Severno Bačka – Muškarci

2020 - 21

Kolo Datum Domaći Gosti Rezultat
1. 03.10.2020. STK Žak 2 STK Horgoš 4:0
Opačić Goran
Rekecki Mate
11:9 9:11 11:7 11:9
3:1
Vujević Atila
Šuljok Adam
11:6 11:9 11:7
3:0
Keseić Stevan
Dimitrije Stojković
11:4 11:9 11:3
3:0
Vujević Atila / Opačić Goran
Rekecki Mate / Šuljok Adam
12:10 11:7 11:3
3:0
1. 03.10.2020. STK Apatin 2 STK Obilić-Aleva 4:0
Cvjetićanin Bogdan
Bajić Nikola
11:1 11:3 11:5
3:0
Kovčin Vlada
Belančić Duško
11:6 11:6 11:6
3:0
Tomasović Kristijan
Lerinc Leo
11:2 11:1 11:4
3:0
Cvjetićanin Bogdan / Čapo Josip
Belančić Duško / Lerinc Leo
11:6 11:9 11:13 11:7
3:1
1. 04.10.2020. STK Sloga STK Domboš 4:0
Svjetlanović Dejan
Hegediš Tibor
11:7 11:6 11:8
3:0
Markov Ivan
Kinčeš Daniel
11:9 7:11 11:8 11:9
3:1
Grbin Strahinja
Terek Đula
11:9 8:11 11:9 11:9
3:1
Svjetlanović Dejan / Grbin Strahinja
Hegediš Tibor / Kinčeš Daniel
11:7 11:6 11:9
3:0
1. 04.10.2020. STK Čarnojević STK Spartak Infostud 3:4
Radić Branko (dvojna)
Kozlica Dušan
11:9 13:15 11:5 11:7
3:1
Radić Nikola
Jovan Marković
13:15 7:11 7:11
0:3
Radić Igor
Gvozdenović Bogdan
10:12 11:7 11:7 16:14
3:1
Radić Branko (dvojna) / Radić Igor
Kozlica Dušan / Jovan Marković
5:11 13:11 11:9 10:12 11:7
3:2
Radić Branko (dvojna)
Jovan Marković
9:11 9:11 4:11
0:3
Radić Igor
Kozlica Dušan
3:11 11:13 8:11
0:3
Kesić Srđan
Gvozdenović Bogdan
9:11 9:11 11:5 9:11
1:3
1. 04.10.2020. STK Senta STK Galadska 2 4:0
Feher Roland
Fekete Zoltan
11:3 11:9 11:4
3:0
Šoti Mihalj
Tešin Dušan
11:5 11:7 11:1
3:0
Vaštag Ištvan
Banjaš Andrej
11:8 11:3 11:2
3:0
Feher Roland / Šoti Mihalj
Fekete Zoltan / Tešin Dušan
11:9 11:7 11:5
3:0
2. 24.10.2020. STK Horgoš STK Sloga 1:4
Rekecki Mate
Svjetlanović Dejan
8:11 2:11 8:11
0:3
Dimitrije Stojković
Lazić Stefan
3:11 2:11 8:11
0:3
Šuljok Adam
Grbin Strahinja
11:7 11:8 8:11 11:7
3:1
Rekecki Mate / Šuljok Adam
Svjetlanović Dejan / Lazić Stefan
3:11 11:13 2:11
0:3
Rekecki Mate
Lazić Stefan
5:11 5:11 2:11
0:3
2. 24.10.2020. STK Čarnojević STK Obilić-Aleva 4:2
Radić Branko (dvojna)
Lerinc Leo
11:5 11:5 9:11 12:10
3:1
Kesić Milan
Belančić Duško
11:9 4:11 11:9 9:11 8:11
2:3
Bulut Mladen
Bajić Nikola
5:11 7:11 7:11
0:3
Radić Branko (dvojna) / Kesić Srđan
Lerinc Leo / Belančić Duško
11:2 11:8 11:8
3:0
Radić Branko (dvojna)
Belančić Duško
11:4 9:11 11:7 5:11 11:9
3:2
Kesić Srđan
Lerinc Leo
11:6 11:8 11:7
3:0
2. 25.10.2020. STK Spartak Infostud STK Žak 2 4:1
