Banatska liga – Muškarci

Sezona 2021 - 22

Kolo Datum Domaći Gosti Rezultat
1. 09.10.2021. STK Doža STK Jedinstvo 0:4
Pap Vilmoš
Putnik Dario
10:12 9:11 7:11
0:3
Šamu Aleks
Vučetić Ivan
6:11 3:11 6:11
0:3
Albert Pap
Putnik Tiberije
3:11 2:11 7:11
0:3
Albert Pap / Pap Vilmoš
Putnik Dario / Vučetić Ivan
10:12 11:7 8:11 6:11
1:3
1. 10.10.2021. STK Slavija 96 STK Stepski vukovi 4:0
Grosu Matija
Knežević Vuk
11:0 11:0 11:0
3:0
Groza Andrei
Biači Aron
11:2 11:4 11:2
3:0
Grosu Daniel
Kovačević Goran
11:4 11:2 11:1
3:0
Grosu Matija / Groza Andrei
Biači Aron / Kovačević Goran
11:2 11:3 11:0
3:0
1. 10.10.2021. STK Banatul 2 STK Prof-line 1:4
Andras Mihael
Eleta Strahinja
9:11 8:11 7:11
0:3
Sfera Emil
Bosika Jovan
6:11 8:11 7:11
0:3
Getejanc George
Rankov Marko
11:8 10:12 11:9 11:4
3:1
Andras Mihael / Getejanc George
Eleta Strahinja / Bosika Jovan
4:11 7:11 8:11
0:3
Andras Mihael
Bosika Jovan
4:11 9:11 7:11
0:3
1. 09.10.2021. STK Roham 2 STK Rapid 4:1
Božić Goran
Dalja Mihai
11:2 11:8 11:2
3:0
Turoš Jožef
Djiban Marius
4:11 11:8 8:11 9:11
1:3
Sekula Ištvan
Turkonje Aleks
11:5 11:6 11:8
3:0
Božić Goran / Sekula Ištvan
Djiban Marius / Dalja Mihai
11:8 8:11 11:3 14:12
3:1
Božić Goran
Djiban Marius
11:8 11:2 11:6
3:0
2. 23.10.2021. STK Roham 2 STK Doža 4:0
Božić Goran
Albert Pap
11:2 11:5 11:4
3:0
Turoš Jožef
Pap Vilmoš
11:9 11:8 8:11 11:7
3:1
Sekula Ištvan
Marton Filip
11:6 11:4 11:4
3:0
Božić Goran / Sekula Ištvan
Albert Pap / Pap Vilmoš
11:6 11:5 11:5
3:0
2. 23.10.2021. STK Jedinstvo STK Slavija 96 2:4
Vučetić Ivan
Grosu Daniel
11:3 11:8 11:7
3:0
Lađa Đorđel
Grosu Matija
5:11 2:11 8:11
0:3
Putnik Dario
Groza Andrei
8:11 12:10 9:11 7:11
1:3
Vučetić Ivan / Putnik Dario
Grosu Matija / Groza Andrei
6:11 11:5 13:15 5:11
1:3
Vučetić Ivan
Grosu Matija
11:6 11:5 11:9
3:0
Putnik Dario
Grosu Daniel
6:11 7:11 7:11
0:3
2. 23.10.2021. STK Stepski vukovi STK Banatul 2 0:4
Biači Aron
Getejanc George
9:11 6:11 7:11
0:3
Knežević Vuk
Andras Mihael
2:11 1:11 4:11
0:3
Cvetković Filip
Sfera Emil
3:11 5:11 5:11
0:3
Biači Aron / Cvetković Filip
Getejanc George / Andras Mihael
4:11 3:11 6:11
0:3
2. 23.10.2021. STK Prof-line STK Rapid 4:1
Pandurov Igor
Dalja Mihai
11:7 11:6 11:7
3:0
Rankov Marko
Djiban Marius
6:11 11:3 11:8 9:11 6:11
2:3
Eleta Strahinja
Turkonje Aleks
11:6 14:12 11:8
3:0
Eleta Strahinja / Bosika Jovan
Djiban Marius / Dalja Mihai
8:11 11:5 10:12 11:8 11:6
3:2
Bosika Jovan
Djiban Marius
11:4 11:3 14:16 11:1
3:1
3. 31.10.2021. STK Slavija 96 STK Roham 2 1:4
Grosu Daniel
Sekula Ištvan
11:9 11:6 7:11 11:4
3:1
Grosu Matija
Božić Goran
6:11 5:11 5:11
0:3
Groza Andrei
Turoš Jožef
11:6 9:11 8:11 11:8 6:11
2:3
Groza Andrei / Grosu Matija
Božić Goran / Turoš Jožef
11:6 7:11 11:8 6:11 7:11
2:3
Grosu Daniel
Božić Goran
6:11 9:11 5:11
0:3
3. 31.10.2021. STK Banatul 2 STK Jedinstvo 0:4
