 2 Subotica
Sep Ferenca 3, Subotica
Subota 17:00
Branko Brstina 064 3163 802
Milan Trbović
Robert Takarič
Nemanja Marković
Miloš Matković
Branko Brstina
Luka Vidović
Oliver Bata
Vasilije Vukov
STK Podrinje Mačvanska Mitrovica
Mačvanski kej 71, Mačvanska Mitrovica
Subota 18:00
Radovan Kovačević 064 1239 027
Vlada Čupić
Zoran Đokić
Dejan Jočković
Milan Šarić
Danko Ilić
Rastko Simovljević
Dragan Grujanić
STK Gusar Stapar
Karađorđev plac 113, Stapar
Subota 17:00
Siniša Josić 063 7535 520
Siniša Josić
Srđan Bajčev
Siniša Milić
Arsenije Katanić
Darko Popović
Marko Živković
Petar Tomić
Aleksandar Bajčev
Kosta Boškov
Bojan Mrđanov
STK Partizan Šid
Matije Gupca 5 , Šid
Subota 18:00
Dragan Danguzov 060 0755 829
Nemanja Dobrijević
Miloš Kulačanin
Milan Kabić
Zoran Kirćanski
Marko Lučić 2
Dragan Danguzov 2
Miroslav Rakić 2
Relja Radaković 2
Lazar Keravica 2
Dragan Barna 2
Ruben Čanji 2
STK Mladost BP Bački Petrovac
Lenjinova 69, Bački Petrovac
Nedelja10:00
Jan Lačok 062 208 709
Miroslav Lomen
Pavel Bažik
Pavel Turan
Jan Lačok
Ljudevit Kanja
Michal Šramka
Vlastimir Zaborski
Pavle Vukadinov
Petar Lukić
STK Apatin Apatin
Dimitrija Tucovića 32 , Apatin
Subota 17:00
Bogdan Cvetićanin 064 2998 466
Bogdan Cvjetićanin 2
Vlada Kovčin 2
Mirko Vrdoljak
Dejan Kepčija
Josip Čapo 2
Miloš Cvjetićanin
STK Novi Sad Novi Sad
Sutjeska 2, SPENS, Ignjata Pavlasa 2-4, Novi Sad
Subota 11:00
Ivan Gagić 060 694 50 10
Ivan Gagić
David Miljević
Viktor Lepeš
Matija Milojković
Milija Savović
Igor Vasiljević
Dimitrije Brdar
Aleksandar Todorović
STK "Ravangrad" Sombor
Konjovićeva 1, Sombor
Subota 17:00
Balović Slobodan 063 599 452
Stevan Hilko
Kristijan Tomasović
Slobodan Balović
Nemanja Ćirić 2
Atila Vujević 2
Zoran Matijević 2
Miroslav Ranisavljević 2
STK Selenča Selenča
Vajanskog 1, 21425 Selenča
Subota 17:00
Fratišek Čapanda 064 381 35 95
David Čapanda
František Čapanda
Kristijan Trusina
Rastislav Trusina
Jan Mandač
Marijan Sabo
Štefan Lojdl
Andrej Tomšik
Fabian Kanja
STK Bačka Srbobran
Sportska hala, Trg profesora Milivoja, Tutorova BB
Nedelja18:00
Nenad Josifljević 063 595 258
David Bodirožić
Zoran Josifljević
Nenad Josifljević
Bela Stojan
Purucki Zoltan
Stefan Džinić
Igrač Ekipa +/- Pob Por % Poeni
Čapanda, David STK Selenča 61:22 19 2 90 40
Bodirožić, David STK Bačka 47:27 14 6 70 34
Lomen, Miroslav STK Mladost BP 47:23 13 5 72 31
Cvjetićanin 2, Bogdan STK Apatin 36:29 11 7 61 29
Bajčev, Srđan STK Gusar 38:38 10 8 56 28
Josifljević, Nenad STK Bačka 29:39 9 10 47 28
Trbović, Milan STK Spartak Inspira 2 39:11 13 1 93 27
Hilko, Stevan STK "Ravangrad" 37:30 11 5 69 27
Josić, Siniša STK Gusar 34:22 11 4 73 26
Milić, Siniša STK Gusar 37:33 9 8 53 26
Ćirić 2, Nemanja STK "Ravangrad" 33:32 9 8 53 26
Bažik, Pavel STK Mladost BP 28:38 7 9 44 23
Balović, Slobodan STK "Ravangrad" 33:35 6 10 38 22
Kepčija, Dejan STK Apatin 32:9 10 1 91 21
Trusina, Kristijan STK Selenča 27:41 5 11 31 21
Sabo, Marijan STK Selenča 25:45 4 13 24 21
