II Liga Sever – Žene

Sezona 2023 - 24

Kolo Datum Domaći Gosti Rezultat
1. 16.09.2023. STK Doža STK Galadska 0:4
Dobo Anita
Mršić Ivana
10:12 7:11 11:9 6:11
1:3
Molnar Anastasia
Terzić Lena
10:12 5:11 6:11
0:3
Dobo Laura
Glišin Jovana
5:11 11:6 7:11 5:11
1:3
Dobo Anita / Dobo Laura
Mršić Ivana / Glišin Jovana
6:11 11:6 6:11 11:9 9:11
2:3
1. 17.09.2023. STK "TSC 2" STK Rapid 2 4:0
Horvat Teodora
Bončokat Vanesa
12:10 11:9 17:15
3:0
Kišimre Zoja
Miul Emili
11:9 11:6 11:5
3:0
Lenđel Ana
Trifon Sara
11:7 7:11 11:5 11:6
3:1
Horvat Teodora / Lenđel Ana
Bončokat Vanesa / Miul Emili
4:11 11:6 11:6 13:11
3:1
1. 16.09.2023. STK Vojvodina 2011 STK Banatul 4:0
Milev Veda
Stamenović Nevena
11:1 11:3 11:2
3:0
Dragoljević Dejana
Milentijević Isidora
11:8 11:7 11:3
3:0
Todorić Dunja
Jorga Viktorija
11:9 11:4 8:11 7:11 11:9
3:2
Milev Veda / Dragoljević Dejana
Milentijević Isidora / Jorga Viktorija
11:4 11:5 11:2
3:0
1. 16.09.2023. STK Horgoš STK Čelarevo 4:1
Polonji Nora
Šulc Andrea
11:1 11:2 11:1
3:0
File Lara
Fabri Tamara
4:11 11:4 9:11 3:11
1:3
Mora Reka
Balaban Staša
11:1 11:2 11:2
3:0
Polonji Nora / Bači Boglarka
Šulc Andrea / Fabri Tamara
11:7 11:2 11:6
3:0
Polonji Nora
Fabri Tamara
12:10 11:5 11:4
3:0
1. 17.09.2023. STK Čarnojević STK Temerin Ferocoop 4:1
Berta Bianka
Šarok Žofia
11:6 11:2 11:4
3:0
Feher Lana
Veđelek Dora
11:7 11:5 4:11 5:11 8:11
2:3
Molnar Danijela
Varga Laura
11:6 11:4 13:11
3:0
Berta Bianka / Molnar Danijela
Veđelek Dora / Varga Laura
11:9 11:7 11:3
3:0
Berta Bianka
Veđelek Dora
11:6 5:11 11:5 6:11 11:7
3:2
2. 30.09.2023. STK Čarnojević STK Doža 3:4
Berta Bianka
Ambruš Andrea
11:3 11:6 11:7
3:0
Feher Lana
Dobo Anita
4:11 5:11 5:11
0:3
Molnar Danijela
Dobo Laura
11:13 8:11 14:12 10:12
1:3
Berta Bianka / Molnar Danijela
Dobo Anita / Dobo Laura
6:11 10:12 11:8 11:3 11:8
3:2
Berta Bianka
Dobo Anita
4:11 8:11 11:9 7:11
1:3
Molnar Danijela
Ambruš Andrea
11:7 5:11 11:6 11:8
3:1
Feher Lana
Dobo Laura
10:12 8:11 8:11
0:3
2. 30.09.2023. STK Galadska STK "TSC 2" 2:4
Mršić Ivana
Kišimre Zoja
11:9 5:11 9:11 5:11
1:3
Terzić Lena
Horvat Teodora
9:11 6:11 6:11
0:3
Glišin Jovana
Lenđel Ana
11:5 8:11 5:11 11:9 11:8
3:2
Mršić Ivana / Glišin Jovana
Horvat Teodora / Lenđel Ana
11:8 7:11 11:7 11:9
3:1
Mršić Ivana
Horvat Teodora
11:4 5:11 7:11 10:12
1:3
Glišin Jovana
Kišimre Zoja
11:7 11:6 7:11 8:11 7:11
2:3
2. 30.09.2023. STK Rapid 2 STK Vojvodina 2011 2:4
Miul Emili
Milev Veda
6:11 4:11 11:9 7:11
1:3
Trifon Sara
Dragoljević Dejana
10:12 10:12 8:11
0:3
Bončokat Vanesa
Todorić Dunja
11:4 11:6 11:5
3:0
Bončokat Vanesa / Miul Emili
Milev Veda / Dragoljević Dejana
7:11 7:11 9:11
0:3
Miul Emili
Dragoljević Dejana
11:9 7:11 11:13 11:9 11:5
3:2
Bončokat Vanesa
Milev Veda
11:5 8:11 4:11 1:11
1:3
2. 30.09.2023. STK Banatul STK Horgoš 0:4
Jorga Viktorija
Polonji Nora
2:11 4:11 3:11
0:3
Stamenović Nevena
File Lara
8:11 9:11 6:11
0:3
Milentijević Isidora
Mora Reka
7:11 8:11 4:11
0:3
Jorga Viktorija / Milentijević Isidora
Polonji Nora / File Lara
12:14 2:11 11:7 3:11
1:3
2. 30.09.2023. STK Temerin Ferocoop STK Čelarevo 4:0
Šarok Žofia
Balaž Hana
11:7 11:6 3:11 6:11 11:8
3:2
Bolok Barbara
Stupar Anja
11:6 12:10 11:4
3:0
Varga Laura
Šulc Andrea
4:11 11:5 11:8 11:1
3:1
Varga Laura / Tenji Nora
Stupar Anja / Šulc Andrea
11:4 11:13 11:8 11:3
3:1
3. 01.10.2023. STK "TSC 2" STK Čarnojević 4:2
Kišimre Zoja
Molnar Danijela
7:11 9:11 12:10 11:5 11:4
3:2
Lenđel Ana
Berta Bianka
11:8 8:11 3:11 12:10 6:11
2:3
Horvat Teodora
Feher Lana
11:5 11:7 11:3
3:0
Horvat Teodora / Brindza Agneš
Molnar Danijela / Berta Bianka