Getejanc George
Vučetić Ivan
6:11 8:11 7:11
0:3
Andras Mihael
Putnik Tiberije
7:11 10:12 11:8 6:11
1:3
Sfera Emil
Putnik Dario
5:11 6:11 6:11
0:3
Getejanc George / Andras Mihael
Vučetić Ivan / Putnik Tiberije
8:11 9:11 11:7 9:11
1:3
3. 31.10.2021. STK Prof-line STK Stepski vukovi 4:0
Rankov Marko
Biači Aron
11:5 11:5 11:2
3:0
Bosika Jovan
Kovačević Goran
11:4 11:4 11:2
3:0
Eleta Strahinja
Knežević Vuk
11:2 11:3 11:3
3:0
Eleta Strahinja / Bugar Euđen
Biači Aron / Kovačević Goran
11:8 11:6 11:9
3:0
3. 30.10.2021. STK Doža STK Rapid 0:4
Pap Vilmoš
Dalja Mihai
11:13 11:9 5:11 7:11
1:3
Albert Pap
Djiban Marius
6:11 5:11 7:11
0:3
Kolar David
Turkonje Aleks
8:11 3:11 6:11
0:3
Albert Pap / Pap Vilmoš
Djiban Marius / Dalja Mihai
11:7 11:13 11:6 9:11 10:12
2:3
4. 13.11.2021. STK Roham 2 STK Banatul 2 4:0
Božić Goran
Valjan Vlad Jon
11:7 11:6 11:5
3:0
Turoš Jožef
Morošan Adelin
11:7 11:6 11:4
3:0
Sekula Ištvan
Getejanc George
11:7 11:7 11:4
3:0
Božić Goran / Sekula Ištvan
Valjan Vlad Jon / Morošan Adelin
11:3 11:7 11:6
3:0
4. 13.11.2021. STK Doža STK Slavija 96 0:4
Pap Vilmoš
Grosu Daniel
11:13 9:11 11:7 11:13
1:3
Albert Pap
Grosu Matija
11:9 11:8 5:11 6:11 10:12
2:3
Kolar David
Grosu Daniel
3:11 1:11 4:11
0:3
Albert Pap / Pap Vilmoš
Grosu Daniel / Grosu Matija
11:7 11:13 10:12 10:12
1:3
4. 13.11.2021. STK Jedinstvo STK Prof-line 3:4
Vučetić Ivan
Rankov Marko
11:6 12:10 11:4
3:0
Putnik Dario
Eleta Strahinja
6:11 12:10 8:11 6:11
1:3
Putnik Tiberije
Pandurov Igor
10:12 9:11 1:11
0:3
Vučetić Ivan / Putnik Tiberije
Eleta Strahinja / Pandurov Igor
11:6 9:11 11:7 11:6
3:1
Vučetić Ivan
Eleta Strahinja
9:11 11:6 11:5 11:7
3:1
Putnik Tiberije
Rankov Marko
8:11 11:13 11:6 7:11
1:3
Putnik Dario
Pandurov Igor
7:11 11:8 7:11 7:11
1:3
4. 13.11.2021. STK Stepski vukovi STK Rapid 0:4
Biači Aron
Dalja Mihai
9:11 4:11 5:11
0:3
Knežević Vuk
Djiban Marius
1:11 2:11 2:11
0:3
Cvetković Filip
Turkonje Aleks
1:11 3:11 0:11
0:3
Biači Aron / Cvetković Filip
Dalja Mihai / Turkonje Aleks
3:11 8:11 4:11
0:3
5. 05.12.2021. STK Prof-line STK Roham 2 4:2
Eleta Strahinja
Sekula Ištvan
11:6 7:11 9:11 11:8 11:7
3:2
Pandurov Igor
Božić Goran
11:8 11:8 7:11 5:11 11:5
3:2
Rankov Marko
Turoš Jožef
11:2 11:7 11:4
3:0
Eleta Strahinja / Pandurov Igor
Božić Goran / Sekula Ištvan
7:11 8:11 9:11
0:3
Eleta Strahinja
Božić Goran
11:8 8:11 9:11 6:11
1:3
Rankov Marko
Sekula Ištvan
11:8 8:11 11:6 11:6
3:1
5. 05.12.2021. STK Banatul 2 STK Doža 4:0
Andras Mihael
Albert Pap
11:8 11:6 11:4
3:0
Getejanac Gabriel
Pap Vilmoš
11:7 11:7 11:4
3:0
Valjan Vlad Jon
Kolar David
11:5 11:4 11:9
3:0
Andras Mihael / Getejanac Gabriel
Albert Pap / Pap Vilmoš
11:7 11:7 11:9
3:0
5. 04.12.2021. STK Stepski vukovi STK Jedinstvo 0:4
Biači Aron
Putnik Dario
6:11 7:11 5:11
0:3
Cvetković Filip
Vučetić Ivan
2:11 4:11 4:11