Marković, Nemanja STK Spartak Inspira 2 30:6 10 0 100 20
Lepeš, Viktor STK Novi Sad 26:29 6 8 43 20
Čupić, Vlada STK Podrinje 26:26 6 7 46 19
Turan, Pavel STK Mladost BP 23:35 4 11 27 19
Simovljević, Rastko STK Podrinje 24:11 7 3 70 17
Takarič, Robert STK Spartak Inspira 2 24:1 8 0 100 16
Jočković, Dejan STK Podrinje 18:19 5 6 45 16
Kovčin 2, Vlada STK Apatin 15:37 2 12 14 16
Vrdoljak, Mirko STK Apatin 22:20 6 3 67 15
Đokić, Zoran STK Podrinje 19:23 4 7 36 15
Matković, Miloš STK Spartak Inspira 2 20:12 6 2 75 14
Savović, Milija STK Novi Sad 22:30 2 9 18 13
Danguzov 2, Dragan STK Partizan 18:6 5 2 71 12
Zoltan, Purucki STK Bačka 4:31 1 10 9 12
Lučić 2, Marko STK Partizan 13:9 4 2 67 10
Gagić, Ivan STK Novi Sad 13:19 2 5 29 9
Rakić 2, Miroslav STK Partizan 12:10 3 2 60 8
Milojković, Matija STK Novi Sad 11:16 2 4 33 8
Radaković 2, Relja STK Partizan 0:24 0 8 0 8
Lukić, Petar STK Mladost BP 11:5 3 1 75 7
Keravica 2, Lazar STK Partizan 5:15 1 5 17 7
Miljević, David STK Novi Sad 2:18 0 6 0 6
Barna 2, Dragan STK Partizan 5:11 1 3 25 5
Trusina, Rastislav STK Selenča 4:11 1 3 25 5
Ilić, Danko STK Podrinje 3:15 0 5 0 5
Kulačanin, Miloš STK Partizan 1:15 0 5 0 5
Kirćanski, Zoran STK Partizan 6:1 2 0 100 4
Šarić, Milan STK Podrinje 5:7 1 2 33 4
Dobrijević, Nemanja STK Partizan 4:7 1 2 33 4
Josifljević, Zoran STK Bačka 4:7 1 2 33 4
Čanji 2, Ruben STK Partizan 5:12 0 4 0 4
Brstina, Branko STK Spartak Inspira 2 5:3 1 1 50 3
Boškov, Kosta STK Gusar 4:4 1 1 50 3
Brdar, Dimitrije STK Novi Sad 3:4 1 1 50 3
Todorović, Aleksandar STK Novi Sad 2:9 0 3 0 3
Tomić, Petar STK Gusar 3:0 1 0 100 2
Vujević 2, Atila STK "Ravangrad" 3:1 1 0 100 2
Matijević 2, Zoran STK "Ravangrad" 3:0 1 0 100 2
Tomasović, Kristijan STK "Ravangrad" 1:6 0 2 0 2
Ranisavljević 2, Miroslav STK "Ravangrad" 1:6 0 2 0 2
Čapo 2, Josip STK Apatin 0:6 0 2 0 2
Vidović, Luka STK Spartak Inspira 2 2:3 0 1 0 1
Čapanda, František STK Selenča 2:3 0 1 0 1
Bata, Oliver STK Spartak Inspira 2 0:0 0 0 0 0
Vukov, Vasilije STK Spartak Inspira 2 0:0 0 0 0 0
Grujanić, Dragan STK Podrinje 0:0 0 0 0 0
Katanić, Arsenije STK Gusar 0:0 0 0 0 0
Popović, Darko STK Gusar 0:0 0 0 0 0
Živković, Marko STK Gusar 0:0 0 0 0 0
Bajčev, Aleksandar STK Gusar 0:0 0 0 0 0
Mrđanov, Bojan STK Gusar 0:0 0 0 0 0
Kabić, Milan STK Partizan 0:0 0 0 0 0
Lačok, Jan STK Mladost BP 0:0 0 0 0 0
Kanja, Ljudevit STK Mladost BP 0:0 0 0 0 0
Šramka, Michal STK Mladost BP 0:0 0 0 0 0
Zaborski, Vlastimir STK Mladost BP 0:0 0 0 0 0
Vukadinov, Pavle STK Mladost BP 0:0 0 0 0 0
Cvjetićanin, Miloš STK Apatin 0:0 0 0 0 0
Vasiljević, Igor STK Novi Sad 0:0 0 0 0 0
Mandač, Jan STK Selenča 0:0 0 0 0 0
Lojdl, Štefan STK Selenča 0:0 0 0 0 0
Tomšik, Andrej STK Selenča 0:0 0 0 0 0
Kanja, Fabian STK Selenča 0:0 0 0 0 0
Stojan, Bela STK Bačka 0:0 0 0 0 0
Džinić, Stefan STK Bačka 0:0 0 0 0 0
STK Selenča +/- Pob Por % Poeni
Čapanda, David 61:22 19/21 0 90 40
Trusina, Kristijan 27:41 5/16 0 31 21