12:10 8:11 11:6 9:11 10:12
2:3
Kišimre Zoja
Berta Bianka
8:11 1:11 14:12 11:9 11:7
3:2
Horvat Teodora
Molnar Danijela
11:9 11:7 11:7
3:0
3. 01.10.2023. STK Vojvodina 2011 STK Galadska 4:1
Milev Veda
Terzić Lena
12:10 11:9 11:5
3:0
Todorić Dunja
Mršić Ivana
4:11 5:11 5:11
0:3
Dragoljević Dejana
Glišin Jovana
11:9 11:3 2:11 11:9
3:1
Milev Veda / Dragoljević Dejana
Mršić Ivana / Glišin Jovana
11:9 11:6 11:9
3:0
Milev Veda
Mršić Ivana
11:9 11:8 11:5
3:0
3. 01.10.2023. STK Rapid 2 STK Horgoš 2:4
Miul Emili
Polonji Nora
1:11 8:11 4:11
0:3
Trifon Sara
Mora Reka
5:11 7:11 7:11
0:3
Bončokat Vanesa
File Lara
11:4 8:11 11:3 11:7
3:1
Miul Emili / Bončokat Vanesa
Polonji Nora / Mora Reka
5:11 3:11 2:11
0:3
Miul Emili
Mora Reka
11:7 11:5 11:4
3:0
Bončokat Vanesa
Polonji Nora
3:11 3:11 8:11
0:3
3. 01.10.2023. STK Banatul STK Čelarevo 2:4
Jorga Viktorija
Balaž Hana
11:7 12:14 3:11 7:11
1:3
Stamenović Nevena
Stupar Anja
10:12 11:8 7:11 4:11
1:3
Milentijević Isidora
Šulc Andrea
6:11 11:4 9:11 11:3 11:8
3:2
Jorga Viktorija / Milentijević Isidora
Balaž Hana / Stupar Anja
7:11 13:11 4:11 11:8 9:11
2:3
Jorga Viktorija
Stupar Anja
11:9 9:11 11:6 11:5
3:1
Milentijević Isidora
Balaž Hana
7:11 4:11 5:11
0:3
3. 01.10.2023. STK Doža STK Temerin Ferocoop 1:4
Dobo Laura
Šarok Žofia
11:3 9:11 6:11 11:8 11:8
3:2
Takač Dora
Veđelek Dora
4:11 5:11 5:11
0:3
Ambruš Andrea
Varga Laura
11:9 7:11 8:11 5:11
1:3
Dobo Laura / Ambruš Andrea
Veđelek Dora / Varga Laura
5:11 8:11 11:9 7:11
1:3
Dobo Laura
Veđelek Dora
9:11 1:11 5:11
0:3
4. 15.10.2023. STK Čarnojević STK Vojvodina 2011 4:2
Berta Bianka
Todorić Dunja
7:11 11:2 11:7 11:9
3:1
Molnar Danijela
Milev Veda
8:11 6:11 11:6 9:11
1:3
Kiš Rita
Gavrić Nikolina
13:11 11:6 11:9
3:0
Berta Bianka / Kiš Rita
Milev Veda / Todorić Dunja
6:11 11:8 11:6 11:6
3:1
Berta Bianka
Milev Veda
5:11 11:8 12:14 8:11
1:3
Kiš Rita
Todorić Dunja
11:4 6:11 11:2 11:8
3:1
4. 14.10.2023. STK Doža STK "TSC 2" 0:4
Dobo Anita
Horvat Teodora
6:11 8:11 10:12
0:3
Ambruš Andrea
Brindza Agneš
8:11 11:9 11:7 7:11 3:11
2:3
Dobo Laura
Lenđel Ana
6:11 6:11 4:11
0:3
Dobo Anita / Dobo Laura
Horvat Teodora / Brindza Agneš
11:3 10:12 11:7 10:12 9:11
2:3
4. 14.10.2023. STK Galadska STK Horgoš 1:4
Glišin Jovana
File Lara
11:3 11:4 11:6
3:0
Terzić Lena
Polonji Nora
1:11 3:11 6:11
0:3
Mršić Ivana
Mora Reka
8:11 11:7 3:11 7:11
1:3
Glišin Jovana / Terzić Lena
File Lara / Polonji Nora
8:11 11:6 11:5 6:11 4:11
2:3
Glišin Jovana
Polonji Nora
6:11 11:9 4:11 2:11
1:3
4. 14.10.2023. STK Rapid 2 STK Čelarevo 4:0
Bončokat Vanesa
Balaž Hana
7:11 11:7 11:5 3:11 11:5
3:2
Trifon Sara
Stupar Anja
11:2 11:8 11:4
3:0
Miul Emili
Šulc Andrea
11:1 11:4 11:6
3:0
Bončokat Vanesa / Miul Emili
Balaž Hana / Stupar Anja
11:3 11:5 11:4
3:0
4. 14.10.2023. STK Temerin Ferocoop STK Banatul 4:0
Veđelek Dora
Stamenović Nevena
11:2 11:3 11:3
3:0
Tenji Nora
Milentijević Isidora
11:13 12:14 11:9 14:12 11:5
3:2
Varga Laura
Jorga Viktorija
9:11 11:9 11:9 9:11 13:11
3:2
Šarok Žofia / Kovačević Lana
Milentijević Isidora / Jorga Viktorija
11:4 8:11 14:12 12:10
3:1
5. 22.10.2023. STK Horgoš STK Čarnojević 4:1
Polonji Nora
Molnar Danijela
11:3 11:5 11:2
3:0
Bači Boglarka
Berta Bianka
7:11 12:10 7:11 7:11
1:3
Mora Reka
Feher Lana
11:4 11:2 11:3
3:0
Polonji Nora / Mora Reka
Molnar Danijela / Berta Bianka
13:11 11:6 11:8
3:0
Polonji Nora
Berta Bianka
11:2 11:3 12:14 11:4
3:1
5. 21.10.2023. STK Vojvodina 2011 STK Doža 4:2
Milev Veda
Dobo Anita
11:9 12:10 11:8
3:0
Todorić Dunja
Dobo Laura
8:11 2:11 13:11 11:7 7:11
2:3
Dragoljević Dejana
Ambruš Andrea
8:11 11:9 11:3 11:2
3:1