0:3
Knežević Vuk
Putnik Tiberije
5:11 4:11 3:11
0:3
Biači Aron / Knežević Vuk
Putnik Tiberije / Vučetić Ivan
8:11 5:11 5:11
0:3
5. 05.12.2021. STK Slavija 96 STK Rapid 4:1
Grosu Daniel
Djiban Marius
11:5 15:13 9:11 11:9
3:1
Groza Andrei
Dalja Mihai
7:11 6:11 8:11
0:3
Grosu Matija
Turkonje Aleks
11:9 8:11 11:7 11:2
3:1
Grosu Matija / Groza Andrei
Djiban Marius / Turkonje Aleks
11:7 11:9 12:10
3:0
Grosu Daniel
Dalja Mihai
11:5 11:5 11:3
3:0
6. 15.01.2022. STK Roham 2 STK Stepski vukovi 4:0
Sekula Ištvan
Biači Aron
11:7 11:4 11:3
3:0
Šveler Vilmoš
Kovačević Goran
11:3 11:5 11:5
3:0
Knežević Milan
Knežević Vuk
11:9 11:6 11:7
3:0
Sekula Ištvan / Knežević Milan
Biači Aron / Kovačević Goran
11:4 11:8 11:6
3:0
6. 15.01.2022. STK Doža STK Prof-line 0:4
Pap Vilmoš
Pandurov Igor
5:11 5:11 7:11
0:3
Marton Filip
Eleta Strahinja
7:11 9:11 10:12
0:3
Albert Pap
Rankov Marko
11:7 6:11 5:11 10:12
1:3
Pap Vilmoš / Marton Filip
Pandurov Igor / Rankov Marko
3:11 6:11 7:11
0:3
6. 16.01.2022. STK Slavija 96 STK Banatul 2 4:0
Grosu Matija
Andras Mihael
11:3 11:6 11:7
3:0
Grosu Daniel
Getejanac Gabriel
11:6 11:5 11:3
3:0
Groza Andrei
Sfera Emil
11:6 11:1 11:6
3:0
Groza Andrei / Grosu Matija
Andras Mihael / Getejanac Gabriel
11:7 12:10 11:7
3:0
6. 15.01.2022. STK Rapid STK Jedinstvo 1:4
Djiban Marius
Putnik Dario
9:11 11:5 11:3 6:11 11:13
2:3
Turkonje Aleks
Putnik Tiberije
7:11 11:8 6:11 3:11
1:3
Dalja Mihai
Lađa Đorđel
6:11 2:11 11:3 11:7 11:1
3:2
Djiban Marius / Dalja Mihai
Putnik Dario / Putnik Tiberije
11:8 9:11 9:11 9:11
1:3
Djiban Marius
Putnik Tiberije
11:8 7:11 11:8 11:13 9:11
2:3
7. 22.01.2022. STK Jedinstvo STK Roham 2 4:1
Vučetić Ivan
Turoš Jožef
11:5 11:3 11:3
3:0
Lađa Đorđel
Sekula Ištvan
10:12 8:11 7:11
0:3
Putnik Tiberije
Knežević Milan
11:6 11:1 11:3
3:0
Vučetić Ivan / Putnik Tiberije
Turoš Jožef / Sekula Ištvan
11:5 11:9 13:11
3:0
Vučetić Ivan
Sekula Ištvan
11:9 11:8 11:8
3:0
7. 22.01.2022. STK Stepski vukovi STK Doža 4:1
Biači Aron
Albert Pap
11:7 11:6 11:8
3:0
Knežević Vuk
Pap Vilmoš
8:11 6:11 10:12
0:3
Popović Božidar
Šamu Aleks
11:9 11:8 11:6
3:0
Biači Aron / Popović Božidar
Albert Pap / Pap Vilmoš
11:9 7:11 11:6 11:7
3:1
Biači Aron
Pap Vilmoš
11:5 11:8 11:8
3:0
7. 23.01.2022. STK Prof-line STK Slavija 96 4:1
Pandurov Igor
Grosu Daniel
13:11 15:13 11:8
3:0
Rankov Marko
Groza Andrei
12:10 11:8 12:14 11:7
3:1
Eleta Strahinja
Grosu Matija
11:5 16:14 11:8
3:0
Eleta Strahinja / Bosika Jovan
Groza Andrei / Grosu Matija
14:16 10:12 7:11
0:3
Bosika Jovan
Groza Andrei
9:11 11:6 8:11 11:4 11:5
3:2
7. 23.01.2022. STK Banatul 2 STK Rapid 1:4
Andras Mihael
Djiban Marius
8:11 4:11 6:11
0:3
Sfera Emil
Dalja Mihai
8:11 8:11 5:11
0:3
Getejanac Gabriel
Turkonje Aleks
11:7 11:9 9:11 7:11 11:6
3:2
Andras Mihael / Getejanac Gabriel
Djiban Marius / Dalja Mihai