Trbović Milan
Opačić Goran
11:4 11:4 11:4
3:0
Kozlica Dušan
Keseić Stevan
11:9 11:4 11:2
3:0
Jovan Marković
Vujević Atila
16:14 11:7 5:11 11:8
3:1
Kozlica Dušan / Bošnjak Vedran
Vujević Atila / Opačić Goran
11:5 11:9 3:11 7:11 9:11
2:3
Trbović Milan
Keseić Stevan
11:5 11:8 11:6
3:0
2. 25.10.2020. STK Senta STK Apatin 2 4:2
Feher Roland
Cvjetićanin Bogdan
11:4 11:6 11:7
3:0
Nađ Meljkuti Kristian
Orlović Željko
11:9 6:11 7:11 7:11
1:3
Šoti Mihalj
Kovčin Vlada
11:6 11:8 8:11 11:6
3:1
Nađ Meljkuti Kristian / Pete David
Kovčin Vlada / Orlović Željko
8:11 6:11 11:9 11:8 6:11
2:3
Feher Roland
Orlović Željko
11:6 11:4 11:6
3:0
Teke Janoš
Cvjetićanin Bogdan
7:11 11:8 11:5 11:5
3:1
2. 25.10.2020. STK Galadska 2 STK Domboš 4:0
Tešin Dušan
Hegediš Tibor
11:5 11:8 7:11 11:9
3:1
Banjaš Andrej
Kinčeš Daniel
11:7 11:8 11:9
3:0
Fekete Zoltan
Biro Endre
9:11 11:4 11:5 7:11 11:8
3:2
Tešin Dušan / Fekete Zoltan
Hegediš Tibor / Biro Endre
11:4 7:11 11:8 11:9
3:1
3. 21.11.2020. STK Domboš STK Horgoš 4:2
Kinčeš Daniel
Rekecki Mate
9:11 9:11 3:11
0:3
Hegediš Tibor
Šuljok Adam
9:11 11:9 9:11 11:8 10:12
2:3
Biro Endre
Dimitrije Stojković
11:6 9:11 11:5 11:3
3:1
Kinčeš Daniel / Hegediš Tibor
Rekecki Mate / Šuljok Adam
5:11 11:9 11:9 11:5
3:1
Kinčeš Daniel
Šuljok Adam
6:11 8:11 4:11
0:3
Biro Endre
Rekecki Mate
6:11 8:11 11:8 7:11
1:3
3. 21.11.2020. STK Žak 2 STK Obilić-Aleva 4:0
Vujević Atila
Bajić Nikola
11:2 11:3 11:7
3:0
Opačić Goran
Belančić Duško
12:10 11:3 11:6
3:0
Keseić Stevan
Lerinc Leo
11:6 11:5 11:8
3:0
Vujević Atila / Opačić Goran
Belančić Duško / Lerinc Leo
11:7 11:6 11:6
3:0
3. 21.11.2020. STK Sloga STK Spartak Infostud 3:4
Svjetlanović Dejan
Trbović Milan
5:11 4:11 8:11
0:3
Grbin Strahinja
Kozlica Dušan
8:11 8:11 5:11
0:3
Lazić Stefan
Marković Nemanja
11:4 11:8 11:6
3:0
Svjetlanović Dejan / Lazić Stefan
Trbović Milan / Kozlica Dušan
11:8 11:6 7:11 7:11 11:6
3:2
Svjetlanović Dejan
Kozlica Dušan
12:14 11:7 11:6 13:11
3:1
Lazić Stefan
Trbović Milan
11:8 7:11 9:11 7:11
1:3
Grbin Strahinja
Marković Nemanja
7:11 10:12 4:11
0:3
3. 21.11.2020. STK Senta STK Čarnojević 4:0
Teke Janoš
Radić Igor
11:8 11:7 9:11 11:6
3:1
Šoti Mihalj
Radić Branko (dvojna)
11:9 11:5 11:7
3:0
Vaš Akoš
Kesić Srđan
8:11 11:8 11:9 11:7
3:1
Lučić Viktor / Feher Roland
Radić Branko (dvojna) / Radić Igor
11:8 9:11 11:6 9:11 11:5
3:2
3. 21.11.2020. STK Apatin 2 STK Galadska 2 4:0
Cvjetićanin Bogdan