Milev Veda / Dragoljević Dejana
Dobo Anita / Dobo Laura
7:11 10:12 10:12
0:3
Milev Veda
Dobo Laura
11:9 11:4 11:6
3:0
Dragoljević Dejana
Dobo Anita
7:11 9:11 11:6 12:10 11:8
3:2
5. 22.10.2023. STK Čelarevo STK Galadska 3:4
Fabri Tamara
Glišin Jovana
11:13 5:11 6:11
0:3
Šulc Andrea
Mršić Ivana
3:11 6:11 4:11
0:3
Balaž Hana
Terzić Lena
11:9 11:9 11:6
3:0
Fabri Tamara / Balaž Hana
Glišin Jovana / Mršić Ivana
7:11 14:12 9:11 11:7 13:11
3:2
Fabri Tamara
Mršić Ivana
11:8 7:11 11:8 11:2
3:1
Balaž Hana
Glišin Jovana
6:11 9:11 11:6 8:11
1:3
Šulc Andrea
Terzić Lena
9:11 9:11 9:11
0:3
5. 22.10.2023. STK Banatul STK Rapid 2 1:4
Jorga Viktorija
Miul Emili
6:11 5:11 3:11
0:3
Stamenović Nevena
Bončokat Vanesa
2:11 5:11 4:11
0:3
Milentijević Isidora
Trifon Sara
11:5 7:11 12:10 4:11 11:6
3:2
Jorga Viktorija / Milentijević Isidora
Miul Emili / Bončokat Vanesa
5:11 7:11 4:11
0:3
Jorga Viktorija
Bončokat Vanesa
6:11 9:11 9:11
0:3
5. 22.10.2023. STK "TSC 2" STK Temerin Ferocoop 4:0
Horvat Teodora
Veđelek Dora
8:11 4:11 13:11 11:8 12:10
3:2
Brindza Agneš
Varga Laura
11:7 11:7 9:11 11:5
3:1
Lenđel Ana
Šarok Žofia
11:4 14:12 11:8
3:0
Horvat Teodora / Lenđel Ana
Veđelek Dora / Varga Laura
11:9 11:3 10:12 11:5
3:1
6. 04.11.2023. STK Čarnojević STK Čelarevo 4:1
Berta Bianka
Šulc Andrea
11:5 11:5 11:5
3:0
Molnar Danijela
Balaž Hana
7:11 11:5 7:11 6:11
1:3
Kiš Rita
Stupar Anja
11:5 11:8 11:5
3:0
Berta Bianka / Kiš Rita
Šulc Andrea / Stupar Anja
11:7 11:3 11:1
3:0
Berta Bianka
Balaž Hana
11:9 9:11 11:6 11:4
3:1
6. 04.11.2023. STK Doža STK Horgoš 1:4
Dobo Anita
Mora Reka
11:6 8:11 11:13 11:13
1:3
Dobo Laura
Polonji Nora
6:11 4:11 11:7 2:11
1:3
Ambruš Andrea
File Lara
11:5 11:7 11:8
3:0
Dobo Anita / Dobo Laura
Mora Reka / Polonji Nora
11:6 11:8 10:12 1:11 6:11
2:3
Dobo Anita
Polonji Nora
2:11 12:14 8:11
0:3
6. 04.11.2023. STK "TSC 2" STK Vojvodina 2011 4:0
Horvat Teodora
Gavrić Nikolina
12:10 11:3 11:1
3:0
Brindza Agneš
Dragoljević Dejana
11:9 15:13 9:11 11:8
3:1
Lenđel Ana
Todorić Dunja
11:5 11:8 11:5
3:0
Horvat Teodora / Lenđel Ana
Gavrić Nikolina / Dragoljević Dejana
11:7 12:10 14:12
3:0
6. 04.11.2023. STK Galadska STK Banatul 4:0
Terzić Lena
Stamenović Nevena
11:2 9:11 11:5 11:3
3:1
Mršić Ivana
Milentijević Isidora
11:4 11:4 11:4
3:0
Glišin Jovana
Jorga Viktorija
11:3 11:6 11:3
3:0
Terzić Lena / Glišin Jovana
Jorga Viktorija / Milentijević Isidora
10:12 11:6 4:11 11:8 11:8
3:2
6. 04.11.2023. STK Temerin Ferocoop STK Rapid 2 2:4
Veđelek Dora
Bončokat Vanesa
10:12 11:8 11:8 11:7
3:1
Varga Laura
Miul Emili
11:9 11:8 10:12 13:15 9:11
2:3
Šarok Žofia
Trifon Sara
2:11 12:10 6:11 9:11
1:3
Veđelek Dora / Varga Laura
Miul Emili / Bončokat Vanesa
6:11 11:9 11:8 9:11 11:6
3:2
Veđelek Dora
Miul Emili
9:11 11:8 11:13 8:11
1:3
Tenji Nora
Bončokat Vanesa
3:11 3:11 2:11
0:3
7. 05.11.2023. STK Banatul STK Čarnojević 0:4
Stamenović Nevena
Berta Bianka
4:11 2:11 9:11
0:3
Bader Anamaria
Kiš Rita
3:11 5:11 11:9 8:11
1:3
Kožokari Nadia
Molnar Danijela
3:11 3:11 6:11
0:3
Stamenović Nevena / Kožokari Nadia
Berta Bianka / Kiš Rita
3:11 2:11 9:11
0:3
7. 05.11.2023. STK Čelarevo STK Doža 0:4
Balaž Hana
Dobo Anita
9:11 11:5 11:5 6:11 4:11
2:3
Šulc Andrea
Dobo Laura
11:9 4:11 5:11 5:11
1:3
Stupar Anja
Ambruš Andrea
7:11 9:11 1:11
0:3
Balaž Hana / Stupar Anja
Dobo Anita / Ambruš Andrea
9:11 11:9 10:12 6:11
1:3
7. 05.11.2023. STK Horgoš STK "TSC 2" 4:1
Polonji Nora
Horvat Teodora
11:6 11:7 9:11 13:11
3:1
File Lara
Brindza Agneš
5:11 7:11 7:11
0:3
Mora Reka
Kišimre Zoja
15:13 12:10 9:11 11:2
3:1
Polonji Nora / Mora Reka
Brindza Agneš / Horvat Teodora