9:11 5:11 5:11
0:3
Andras Mihael
Dalja Mihai
4:11 2:11 3:11
0:3
8. 05.02.2022. STK Jedinstvo STK Doža 4:0
Vučetić Ivan
Albert Pap
11:4 11:4 11:4
3:0
Putnik Dario
Pap Vilmoš
11:4 11:7 11:6
3:0
Putnik Tiberije
Kolar David
11:8 11:6 11:6
3:0
Vučetić Ivan / Putnik Tiberije
Albert Pap / Pap Vilmoš
11:5 11:2 11:7
3:0
8. 05.02.2022. STK Stepski vukovi STK Slavija 96 0:4
Biači Aron
Grosu Daniel
9:11 6:11 8:11
0:3
Kovačević Goran
Grosu Matija
6:11 4:11 7:11
0:3
Knežević Vuk
Groza Andrei
3:11 7:11 5:11
0:3
Cvetković Filip / Biači Aron
Grosu Matija / Grosu Daniel
9:11 4:11 7:11
0:3
8. 06.02.2022. STK Prof-line STK Banatul 2 4:0
Rankov Marko
Andras Mihael
11:7 11:8 11:3
3:0
Bosika Jovan
Getejanc George
11:5 11:4 11:8
3:0
Eleta Strahinja
Brići Daniel
11:8 11:9 11:4
3:0
Eleta Strahinja / Bosika Jovan
Andras Mihael / Brići Daniel
11:3 11:8 11:9
3:0
8. 05.02.2022. STK Rapid STK Roham 2 2:4
Djiban Marius
Sekula Ištvan
8:11 11:9 12:10 11:7
3:1
Turkonje Aleks
Božić Goran
6:11 5:11 8:11
0:3
Dalja Mihai
Turoš Jožef
12:10 8:11 11:9 11:7
3:1
Djiban Marius / Dalja Mihai
Božić Goran / Sekula Ištvan
8:11 10:12 9:11
0:3
Djiban Marius
Božić Goran
7:11 6:11 8:11
0:3
Dalja Mihai
Sekula Ištvan
8:11 11:9 7:11 6:11
1:3
9. 12.02.2022. STK Doža STK Roham 2 0:4
Pap Vilmoš
Božić Goran
10:12 9:11 7:11
0:3
Albert Pap
Sekula Ištvan
5:11 3:11 4:11
0:3
Kolar David
Turoš Jožef
6:11 7:11 8:11
0:3
Albert Pap / Pap Vilmoš
Božić Goran / Sekula Ištvan
6:11 6:11 3:11
0:3
9. 13.02.2022. STK Slavija 96 STK Jedinstvo 3:4
Grosu Daniel
Vučetić Ivan
4:11 12:10 11:5 11:6
3:1
Groza Andrei
Putnik Tiberije
7:11 7:11 7:11
0:3
Grosu Matija
Putnik Dario
11:2 11:9 13:11
3:0
Groza Andrei / Grosu Matija
Putnik Tiberije / Vučetić Ivan
11:8 7:11 11:13 11:13
1:3
Grosu Daniel
Putnik Tiberije
11:6 10:12 11:5 13:11
3:1
Grosu Matija
Vučetić Ivan
7:11 11:8 7:11 9:11
1:3
Groza Andrei
Putnik Dario
12:10 12:10 9:11 11:13 10:12
2:3
9. 13.02.2022. STK Banatul 2 STK Stepski vukovi 4:0
Getejanac Gabriel
Biači Aron
11:3 11:6 11:2
3:0
Brići Daniel
Kovačević Goran
11:7 11:7 11:8
3:0
Andras Mihael
Knežević Vuk
11:3 11:6 11:6
3:0
Getejanc George / Andras Mihael
Biači Aron / Kovačević Goran
11:7 11:9 11:8
3:0
9. 13.02.2022. STK Rapid STK Prof-line 1:4
Djiban Marius
Bosika Jovan
6:11 7:11 4:11
0:3
Turkonje Aleks
Eleta Strahinja
4:11 11:7 6:11 11:6 6:11
2:3
Dalja Mihai
Rankov Marko
12:10 11:6 11:4
3:0
Djiban Marius / Dalja Mihai
Bosika Jovan / Eleta Strahinja
10:12 9:11 11:8 6:11
1:3
Djiban Marius
Eleta Strahinja
9:11 9:11 13:11 11:13
1:3
10. 26.02.2022. STK Roham 2 STK Slavija 96 4:2
Čubrilo Luka
Grosu Daniel
11:3 11:7 11:4
3:0
Knežević Milan
Grosu Matija
8:11 6:11 6:11
0:3
Sekula Ištvan
Groza Andrei
11:8 11:8 11:6
3:0
Knežević Milan / Sekula Ištvan
Grosu Daniel / Grosu Matija
11:9 7:11 7:11 8:11
1:3
Čubrilo Luka
Grosu Matija