Banjaš Andrej
11:5 11:6 11:5
3:0
Kovčin Vlada
Tešin Dušan
11:5 11:9 11:7
3:0
Tomasović Kristijan
Fekete Zoltan
11:7 11:7 11:6
3:0
Cvjetićanin Bogdan / Kovčin Vlada
Tešin Dušan / Fekete Zoltan
11:8 11:13 11:6 11:6
3:1
4. 22.11.2020. STK Apatin 2 STK Čarnojević 4:0
Cvjetićanin Bogdan
Kesić Srđan
11:5 11:6 11:8
3:0
Kovčin Vlada
Radić Branko (dvojna)
11:9 11:8 11:9
3:0
Tomasović Kristijan
Radić Igor
11:9 11:2 12:10
3:0
Cvjetićanin Bogdan / Kovčin Vlada
Radić Branko (dvojna) / Radić Igor
11:7 11:8 9:11 11:6
3:1
4. 22.11.2020. STK Spartak Infostud STK Domboš 4:0
Marković Nemanja
Hegediš Tibor
11:9 11:8 8:11 11:7
3:1
Bošnjak Vedran
Kinčeš Daniel
9:11 11:7 11:6 9:11 11:8
3:2
Matković Miloš
Biro Endre
8:11 11:6 11:8 11:7
3:1
Marković Nemanja / Matković Miloš
Kinčeš Daniel / Hegediš Tibor
7:11 11:5 8:11 11:4 11:9
3:2
4. 22.11.2020. STK Senta STK Žak 2 4:0
Šoti Mihalj
Opačić Goran
11:6 11:9 11:9
3:0
Vaštag Ištvan
Keseić Stevan
11:7 11:5 11:4
3:0
Feher Roland
Vujević Atila
13:11 14:12 11:9
3:0
Šoti Mihalj / Feher Roland
Opačić Goran / Vujević Atila
11:7 11:4 11:8
3:0
4. 22.11.2020. STK Sloga STK Obilić-Aleva 4:1
Lazić Stefan
Bajić Nikola
11:6 11:6 11:5
3:0
Markov Ivan
Belančić Duško
11:8 6:11 6:11 4:11
1:3
Svjetlanović Dejan
Lerinc Leo
11:3 11:2 11:1
3:0
Lazić Stefan / Grbin Strahinja
Belančić Duško / Lerinc Leo
13:11 7:11 11:2 11:6
3:1
Lazić Stefan
Belančić Duško
9:11 11:8 11:7 11:5
3:1
4. 22.11.2020. STK Galadska 2 STK Horgoš 4:0
Tešin Dušan
Vago Dominik
11:7 11:6 11:6
3:0
Banjaš Andrej
Dimitrije Stojković
11:5 11:6 11:9
3:0
Fekete Zoltan
Stojković Strahinja
11:6 11:7 11:7
3:0
Tešin Dušan / Fekete Zoltan
Vago Dominik / Dimitrije Stojković
11:5 11:5 11:8
3:0
5. 28.11.2020. STK Žak 2 STK Apatin 2 0:4
Opačić Goran
Tomasović Kristijan
8:11 7:11 7:11
0:3
Keseić Stevan
Cvjetićanin Bogdan
9:11 12:10 5:11 10:12
1:3
Vujević Atila
Kovčin Vlada
7:11 6:11 6:11
0:3
Opačić Goran / Vujević Atila
Cvjetićanin Bogdan / Kovčin Vlada
5:11 11:8 7:11 8:11
1:3
5. 28.11.2020. STK Horgoš STK Spartak Infostud 2:4
Šuljok Adam
Matković Miloš
11:9 8:11 7:11 11:7 9:11
2:3
Rekecki Mate
Marković Nemanja
8:11 11:6 11:8 5:11 4:11
2:3
Dimitrije Stojković
Gvozdenović Bogdan
2:11 11:7 2:11 4:11
1:3
Šuljok Adam / Rekecki Mate
Matković Miloš / Marković Nemanja
11:8 8:11 7:11 13:11 11:9
3:2
Šuljok Adam
Marković Nemanja
11:8 11:7 8:11 11:8
3:1
Dimitrije Stojković
Matković Miloš
4:11 1:11 6:11