Sabo, Marijan 25:45 4/17 0 24 21
Trusina, Rastislav 4:11 1/4 0 25 5
Čapanda, František 2:3 0/1 0 0 1
Mandač, Jan 0:0 0/0 0 0 0
Lojdl, Štefan 0:0 0/0 0 0 0
Tomšik, Andrej 0:0 0/0 0 0 0
Kanja, Fabian 0:0 0/0 0 0 0
STK Bačka +/- Pob Por % Poeni
Bodirožić, David 47:27 14/20 0 70 34
Josifljević, Nenad 29:39 9/19 0 47 28
Zoltan, Purucki 4:31 1/11 0 9 12
Josifljević, Zoran 4:7 1/3 0 33 4
Stojan, Bela 0:0 0/0 0 0 0
Džinić, Stefan 0:0 0/0 0 0 0
STK Mladost BP +/- Pob Por % Poeni
Lomen, Miroslav 47:23 13/18 0 72 31
Bažik, Pavel 28:38 7/16 0 44 23
Turan, Pavel 23:35 4/15 0 27 19
Lukić, Petar 11:5 3/4 0 75 7
Lačok, Jan 0:0 0/0 0 0 0
Kanja, Ljudevit 0:0 0/0 0 0 0
Šramka, Michal 0:0 0/0 0 0 0
Zaborski, Vlastimir 0:0 0/0 0 0 0
Vukadinov, Pavle 0:0 0/0 0 0 0
STK Apatin +/- Pob Por % Poeni
Cvjetićanin 2, Bogdan 36:29 11/18 0 61 29
Kepčija, Dejan 32:9 10/11 0 91 21
Kovčin 2, Vlada 15:37 2/14 0 14 16
Vrdoljak, Mirko 22:20 6/9 0 67 15
Čapo 2, Josip 0:6 0/2 0 0 2
Cvjetićanin, Miloš 0:0 0/0 0 0 0
STK Gusar +/- Pob Por % Poeni
Bajčev, Srđan 38:38 10/18 0 56 28
Josić, Siniša 34:22 11/15 0 73 26
Milić, Siniša 37:33 9/17 0 53 26
Boškov, Kosta 4:4 1/2 0 50 3
Tomić, Petar 3:0 1/1 0 100 2
Katanić, Arsenije 0:0 0/0 0 0 0
Popović, Darko 0:0 0/0 0 0 0
Živković, Marko 0:0 0/0 0 0 0
Bajčev, Aleksandar 0:0 0/0 0 0 0
Mrđanov, Bojan 0:0 0/0 0 0 0
STK Spartak Inspira 2 +/- Pob Por % Poeni
Trbović, Milan 39:11 13/14 0 93 27
Marković, Nemanja 30:6 10/10 0 100 20
Takarič, Robert 24:1 8/8 0 100 16
Matković, Miloš 20:12 6/8 0 75 14
Brstina, Branko 5:3 1/2 0 50 3
Vidović, Luka 2:3 0/1 0 0 1
Bata, Oliver 0:0 0/0 0 0 0
Vukov, Vasilije 0:0 0/0 0 0 0
STK "Ravangrad" +/- Pob Por % Poeni
Hilko, Stevan 37:30 11/16 0 69 27
Ćirić 2, Nemanja 33:32 9/17 0 53 26
Balović, Slobodan 33:35 6/16 0 38 22
Vujević 2, Atila 3:1 1/1 0 100 2
Matijević 2, Zoran 3:0 1/1 0 100 2
Tomasović, Kristijan 1:6 0/2 0 0 2
Ranisavljević 2, Miroslav 1:6 0/2 0 0 2
STK Novi Sad +/- Pob Por % Poeni
Lepeš, Viktor 26:29 6/14 0 43 20
Savović, Milija 22:30 2/11 0 18 13
Gagić, Ivan 13:19 2/7 0 29 9
Milojković, Matija 11:16 2/6 0 33 8
Miljević, David 2:18 0/6 0 0 6
Brdar, Dimitrije 3:4 1/2 0 50 3
Todorović, Aleksandar 2:9 0/3 0 0 3
Vasiljević, Igor 0:0 0/0 0 0 0
STK Podrinje +/- Pob Por % Poeni
Čupić, Vlada 26:26 6/13 0 46 19
Simovljević, Rastko 24:11 7/10 0 70 17
Jočković, Dejan 18:19 5/11 0 45 16
Đokić, Zoran 19:23 4/11 0 36 15
Ilić, Danko 3:15 0/5 0 0 5
Šarić, Milan 5:7 1/3 0 33 4
Grujanić, Dragan 0:0 0/0 0 0 0
STK Partizan +/- Pob Por % Poeni
Danguzov 2, Dragan 18:6 5/7 0 71 12
Lučić 2, Marko 13:9 4/6 0 67 10
Rakić 2, Miroslav 12:10 3/5 0 60 8
Radaković 2, Relja 0:24 0/8 0 0 8
Keravica 2, Lazar 5:15 1/6 0 17 7
Barna 2, Dragan 5:11 1/4 0 25 5
Kulačanin, Miloš 1:15 0/5 0 0 5
Kirćanski, Zoran 6:1 2/2 0 100 4
Dobrijević, Nemanja 4:7 1/3 0 33 4
Čanji 2, Ruben 5:12 0/4 0 0 4
Kabić, Milan 0:0 0/0 0 0 0
Powered by: www.tabletennisscores.com