11:8 11:7 11:7
3:0
Sekula Ištvan
Grosu Daniel
11:9 12:10 11:7
3:0
10. 26.02.2022. STK Jedinstvo STK Banatul 2 4:1
Putnik Dario
Andras Mihael
9:11 11:8 11:7 11:9
3:1
Vučetić Ivan
Valjan Vlad Jon
11:8 11:8 11:7
3:0
Lađa Đorđel
Getejanac Gabriel
8:11 8:11 9:11
0:3
Vučetić Ivan / Putnik Tiberije
Andras Mihael / Getejanac Gabriel
11:7 9:11 11:9 12:10
3:1
Putnik Dario
Valjan Vlad Jon
11:6 11:8 11:8
3:0
10. 26.02.2022. STK Stepski vukovi STK Prof-line 0:4
Biači Aron
Rankov Marko
7:11 5:11 7:11
0:3
Kovačević Goran
Eleta Strahinja
9:11 9:11 7:11
0:3
Knežević Vuk
Bugar Euđen
8:11 9:11 9:11
0:3
Cvetković Filip / Biači Aron
Bugar Euđen / Eleta Strahinja
7:11 8:11 9:11
0:3
10. 26.02.2022. STK Rapid STK Doža 4:0
Djiban Marius
Albert Pap
11:6 11:7 11:3
3:0
Turkonje Aleks
Pap Vilmoš
8:11 11:6 11:4 11:9
3:1
Dalja Mihai
Marton Filip
11:3 11:5 11:8
3:0
Dalja Mihai / Turkonje Aleks
Albert Pap / Pap Vilmoš
11:6 11:5 11:7
3:0
11. 20.03.2022. STK Banatul 2 STK Roham 2 1:4
Getejanc George
Knežević Milan
11:8 9:11 11:9 11:9
3:1
11. 20.03.2022. STK Slavija 96 STK Doža 4:1
Grosu Daniel
Albert Pap
11:3 11:5 11:8
3:0
Grosu Matija
Pap Vilmoš
8:11 11:7 11:6 11:8
3:1
Groza Andrei
Kolar David
11:9 10:12 11:6 11:3
3:1
Grosu Matija / Groza Andrei
Pap Vilmoš / Albert Pap
11:8 8:11 6:11 11:7 3:11
2:3
Grosu Daniel
Pap Vilmoš
11:7 11:7 11:5
3:0
11. 20.03.2022. STK Prof-line STK Jedinstvo 4:0
Eleta Strahinja
Vučetić Ivan
17:15 11:8 11:7
3:0
Bugar Euđen
Putnik Tiberije
11:1 11:9 11:8
3:0
Bosika Jovan
Putnik Dario
11:5 11:7 11:5
3:0
Eleta Strahinja / Bosika Jovan
Putnik Dario / Putnik Tiberije
11:5 11:13 11:8 11:8
3:1
11. 19.03.2022. STK Rapid STK Stepski vukovi 4:0
Djiban Marius
Biači Aron
11:5 11:6 11:4
3:0
Dalja Mihai
Kovačević Goran
11:8 11:7 11:4
3:0
Turkonje Aleks
Knežević Vuk
11:5 11:6 11:8
3:0
Djiban Marius / Dalja Mihai
Biači Aron / Kovačević Goran
11:4 11:8 11:5
3:0
12. 26.03.2022. STK Roham 2 STK Prof-line 0:4
Sekula Ištvan
Eleta Strahinja
9:11 7:11 11:8 10:12
1:3
Knežević Milan
Bugar Euđen
4:11 7:11 5:11
0:3
Turoš Jožef
Rankov Marko
3:11 9:11 6:11
0:3
Sekula Ištvan / Turoš Jožef
Bugar Euđen / Eleta Strahinja
7:11 6:11 6:11
0:3
12. 26.03.2022. STK Doža STK Banatul 2 0:4
Albert Pap
Getejanac Gabriel
10:12 11:9 9:11 6:11
1:3
Pap Vilmoš
Valjan Vlad Jon
9:11 6:11 6:11
0:3
Kolar David
Sfera Emil
7:11 7:11 10:12
0:3
Albert Pap / Pap Vilmoš
Valjan Vlad Jon / Sfera Emil
5:11 4:11 2:11
0:3
12. 26.03.2022. STK Jedinstvo STK Stepski vukovi 4:0
Vučetić Ivan
Biači Aron
11:4 11:5 11:4
3:0
Putnik Tiberije
Kovačević Goran
11:4 11:6 11:6
3:0
Putnik Dario
Knežević Vuk
11:5 11:4 11:7
3:0
Vučetić Ivan / Putnik Tiberije
Biači Aron / Kovačević Goran
11:7 11:7 11:5
3:0
12. 26.03.2022. STK Rapid STK Slavija 96 1:4
Dalja Mihai
Grosu Matija
9:11 6:11 13:11 11:6 10:12
2:3
Turkonje Aleks
Grosu Daniel