0:3
5. 28.11.2020. STK Domboš STK Obilić-Aleva 1:4
Hegediš Tibor
Bajić Nikola
11:8 11:9 11:2
3:0
Kovač Erne
Belančić Duško
10:12 6:11 11:13
0:3
Biro Endre
Lerinc Leo
5:11 8:11 5:11
0:3
Hegediš Tibor / Kovač Erne
Belančić Duško / Lerinc Leo
7:11 9:11 6:11
0:3
Hegediš Tibor
Belančić Duško
4:11 8:11 18:16 12:10 8:11
2:3
5. 29.11.2020. STK Čarnojević STK Galadska 2 4:1
Radić Branko (dvojna)
Banjaš Andrej
11:6 9:11 11:5 11:5
3:1
Kesić Milan
Tešin Dušan
9:11 7:11 7:11
0:3
Kesić Srđan
Fekete Zoltan
11:7 11:0 16:14
3:0
Radić Branko (dvojna) / Kesić Srđan
Tešin Dušan / Fekete Zoltan
11:3 11:7 11:5
3:0
Radić Branko (dvojna)
Tešin Dušan
11:8 11:9 10:12 15:13
3:1
5. 29.11.2020. STK Sloga STK Senta 4:1
Svjetlanović Dejan
Feher Roland
11:9 8:11 11:7 11:6
3:1
Naumov Ognjen
Šoti Mihalj
8:11 6:11 7:11
0:3
Lazić Stefan
Vaš Akoš
11:5 11:7 6:11 11:8
3:1
Svjetlanović Dejan / Lazić Stefan
Vaš Akoš / Heredi Kristian
11:4 11:3 11:5
3:0
Svjetlanović Dejan
Heredi Kristian
11:6 11:3 11:6
3:0
6. 05.12.2020. STK Apatin 2 STK Sloga 2:4
Kovčin Vlada
Lazić Stefan
6:11 14:12 6:11 9:11
1:3
Cvjetićanin Bogdan
Svjetlanović Dejan
4:11 5:11 8:11
0:3
Tomasović Kristijan
Naumov Ognjen
11:5 11:7 5:11 9:11 11:6
3:2
Cvjetićanin Bogdan / Tomasović Kristijan
Svjetlanović Dejan / Lazić Stefan
11:6 11:9 4:11 8:11 11:7
3:2
Kovčin Vlada
Svjetlanović Dejan
3:11 5:11 6:11
0:3
Tomasović Kristijan
Lazić Stefan
6:11 11:7 8:11 11:7 8:11
2:3
6. 05.12.2020. STK Obilić-Aleva STK Horgoš 4:1
Belančić Duško
Rekecki Mate
10:12 14:12 11:6 8:11 5:11
2:3
Bajić Nikola
Dimitrije Stojković
11:5 11:5 11:6
3:0
Lerinc Leo
Šuljok Adam
11:9 7:11 10:12 11:7 11:7
3:2
Belančić Duško / Lerinc Leo
Rekecki Mate / Šuljok Adam
11:9 11:5 11:6
3:0
6. 06.12.2020. STK Čarnojević STK Žak 2
6. 06.12.2020. STK Senta STK Domboš 4:0
Feher Roland
Hegediš Tibor
11:8 11:9 11:3
3:0
Šoti Mihalj
Kinčeš Daniel
11:3 11:7 11:5
3:0
Vaštag Ištvan
Biro Endre
11:2 11:4 11:5
3:0
Šoti Mihalj / Feher Roland
Kinčeš Daniel / Hegediš Tibor
11:8 11:4 11:5
3:0
6. 06.12.2020. STK Galadska 2 STK Spartak Infostud 1:4
Tešin Dušan
Kozlica Dušan
2:11 2:11 5:11
0:3
Banjaš Andrej
Marković Nemanja
8:11 7:11 8:11
0:3
Fekete Zoltan
Matković Miloš
11:8 11:13 8:11 8:11
1:3
Tešin Dušan / Fekete Zoltan
Marković Nemanja / Bošnjak Vedran
8:11 11:7 7:11 14:12 14:12
3:2
Tešin Dušan
Marković Nemanja
3:11 11:9 11:9 9:11 12:14
2:3
7. 19.12.2020. STK Horgoš STK Senta