12:10 13:11 11:9
3:0
Polonji Nora
Brindza Agneš
8:11 11:1 11:8 11:6
3:1
7. 05.11.2023. STK Galadska STK Rapid 2 4:3
Glišin Jovana
Bončokat Vanesa
11:6 11:3 11:4
3:0
Kiurski Nevena
Miul Emili
4:11 6:11 3:11
0:3
Terzić Lena
Trifon Sara
7:11 6:11 11:8 14:12 8:11
2:3
Glišin Jovana / Mršić Ivana
Bončokat Vanesa / Miul Emili
11:5 11:5 11:3
3:0
Glišin Jovana
Miul Emili
11:6 11:3 11:6
3:0
Terzić Lena
Bončokat Vanesa
4:11 3:11 13:15
0:3
Mršić Ivana
Trifon Sara
11:7 11:1 11:7
3:0
7. 05.11.2023. STK Vojvodina 2011 STK Temerin Ferocoop 1:4
Dragoljević Dejana
Varga Laura
11:5 11:9 11:9
3:0
Gavrić Nikolina
Veđelek Dora
5:11 7:11 9:11
0:3
Todorić Dunja
Šarok Žofia
6:11 4:11 11:13
0:3
Dragoljević Dejana / Todorić Dunja
Veđelek Dora / Varga Laura
5:11 12:14 10:12
0:3
Dragoljević Dejana
Veđelek Dora
5:11 9:11 7:11
0:3
8. 19.11.2023. STK Čarnojević STK Rapid 2 0:4
Molnar Danijela
Bončokat Vanesa
7:11 11:5 14:16 11:8 1:11
2:3
Grujić Lea
Miul Emili
3:11 4:11 4:11
0:3
Feher Lana
Trifon Sara
9:11 7:11 5:11
0:3
Molnar Danijela / Đurasović Simona
Bončokat Vanesa / Miul Emili
15:13 8:11 7:11 3:11
1:3
8. 18.11.2023. STK Banatul STK Doža 0:4
Milentijević Isidora
Dobo Anita
2:11 4:11 7:11
0:3
Stamenović Nevena
Dobo Laura
1:11 3:11 3:11
0:3
Jorga Viktorija
Ambruš Andrea
7:11 1:11 7:11
0:3
Milentijević Isidora / Jorga Viktorija
Dobo Anita / Dobo Laura
4:11 5:11 10:12
0:3
8. 19.11.2023. STK "TSC 2" STK Čelarevo 4:0
Kišimre Zoja
Stupar Anja
11:1 11:2 11:2
3:0
Lenđel Ana
Balaž Hana
11:9 11:6 11:5
3:0
Ađanski Karina
Šulc Andrea
11:8 11:6 11:2
3:0
Kišimre Zoja / Lenđel Ana
Stupar Anja / Balaž Hana
6:11 11:7 11:8 11:8
3:1
8. 18.11.2023. STK Vojvodina 2011 STK Horgoš 2:4
Milev Veda
Mora Reka
6:11 11:8 12:14 11:7 11:5
3:2
Todorić Dunja
Polonji Nora
3:11 5:11 5:11
0:3
Dragoljević Dejana
File Lara
11:6 11:6 11:4
3:0
Milev Veda / Dragoljević Dejana
Mora Reka / Polonji Nora
6:11 6:11 9:11
0:3
Milev Veda
Polonji Nora
6:11 12:14 7:11
0:3
Dragoljević Dejana
Mora Reka
7:11 11:8 9:11 17:19
1:3
8. 18.11.2023. STK Temerin Ferocoop STK Galadska 3:4
Varga Laura
Mršić Ivana
6:11 11:6 3:11 6:11
1:3
Šarok Žofia
Glišin Jovana
4:11 3:11 6:11
0:3
Veđelek Dora
Terzić Lena
11:1 11:3 11:8
3:0
Veđelek Dora / Varga Laura
Mršić Ivana / Glišin Jovana
14:12 11:7 11:13 11:5
3:1
Varga Laura
Glišin Jovana
2:11 7:11 11:8 4:11
1:3
Veđelek Dora
Mršić Ivana
11:6 11:5 11:4
3:0
Šarok Žofia
Terzić Lena
8:11 9:11 8:11
0:3
9. 02.12.2023. STK Galadska STK Čarnojević 4:0
Terzić Lena
Đurasović Simona
11:5 11:7 11:6
3:0
Mršić Ivana
Grujić Lea
11:5 11:2 11:5
3:0
Glišin Jovana
Feher Lana
11:7 12:10 11:3
3:0
Terzić Lena / Glišin Jovana
Đurasović Simona / Grujić Lea
11:4 11:4 11:6
3:0
9. 02.12.2023. STK Rapid 2 STK Doža 4:1
Miul Emili
Dobo Anita
11:9 12:10 11:3
3:0
Bončokat Vanesa
Dobo Laura
13:11 6:11 8:11 11:9 11:2
3:2
Trifon Sara
Ambruš Andrea
5:11 10:12 3:11
0:3
Miul Emili / Bončokat Vanesa
Dobo Anita / Dobo Laura
10:12 5:11 11:9 13:11 11:9
3:2
Miul Emili
Dobo Laura
11:5 10:12 11:6 11:4
3:1
9. 03.12.2023. STK Banatul STK "TSC 2" 2:4
Milentijević Isidora
Lenđel Ana
11:9 6:11 11:8 9:11 11:9
3:2
Kožokari Nadia
Horvat Teodora
6:11 8:11 4:11
0:3
Jorga Viktorija
Ađanski Karina
11:5 10:12 12:10 11:9
3:1
Jorga Viktorija / Milentijević Isidora
Lenđel Ana / Horvat Teodora
9:11 11:9 8:11 7:11
1:3
Milentijević Isidora
Horvat Teodora
5:11 14:12 7:11 6:11
1:3
Jorga Viktorija
Lenđel Ana
11:9 12:10 7:11 9:11 10:12
2:3
9. 03.12.2023. STK Čelarevo STK Vojvodina 2011 2:4
Balaž Hana
Gavrić Nikolina
11:6 5:11 11:6 11:6
3:1
Balaban Staša
Milev Veda
4:11 2:11 1:11
0:3
Šulc Andrea