8:11 6:11 10:12
0:3
Djiban Marius
Groza Andrei
11:5 9:11 11:8 9:11 11:7
3:2
Dalja Mihai / Turkonje Aleks
Grosu Matija / Groza Andrei
11:6 8:11 9:11 7:11
1:3
Dalja Mihai
Grosu Daniel
9:11 6:11 4:11
0:3
13. 09.04.2022. STK Stepski vukovi STK Roham 2 0:4
Biači Aron
Sekula Ištvan
4:11 6:11 6:11
0:3
Cvetković Filip
Turoš Jožef
6:11 3:11 4:11
0:3
Knežević Vuk
Knežević Milan
2:11 6:11 6:11
0:3
Biači Aron / Cvetković Filip
Sekula Ištvan / Knežević Milan
7:11 5:11 5:11
0:3
13. 10.04.2022. STK Prof-line STK Doža 4:0
Eleta Strahinja
Albert Pap
11:8 11:6 11:4
3:0
Bugar Euđen
Pap Vilmoš
11:4 11:3 11:8
3:0
Rankov Marko
Kolar David
11:7 11:9 11:6
3:0
Eleta Strahinja / Bugar Euđen
Albert Pap / Pap Vilmoš
11:6 11:5 11:4
3:0
13. 10.04.2022. STK Banatul 2 STK Slavija 96 2:4
Getejanc George
Grosu Matija
11:7 8:11 11:8 9:11 11:9
3:2
Valjan Vlad Jon
Grosu Daniel
7:11 9:11 8:11
0:3
Andras Mihael
Groza Andrei
11:8 6:11 9:11 8:11
1:3
Getejanac Gabriel / Andras Mihael
Grosu Matija / Groza Andrei
11:8 11:9 9:11 10:12 12:10
3:2
Getejanac Gabriel
Grosu Daniel
8:11 9:11 10:12
0:3
Andras Mihael
Grosu Matija
11:4 5:11 12:10 8:11 9:11
2:3
13. 09.04.2022. STK Jedinstvo STK Rapid 4:1
Vučetić Ivan
Turkonje Aleks
11:3 12:10 11:5
3:0
Putnik Tiberije
Dalja Mihai
11:8 11:8 11:5
3:0
Putnik Dario
Djiban Marius
9:11 11:13 7:11
0:3
Vučetić Ivan / Putnik Tiberije
Dalja Mihai / Turkonje Aleks
11:8 11:8 11:2
3:0
Vučetić Ivan
Dalja Mihai
15:12 11:7 11:7
3:0
14. 30.04.2022. STK Roham 2 STK Jedinstvo 4:1
Božić Goran
Putnik Dario
11:8 11:7 11:9
3:0
Čubrilo Luka
Putnik Tiberije
10:12 11:8 11:8 11:7
3:1
Sekula Ištvan
Vučetić Ivan
11:7 10:12 7:11 8:11
1:3
Božić Goran / Čubrilo Luka
Putnik Tiberije / Vučetić Ivan
11:6 11:9 11:7
3:0
Božić Goran
Putnik Tiberije
11:5 11:9 11:8
3:0
14. 30.04.2022. STK Doža STK Stepski vukovi 0:4
Albert Pap
Biači Aron
4:11 8:11 6:11
0:3
Pap Vilmoš
Popović Božidar
5:11 2:11 10:12
0:3
Kolar David
Cvetković Filip
3:11 2:11 8:11
0:3
Albert Pap / Pap Vilmoš
Popović Božidar / Cvetković Filip
9:11 8:11 5:11
0:3
14. 01.05.2022. STK Slavija 96 STK Prof-line 1:4
Grosu Daniel
Eleta Strahinja
12:14 11:8 11:9 5:11 11:8
3:2
Groza Andrei
Bosika Jovan
9:11 7:11 6:11
0:3
Grosu Matija
Rankov Marko
6:11 4:11 1:11
0:3
Grosu Matija / Groza Andrei
Bosika Jovan / Eleta Strahinja
7:11 8:11 12:10 11:6 5:11
2:3
Grosu Daniel
Bosika Jovan
11:3 7:11 7:11 9:11
1:3
14. 30.04.2022. STK Rapid STK Banatul 2 4:0
Djiban Marius
Andras Mihael
11:1 11:6 11:9
3:0
Turkonje Aleks
Sfera Emil
11:7 11:7 5:11 11:8
3:1
Dalja Mihai
Andras Samuel
6:11 11:4 15:13 14:12
3:1
Dalja Mihai / Turkonje Aleks
Andras Mihael / Sfera Emil
11:5 11:5 10:12 11:8
3:1
Ekipa Σ Pb Pr S+ S- +- P
1 STK Prof-line 14 14 0 56 10 46 28
2 STK Roham 2 14 11 3 47 20 27 25
3 STK Jedinstvo 14 10 4 46 23 23 24
4 STK Slavija 96 14 9 5 44 27 17 23
5 STK Rapid 14 6 8 33 33 0 20
6 STK Banatul 2 14 4 10 22 40 -18 18
7 STK Stepski vukovi 14 2 12 8 49 -41 16
8 STK Doža 14 0 14 2 56 -54 14
* WO
STK Roham 2 Nova Crnja
JNA 113, Nova Crnja
Subota 16:00
Đenge Ervin 063 527 286
Jožef Turoš
Ištvan Sekula
Goran Božić
Milan Knežević
Luka Čubrilo
Vladimir Božić
Ognjen Cvetković
Nandor Nađ
Adrian Lajoš
Vilmoš Šveler
STK Doža Skorenovac
Bratstva i jedinstva 32/2, Skorenovac
Subota 17:00
Ereš Jožef 064 380 57 68 i Kovač Marija 064 33 84 959
Teodor Uzon
Aleks Šamu
Filip Marton
Pap Albert
Jožef Ereš
Vilmoš Pap
Ernest Kalapiš
David Kolar
STK Slavija 96 Kovačica
Proleterska 1 a
Gavrilo Sarić
Jaroslav Vestek
Andrei Groza
Dejan Nosalj
Ivan Stvorec
Matija Grosu
Daniel Grosu
Aleksandru Motorožesku
Marian Bardu
STK Banatul 2 Lokve
Lenjinova bb
Nedelja10:00
Petar Mohan 066 6464 300
George Getejanc
Adelin Morošan
Gabriel Getejanac
Vlad Jon Valjan
Mihael Andras
Samuel Andras
Emil Sfera
Mihai Sfera
Daniel Brići
STK Prof-line Ečka
Školska 2, Ečka
Nedelja10:00
Bugar Jonel 063 472 721
Euđen Bugar
Darijan Kadarijan
Igor Pandurov
Strahinja Eleta
Jovan Bosika
Marko Rankov
STK Stepski vukovi Vojvode Stepe
JNA 113, Nova Crnja
Subota 16:00
Knežević Milan 060 6666 856
Aron Biači
Filip Cvetković
Vuk Knežević
Božidar Popović
Goran Kovačević
STK Jedinstvo Vlajkovac
Vršačka 56
Subota 14:00
Antonela Putnik 060 6806 959
Tiberije Putnik
Dario Putnik
Ivan Vučetić
Đorđel Lađa
STK Rapid Nikolinci
Glavna 44, Nikolinci
Subota 18:00
Milan Agadišan 065 8682 205
Marius Djiban
Mihai Dalja
Aleks Turkonje
Igrač Ekipa +/- Pob Por %
Bosika, Jovan STK Prof-line 30:4 10 0 100
Pandurov, Igor STK Prof-line 18:3 6 0 100
Bugar, Euđen STK Prof-line 12:0 4 0 100
Čubrilo, Luka STK Roham 2 9:1 3 0 100
Popović, Božidar STK Stepski vukovi 6:0 2 0 100
Šveler, Vilmoš STK Roham 2 3:0 1 0 100
Božić, Goran STK Roham 2 38:4 12 1 92
Vučetić, Ivan STK Jedinstvo 49:9 16 2 89
Eleta, Strahinja STK Prof-line 46:16 14 3 82
Grosu, Daniel STK Slavija 96 55:25 18 6 75
Rankov, Marko STK Prof-line 36:16 11 4 73
Getejanac, Gabriel STK Banatul 2 15:9 5 2 71
Putnik, Tiberije STK Jedinstvo 33:22 10 6 63
Grosu, Matija STK Slavija 96 36:29 11 7 61
Sekula, Ištvan STK Roham 2 37:22 10 7 59
Djiban, Marius STK Rapid 40:30 11 8 58
Dalja, Mihai STK Rapid 36:29 11 8 58
Getejanc, George STK Banatul 2 12:13 4 3 57
Putnik, Dario STK Jedinstvo 30:29 9 8 53
Turoš, Jožef STK Roham 2 17:18 5 5 50
Brići, Daniel STK Banatul 2 3:3 1 1 50
Groza, Andrei STK Slavija 96 27:30 6 9 40
Turkonje, Aleks STK Rapid 21:29 5 9 36
Knežević, Milan STK Roham 2 7:12 2 4 33
Valjan, Vlad Jon STK Banatul 2 6:12 2 4 33
Sfera, Emil STK Banatul 2 7:15 2 5 29
Andras, Mihael STK Banatul 2 14:33 3 11 21
Biači, Aron STK Stepski vukovi 9:36 3 12 20
Cvetković, Filip STK Stepski vukovi 3:12 1 4 20
Pap, Vilmoš STK Doža 8:45 1 15 6