Todorić Dunja
6:11 11:6 11:8 7:11 11:6
3:2
Balaž Hana / Šulc Andrea
Gavrić Nikolina / Milev Veda
8:11 8:11 6:11
0:3
Balaž Hana
Milev Veda
9:11 11:13 13:15
0:3
Knežević Lena
Gavrić Nikolina
4:11 5:11 10:12
0:3
9. 02.12.2023. STK Horgoš STK Temerin Ferocoop 4:0
Polonji Nora
Veđelek Dora
11:6 11:3 11:5
3:0
File Lara
Varga Laura
11:8 9:11 11:9 11:6
3:1
Mora Reka
Šarok Žofia
11:7 11:5 11:13 9:11 11:9
3:2
Polonji Nora / Mora Reka
Veđelek Dora / Varga Laura
11:5 13:11 6:11 11:9
3:1
10. 20.01.2024. STK Galadska STK Doža 4:1
Glišin Jovana
Molnar Anastasia
11:7 11:3 12:10
3:0
Mršić Ivana
Takač Dora
11:4 11:4 11:4
3:0
Terzić Lena
Dobo Anita
8:11 5:11 7:11
0:3
Glišin Jovana / Terzić Lena
Molnar Anastasia / Takač Dora
11:5 11:6 11:2
3:0
Glišin Jovana
Takač Dora
11:2 11:2 11:6
3:0
10. 20.01.2024. STK Rapid 2 STK "TSC 2" 4:2
Miul Emili
Horvat Teodora
11:7 11:5 11:9
3:0
Bončokat Vanesa
Lenđel Ana
11:9 7:11 9:11 6:11
1:3
Trifon Sara
Brindza Agneš
8:11 6:11 9:11
0:3
Miul Emili / Bončokat Vanesa
Horvat Teodora / Lenđel Ana
11:4 8:11 11:8 7:11 11:8
3:2
Miul Emili
Lenđel Ana
11:9 11:9 11:5
3:0
Trifon Sara
Horvat Teodora
9:11 11:8 11:4 6:11 11:4
3:2
10. 21.01.2024. STK Banatul STK Vojvodina 2011 3:4
Jorga Viktorija
Todorić Dunja
11:9 10:12 11:9 10:12 11:6
3:2
Stamenović Nevena
Milev Veda
12:10 7:11 6:11 7:11
1:3
Milentijević Isidora
Gavrić Nikolina
6:11 11:6 11:4 11:9
3:1
Jorga Viktorija / Milentijević Isidora
Milev Veda / Gavrić Nikolina
6:11 10:12 7:11
0:3
Jorga Viktorija
Milev Veda
4:11 6:11 3:11
0:3
Milentijević Isidora
Todorić Dunja
11:7 9:11 11:3 7:11 11:5
3:2
10. 21.01.2024. STK Čelarevo STK Horgoš 2:4
Balaž Hana
Mora Reka
11:7 7:11 8:11 11:7 11:9
3:2
Stupar Anja
Berček Liza
9:11 11:7 5:11 7:11
1:3
Šulc Andrea
File Lara
12:10 7:11 6:11 11:7 9:11
2:3
Stupar Anja / Šulc Andrea
Mora Reka / File Lara
6:11 7:11 6:11
0:3
Balaž Hana
Berček Liza
11:5 12:10 11:3
3:0
Šulc Andrea
Mora Reka
5:11 4:11 5:11
0:3
10. 20.01.2024. STK Temerin Ferocoop STK Čarnojević 4:3
Veđelek Dora
Kiš Rita
11:3 11:6 11:8
3:0
Šarok Žofia
Berta Bianka
7:11 2:11 6:11
0:3
Varga Laura
Grujić Lea
11:5 11:5 11:2
3:0
Veđelek Dora / Varga Laura
Kiš Rita / Berta Bianka
12:10 8:11 12:14 8:11
1:3
Veđelek Dora
Berta Bianka
4:11 9:11 11:8 4:11
1:3
Varga Laura
Kiš Rita
11:8 11:8 11:2
3:0
Šarok Žofia
Grujić Lea
11:2 11:2 11:5
3:0
11. 27.01.2024. STK Doža STK Čarnojević 0:4 WO
11. 28.01.2024. STK "TSC 2" STK Galadska 4:1
Brindza Agneš
Terzić Lena
11:3 11:3 11:6
3:0
Horvat Teodora
Glišin Jovana
11:8 12:10 8:11 11:13 11:8
3:2
Lenđel Ana
Mršić Ivana
2:11 11:9 11:8 11:6
3:1
Horvat Teodora / Lenđel Ana
Glišin Jovana / Mršić Ivana
11:8 9:11 11:8 2:11 4:11
2:3
Brindza Agneš
Glišin Jovana
11:4 11:8 11:5
3:0
11. 27.01.2024. STK Vojvodina 2011 STK Rapid 2 1:4
Dragoljević Dejana
Bončokat Vanesa
11:8 11:6 11:9
3:0
Rodić Anđela
Miul Emili
7:11 1:11 4:11
0:3
Stanić Nikolina
Trifon Sara
11:9 5:11 7:11 6:11
1:3
Dragoljević Dejana / Stanić Nikolina
Bončokat Vanesa / Miul Emili
11:9 4:11 12:10 10:12 12:14
2:3
Dragoljević Dejana
Miul Emili
10:12 11:9 9:11 11:1 5:11
2:3
11. 27.01.2024. STK Horgoš STK Banatul 4:0
Polonji Nora
Jorga Viktorija
11:6 11:8 11:7
3:0
Mora Reka
Milentijević Isidora
11:9 11:8 12:10
3:0
File Lara
Stamenović Nevena
11:7 11:6 11:9
3:0
Polonji Nora / Mora Reka
Jorga Viktorija / Milentijević Isidora
11:6 11:5 11:8
3:0
11. 28.01.2024. STK Čelarevo STK Temerin Ferocoop 1:4
Balaž Hana
Veđelek Dora
4:11 11:5 8:11 11:4 11:5
3:2
Šulc Andrea
Varga Laura
8:11 12:14 6:11
0:3
Stupar Anja
Šarok Žofia
11:13 7:11 2:11
0:3
Balaž Hana / Stupar Anja