Božić, Vladimir STK Roham 2 0:0 0 0 0
Cvetković, Ognjen STK Roham 2 0:0 0 0 0
Nađ, Nandor STK Roham 2 0:0 0 0 0
Lajoš, Adrian STK Roham 2 0:0 0 0 0
Uzon, Teodor STK Doža 0:0 0 0 0
Ereš, Jožef STK Doža 0:0 0 0 0
Kalapiš, Ernest STK Doža 0:0 0 0 0
Sarić, Gavrilo STK Slavija 96 0:0 0 0 0
Vestek, Jaroslav STK Slavija 96 0:0 0 0 0
Nosalj, Dejan STK Slavija 96 0:0 0 0 0
Stvorec, Ivan STK Slavija 96 0:0 0 0 0
Motorožesku, Aleksandru STK Slavija 96 0:0 0 0 0
Bardu, Marian STK Slavija 96 0:0 0 0 0
Sfera, Mihai STK Banatul 2 0:0 0 0 0
Kadarijan, Darijan STK Prof-line 0:0 0 0 0
Andras, Samuel STK Banatul 2 1:3 0 1 0
Morošan, Adelin STK Banatul 2 0:3 0 1 0
Šamu, Aleks STK Doža 0:6 0 2 0
Marton, Filip STK Doža 0:9 0 3 0
Lađa, Đorđel STK Jedinstvo 2:12 0 4 0
Kovačević, Goran STK Stepski vukovi 0:24 0 8 0
Kolar, David STK Doža 1:27 0 9 0
Knežević, Vuk STK Stepski vukovi 0:39 0 13 0
Albert, Pap STK Doža 4:42 0 14 0
STK Prof-line +/- Pob Por %
Bosika, Jovan 30:4 10/10 14 100
Pandurov, Igor 18:3 6/6 14 100
Bugar, Euđen 12:0 4/4 14 100
Eleta, Strahinja 46:16 14/17 14 82
Rankov, Marko 36:16 11/15 14 73
Kadarijan, Darijan 0:0 0/0 14 0
STK Roham 2 +/- Pob Por %
Čubrilo, Luka 9:1 3/3 14 100
Šveler, Vilmoš 3:0 1/1 14 100
Božić, Goran 38:4 12/13 14 92
Sekula, Ištvan 37:22 10/17 14 59
Turoš, Jožef 17:18 5/10 14 50
Knežević, Milan 7:12 2/6 14 33
Božić, Vladimir 0:0 0/0 14 0
Cvetković, Ognjen 0:0 0/0 14 0
Nađ, Nandor 0:0 0/0 14 0
Lajoš, Adrian 0:0 0/0 14 0
STK Stepski vukovi +/- Pob Por %
Popović, Božidar 6:0 2/2 14 100
Biači, Aron 9:36 3/15 14 20
Cvetković, Filip 3:12 1/5 14 20
Kovačević, Goran 0:24 0/8 14 0
Knežević, Vuk 0:39 0/13 14 0
STK Jedinstvo +/- Pob Por %
Vučetić, Ivan 49:9 16/18 14 89
Putnik, Tiberije 33:22 10/16 14 63
Putnik, Dario 30:29 9/17 14 53
Lađa, Đorđel 2:12 0/4 14 0
STK Slavija 96 +/- Pob Por %
Grosu, Daniel 55:25 18/24 14 75
Grosu, Matija 36:29 11/18 14 61
Groza, Andrei 27:30 6/15 14 40
Sarić, Gavrilo 0:0 0/0 14 0
Vestek, Jaroslav 0:0 0/0 14 0
Nosalj, Dejan 0:0 0/0 14 0
Stvorec, Ivan 0:0 0/0 14 0
Motorožesku, Aleksandru 0:0 0/0 14 0
Bardu, Marian 0:0 0/0 14 0
STK Banatul 2 +/- Pob Por %
Getejanac, Gabriel 15:9 5/7 14 71
Getejanc, George 12:13 4/7 14 57
Brići, Daniel 3:3 1/2 14 50
Valjan, Vlad Jon 6:12 2/6 14 33
Sfera, Emil 7:15 2/7 14 29
Andras, Mihael 14:33 3/14 14 21
Sfera, Mihai 0:0 0/0 14 0
Andras, Samuel 1:3 0/1 14 0
Morošan, Adelin 0:3 0/1 14 0
STK Rapid +/- Pob Por %
Djiban, Marius 40:30 11/19 14 58
Dalja, Mihai 36:29 11/19 14 58
Turkonje, Aleks 21:29 5/14 14 36
STK Doža +/- Pob Por %
Pap, Vilmoš 8:45 1/16 14 6
Uzon, Teodor 0:0 0/0 14 0
Ereš, Jožef 0:0 0/0 14 0
Kalapiš, Ernest 0:0 0/0 14 0
Šamu, Aleks 0:6 0/2 14 0
Marton, Filip 0:9 0/3 14 0
Kolar, David 1:27 0/9 14 0
Albert, Pap 4:42 0/14 14 0
Powered by: www.tabletennisscores.com