Veđelek Dora / Tenji Nora
6:11 7:11 6:11
0:3
Balaž Hana
Varga Laura
7:11 5:11 7:11
0:3
12. 04.02.2024. STK Čarnojević STK "TSC 2" 1:4
Berta Bianka
Kišimre Zoja
11:2 11:7 11:6
3:0
Đurasović Simona
Lenđel Ana
3:11 3:11 4:11
0:3
Feher Lana
Ađanski Karina
8:11 11:5 2:11 7:11
1:3
Berta Bianka / Đurasović Simona
Kišimre Zoja / Lenđel Ana
4:11 11:7 10:12 8:11
1:3
Berta Bianka
Lenđel Ana
11:8 9:11 8:11 11:3 8:11
2:3
12. 03.02.2024. STK Galadska STK Vojvodina 2011 1:4
Glišin Jovana
Todorić Dunja
11:3 11:3 12:10
3:0
Kiurski Nevena
Dragoljević Dejana
2:11 5:11 8:11
0:3
Mršić Ivana
Milev Veda
5:11 7:11 12:10 5:11
1:3
Glišin Jovana / Mršić Ivana
Dragoljević Dejana / Milev Veda
11:8 7:11 11:9 6:11 6:11
2:3
Glišin Jovana
Dragoljević Dejana
7:11 11:6 8:11 1:11
1:3
12. 03.02.2024. STK Horgoš STK Rapid 2 4:1
Polonji Nora
Trifon Sara
11:6 11:7 11:5
3:0
File Lara
Bončokat Vanesa
7:11 8:11 11:9 9:11
1:3
Mora Reka
Miul Emili
9:11 11:9 11:8 11:3
3:1
Polonji Nora / Mora Reka
Trifon Sara / Bončokat Vanesa
11:8 11:6 11:7
3:0
Polonji Nora
Bončokat Vanesa
11:7 11:6 11:9
3:0
12. 04.02.2024. STK Čelarevo STK Banatul 4:1
Balaž Hana
Milentijević Isidora
11:7 11:5 11:8
3:0
Stupar Anja
Jorga Viktorija
4:11 7:11 8:11
0:3
Šulc Andrea
Stamenović Nevena
11:7 7:11 11:8 11:8
3:1
Balaž Hana / Šulc Andrea
Milentijević Isidora / Jorga Viktorija
11:7 7:11 11:9 11:7
3:1
Balaž Hana
Jorga Viktorija
11:8 7:11 11:6 11:7
3:1
12. 03.02.2024. STK Temerin Ferocoop STK Doža 4:0 WO
13. 17.02.2024. STK Vojvodina 2011 STK Čarnojević 4:0
13. 18.02.2024. STK "TSC 2" STK Doža 4:1
13. 17.02.2024. STK Horgoš STK Galadska 4:2
13. 18.02.2024. STK Čelarevo STK Rapid 2 1:4
13. 18.02.2024. STK Banatul STK Temerin Ferocoop 0:4
14. 17.03.2024. STK Čarnojević STK Horgoš
14. 16.03.2024. STK Doža STK Vojvodina 2011
14. 16.03.2024. STK Galadska STK Čelarevo
14. 16.03.2024. STK Rapid 2 STK Banatul
14. 16.03.2024. STK Temerin Ferocoop STK "TSC 2"
15. 23.03.2024. STK Čelarevo STK Čarnojević
15. 23.03.2024. STK Horgoš STK Doža
15. 23.03.2024. STK Vojvodina 2011 STK "TSC 2"
15. 23.03.2024. STK Banatul STK Galadska
15. 23.03.2024. STK Rapid 2 STK Temerin Ferocoop
16. 24.03.2024. STK Čarnojević STK Banatul
16. 24.03.2024. STK Doža STK Čelarevo
16. 24.03.2024. STK "TSC 2" STK Horgoš
16. 24.03.2024. STK Rapid 2 STK Galadska
16. 24.03.2024. STK Temerin Ferocoop STK Vojvodina 2011
17. STK Rapid 2 STK Čarnojević
17. STK Doža STK Banatul
17. STK Čelarevo STK "TSC 2"
17. STK Horgoš STK Vojvodina 2011
17. STK Galadska STK Temerin Ferocoop
18. STK Čarnojević STK Galadska
18. STK Doža STK Rapid 2
18. STK "TSC 2" STK Banatul
18. STK Vojvodina 2011 STK Čelarevo
18. STK Temerin Ferocoop STK Horgoš
Ekipa Σ Pb Pr S+ S- +- P
1 STK Horgoš 13 13 0 52 14 38 26
2 STK "TSC 2" 13 11 2 47 17 30 24
3 STK Rapid 2 13 8 5 40 28 12 21
4 STK Temerin Ferocoop 13 8 5 38 26 12 21
5 STK Vojvodina 2011 13 8 5 38 31 7 21
6 STK Galadska 13 7 6 36 34 2 20
7 STK Čarnojević 13 5 8 30 36 -6 18
8 STK Čelarevo 13 2 11 19 47 -28 15
9 STK Doža 13 3 10 (*2) 19 43 -24 14
10 STK Banatul 13 0 13 9 52 -43 13
* WO
STK Čarnojević Rusko Selo
Bratstva Jedinstva 177
Nedelja11:00
Igor Radić 064 136 24 37
Rita Kiš
Bianka Berta
Danijela Molnar
Lana Feher
Timea Berta
Marija Vojnović
Simona Đurasović
Lea Grujić
Marieta Molnar
STK Doža Skorenovac
Bradstva jedinstva 32/2
Subota 15:00
Mihalj Molnar 064 646 17 21
Anita Dobo
Laura Dobo
Andrea Ambruš
Anastasia Molnar
Dora Takač
STK "TSC 2" Bačka Topola
Jadranska 5, Bačka Topola
Nedelja11:00
Brindža Agneš 063 108 8861
Agneš Brindza
Karina Ađanski
Tiana Tari
Zoja Kišimre
Teodora Horvat
Ana Lenđel
Šara Namestovski
Zolna Vigar
Janka Presburger
Dora Paćerko
STK Vojvodina 2011 Novi Sad
SPENS Sutjeska 2
Subota 11:00
Đorđe Beljanski 064 216 86 62
Dejana Dragoljević
Dunja Todorić
Veda Milev
Maša Grujić
Nikolina Gavrić
Sonja Zečević
Anđela Rodić
Nikolina Stanić
Miša Jelovac
Anja Subić
STK Horgoš Horgoš
Doža Đerđa 11
Subota 11:00
Mora Tibor 064 666 11 77
Reka Mora
Lara File
Nora Polonji
Boglarka Bači
Liza Berček
STK Čelarevo Čelarevo
Zdravka Čelara 20, Čelarevo 21413
Nedelja15:00
Nebojša Balaž 063 15 77 453
Hana Balaž
Tamara Fabri
Andrea Šulc
Anja Stupar
Staša Balaban
Lena Knežević
Sofija Čubrilo
Tanja Aničić
Sofija Pazman
STK Banatul Lokve
Lenjinova bb
Nedelja10:00
Ardelean Marinel 063 8261 367
Anamaria Bader
Nadia Kožokari
Anđela Ivašković
Romana Putnik
Nevena Stamenović
Viktorija Jorga
Isidora Milentijević
STK Rapid 2 Nikolinci
Osnovna škola, Glavna 42, Nikolinci 26322
Subota 18:00
Milan Agadišan 065 868 22 05
Vanesa Bončokat
Sara Trifon
Anđela Čobanin
Emili Miul
STK Galadska Kikinda
Dositejeva 53, 23300 Kikinda
Subota 16:00
Nenad Đukić 069 200 11 02
Ivana Mršić
Jovana Glišin
Nevena Kiurski
Lena Terzić
Branislava Velemirov
STK Temerin Ferocoop Temerin
Hala Temerin, Narodnog Fronta 80
Subota 15:00
Varga Tibor 064 418 43 01
Dora Veđelek
Nora Tenji
Žofia Šarok
Laura Varga
Barbara Bolok
Kristina Molnar
Lana Kovačević
Vivien Vajda
Igrač Ekipa +/- Pob Por % Poeni
Polonji, Nora STK Horgoš 57:5 19 0 100 38
Glišin, Jovana STK Galadska 49:23 14 6 70 34
Miul, Emili STK Rapid 2 44:23 14 5 74 33
Milev, Veda STK Vojvodina 2011 45:11 15 1 94 31
Berta, Bianka STK Čarnojević 43:23 12 5 71 29
Balaž, Hana STK Čelarevo 38:32 10 8 56 28
Bončokat, Vanesa STK Rapid 2 33:32 10 8 56 28
Mora, Reka STK Horgoš 40:16 12 3 80 27
Veđelek, Dora STK Temerin Ferocoop 38:21 10 6 63 26
Horvat, Teodora STK "TSC 2" 36:15 11 3 79 25
Dragoljević, Dejana STK Vojvodina 2011 36:20 10 5 67 25
Lenđel, Ana STK "TSC 2" 36:19 10 4 71 24
Mršić, Ivana STK Galadska 30:26 8 8 50 24
Varga, Laura STK Temerin Ferocoop 27:25 7 7 50 21
Trifon, Sara STK Rapid 2 21:30 6 8 43 20
Jorga, Viktorija STK Banatul 20:40 4 12 25 20
Dobo, Laura STK Doža 23:27 6 7 46 19
Milentijević, Isidora STK Banatul 18:36 5 9 36 19
Terzić, Lena STK Galadska 17:28 5 9 36 19
Dobo, Anita STK Doža 19:24 5 7 42 17
Šarok, Žofia STK Temerin Ferocoop 17:26 4 8 33 16
Šulc, Andrea STK Čelarevo 12:39 2 12 14 16
Brindza, Agneš STK "TSC 2" 22:7 7 1 88 15
File, Lara STK Horgoš 15:24 4 7 36 15
Kišimre, Zoja STK "TSC 2" 19:13 6 2 75 14
Todorić, Dunja STK Vojvodina 2011 13:38 1 12 8 14
Ambruš, Andrea STK Doža 17:15 4 5 44 13
Molnar, Danijela STK Čarnojević 16:22 3 7 30 13
Stupar, Anja STK Čelarevo 5:28 1 9 10 11
Stamenović, Nevena STK Banatul 4:33 0 11 0 11
Kiš, Rita STK Čarnojević 12:8 4 2 67 10
Feher, Lana STK Čarnojević 3:24 0 8 0 8
Gavrić, Nikolina STK Vojvodina 2011 5:15 1 5 17 7
Fabri, Tamara STK Čelarevo 6:8 2 2 50 6
Ađanski, Karina STK "TSC 2" 7:4 2 1 67 5
Grujić, Lea STK Čarnojević 0:12 0 4 0 4
Berček, Liza STK Horgoš 3:4 1 1 50 3
Tenji, Nora STK Temerin Ferocoop 3:5 1 1 50 3
Takač, Dora STK Doža 0:9 0 3 0 3
Bolok, Barbara STK Temerin Ferocoop 3:0 1 0 100 2
Đurasović, Simona STK Čarnojević 0:6 0 2 0 2
Molnar, Anastasia STK Doža 0:6 0 2 0 2
Balaban, Staša STK Čelarevo 0:6 0 2 0 2
Kožokari, Nadia STK Banatul 0:6 0 2 0 2
Kiurski, Nevena STK Galadska 0:6 0 2 0 2
Stanić, Nikolina STK Vojvodina 2011 1:3 0 1 0 1
Bači, Boglarka STK Horgoš 1:3 0 1 0 1
Bader, Anamaria STK Banatul 1:3 0 1 0 1
Rodić, Anđela STK Vojvodina 2011 0:3 0 1 0 1
Knežević, Lena STK Čelarevo 0:3 0 1 0 1
Berta, Timea STK Čarnojević 0:0 0 0 0 0
Vojnović, Marija STK Čarnojević 0:0 0 0 0 0
Molnar, Marieta STK Čarnojević 0:0 0 0 0 0
Tari, Tiana STK "TSC 2" 0:0 0 0 0 0
Namestovski, Šara STK "TSC 2" 0:0 0 0 0 0
Vigar, Zolna STK "TSC 2" 0:0 0 0 0 0
Presburger, Janka STK "TSC 2" 0:0 0 0 0 0
Paćerko, Dora STK "TSC 2" 0:0 0 0 0 0
Grujić, Maša STK Vojvodina 2011 0:0 0 0 0 0
Zečević, Sonja STK Vojvodina 2011 0:0 0 0 0 0
Jelovac, Miša STK Vojvodina 2011 0:0 0 0 0 0
Subić, Anja STK Vojvodina 2011 0:0 0 0 0 0
Čubrilo, Sofija STK Čelarevo 0:0 0 0 0 0
Aničić, Tanja STK Čelarevo 0:0 0 0 0 0
Pazman, Sofija STK Čelarevo 0:0 0 0 0 0
Ivašković, Anđela STK Banatul 0:0 0 0 0 0
Putnik, Romana STK Banatul 0:0 0 0 0 0
Čobanin, Anđela STK Rapid 2 0:0 0 0 0 0
Velemirov, Branislava STK Galadska 0:0 0 0 0 0
Molnar, Kristina STK Temerin Ferocoop 0:0 0 0 0 0
Kovačević, Lana STK Temerin Ferocoop 0:0 0 0 0 0
Vajda, Vivien STK Temerin Ferocoop 0:0 0 0 0 0
STK Horgoš +/- Pob Por % Poeni
Polonji, Nora 57:5 19/19 0 100 38
Mora, Reka 40:16 12/15 0 80 27
File, Lara 15:24 4/11 0 36 15
Berček, Liza 3:4 1/2 0 50 3
Bači, Boglarka 1:3 0/1 0 0 1
STK Galadska +/- Pob Por % Poeni
Glišin, Jovana 49:23 14/20 0 70 34
Mršić, Ivana 30:26 8/16 0 50 24
Terzić, Lena 17:28 5/14 0 36 19
Kiurski, Nevena 0:6 0/2 0 0 2
Velemirov, Branislava 0:0 0/0 0 0 0
STK Rapid 2 +/- Pob Por % Poeni
Miul, Emili 44:23 14/19 0 74 33
Bončokat, Vanesa 33:32 10/18 0 56 28
Trifon, Sara 21:30 6/14 0 43 20
Čobanin, Anđela 0:0 0/0 0 0 0
STK Vojvodina 2011 +/- Pob Por % Poeni
Milev, Veda 45:11 15/16 0 94 31
Dragoljević, Dejana 36:20 10/15 0 67 25
Todorić, Dunja 13:38 1/13 0 8 14
Gavrić, Nikolina 5:15 1/6 0 17 7
Stanić, Nikolina 1:3 0/1 0 0 1
Rodić, Anđela 0:3 0/1 0 0 1
Grujić, Maša 0:0 0/0 0 0 0
Zečević, Sonja 0:0 0/0 0 0 0
Jelovac, Miša 0:0 0/0 0 0 0
Subić, Anja 0:0 0/0 0 0 0
STK Čarnojević +/- Pob Por % Poeni
Berta, Bianka 43:23 12/17 0 71 29
Molnar, Danijela 16:22 3/10 0 30 13
Kiš, Rita 12:8 4/6 0 67 10
Feher, Lana 3:24 0/8 0 0 8
Grujić, Lea 0:12 0/4 0 0 4
Đurasović, Simona 0:6 0/2 0 0 2
Berta, Timea 0:0 0/0 0 0 0
Vojnović, Marija 0:0 0/0 0 0 0
Molnar, Marieta 0:0 0/0 0 0 0
STK Čelarevo +/- Pob Por % Poeni
Balaž, Hana 38:32 10/18 0 56 28
Šulc, Andrea 12:39 2/14 0 14 16
Stupar, Anja 5:28 1/10 0 10 11
Fabri, Tamara 6:8 2/4 0 50 6
Balaban, Staša 0:6 0/2 0 0 2
Knežević, Lena 0:3 0/1 0 0 1
Čubrilo, Sofija 0:0 0/0 0 0 0
Aničić, Tanja 0:0 0/0 0 0 0
Pazman, Sofija 0:0 0/0 0 0 0
STK Temerin Ferocoop +/- Pob Por % Poeni
Veđelek, Dora 38:21 10/16 0 63 26
Varga, Laura 27:25 7/14 0 50 21
Šarok, Žofia 17:26 4/12 0 33 16
Tenji, Nora 3:5 1/2 0 50 3
Bolok, Barbara 3:0 1/1 0 100 2
Molnar, Kristina 0:0 0/0 0 0 0
Kovačević, Lana 0:0 0/0 0 0 0
Vajda, Vivien 0:0 0/0 0 0 0
STK "TSC 2" +/- Pob Por % Poeni
Horvat, Teodora 36:15 11/14 0 79 25
Lenđel, Ana 36:19 10/14 0 71 24
Brindza, Agneš 22:7 7/8 0 88 15
Kišimre, Zoja 19:13 6/8 0 75 14
Ađanski, Karina 7:4 2/3 0 67 5
Tari, Tiana 0:0 0/0 0 0 0
Namestovski, Šara 0:0 0/0 0 0 0
Vigar, Zolna 0:0 0/0 0 0 0
Presburger, Janka 0:0 0/0 0 0 0
Paćerko, Dora 0:0 0/0 0 0 0
STK Banatul +/- Pob Por % Poeni
Jorga, Viktorija 20:40 4/16 0 25 20
Milentijević, Isidora 18:36 5/14 0 36 19
Stamenović, Nevena 4:33 0/11 0 0 11
Kožokari, Nadia 0:6 0/2 0 0 2
Bader, Anamaria 1:3 0/1 0 0 1
Ivašković, Anđela 0:0 0/0 0 0 0
Putnik, Romana 0:0 0/0 0 0 0
STK Doža +/- Pob Por % Poeni
Dobo, Laura 23:27 6/13 0 46 19
Dobo, Anita 19:24 5/12 0 42 17
Ambruš, Andrea 17:15 4/9 0 44 13
Takač, Dora 0:9 0/3 0 0 3
Molnar, Anastasia 0:6 0/2 0 0 2
Powered by: www.tabletennisscores.com