7. 19.12.2020. STK Žak 2 STK Galadska 2 4:3
Opačić Goran
Banjaš Andrej
11:6 11:2 11:6
3:0
Vujević Atila
Tešin Dušan
8:11 10:12 11:9 11:8 7:11
2:3
Keseić Stevan
Fekete Zoltan
10:12 13:11 11:8 11:8
3:1
Opačić Goran / Keseić Stevan
Tešin Dušan / Fekete Zoltan
8:11 6:11 11:9 10:12
1:3
Opačić Goran
Tešin Dušan
7:11 7:11 7:11
0:3
Keseić Stevan
Banjaš Andrej
11:9 11:8 11:2
3:0
Vujević Atila
Fekete Zoltan
11:4 11:7 7:11 11:9
3:1
7. 19.12.2020. STK Domboš STK Apatin 2 2:4
Terek Đula
Tomasović Kristijan
11:1 11:7 11:3
3:0
Hegediš Tibor
Cvjetićanin Bogdan
3:11 3:11 7:11
0:3
Kovač Erne
Kovčin Vlada
8:11 7:11 3:11
0:3
Terek Đula / Hegediš Tibor
Tomasović Kristijan / Cvjetićanin Bogdan
8:11 7:11 11:7 8:11
1:3
Terek Đula
Cvjetićanin Bogdan
11:5 11:6 7:11 12:10
3:1
Kovač Erne
Tomasović Kristijan
5:11 3:11 4:11
0:3
7. 20.12.2020. STK Sloga STK Čarnojević 4:0
Svjetlanović Dejan
Radić Branko (dvojna)
11:7 11:6 11:8
3:0
Lazić Stefan
Kesić Srđan
11:6 11:8 11:5
3:0
Naumov Ognjen
Radić Nikola
11:8 11:9 11:5
3:0
Grbin Strahinja / Markov Ivan
Radić Branko (dvojna) / Kesić Srđan
11:8 9:11 11:7 7:11 11:9
3:2
7. 20.12.2020. STK Spartak Infostud STK Obilić-Aleva 4:0
Marković Nemanja
Bajić Nikola
11:5 11:3 11:2
3:0
Kozlica Dušan
Belančić Duško
11:5 11:2 12:10
3:0
Matković Miloš
Lerinc Leo
8:11 8:11 11:3 11:6 11:7
3:2
Marković Nemanja / Kozlica Dušan
Belančić Duško / Lerinc Leo
11:8 12:10 11:4
3:0
8. 23.01.2021. STK Apatin 2 STK Horgoš 4:0
Cvjetićanin Bogdan
Šuljok Adam
11:5 11:4 11:6
3:0
Kovčin Vlada
Dimitrije Stojković
11:7 11:8 11:4
3:0
Tomasović Kristijan
Vago Dominik
11:5 11:7 11:2
3:0
Cvjetićanin Bogdan / Kovčin Vlada
Šuljok Adam / Dimitrije Stojković
11:9 11:7 11:5
3:0
8. 23.01.2021. STK Žak 2 STK Sloga 1:4
Keseić Stevan
Lazić Stefan
1:11 3:11 7:11
0:3
Opačić Goran
Svjetlanović Dejan
9:11 11:8 7:11 8:11
1:3
Vujević Atila
Naumov Ognjen
11:7 11:7 11:3
3:0
Vujević Atila / Opačić Goran
Svjetlanović Dejan / Lazić Stefan
4:11 5:11 2:11
0:3
Keseić Stevan
Svjetlanović Dejan
3:11 5:11 4:11
0:3
8. 24.01.2021. STK Galadska 2 STK Obilić-Aleva 4:3
Tešin Dušan
Bajić Nikola
11:7 11:3 11:4
3:0
Fekete Zoltan
Belančić Duško
11:6 11:8 11:13 11:5
3:1
Banjaš Andrej
Lerinc Leo
5:11 9:11 5:11
0:3
Tešin Dušan / Fekete Zoltan
Lerinc Leo / Belančić Duško
7:11 7:11 6:11
0:3
Tešin Dušan
Belančić Duško
10:12 9:11 5:11
0:3
Banjaš Andrej
Bajić Nikola
11:7 11:9 12:10
3:0
Fekete Zoltan
Lerinc Leo
10:12 14:12 5:11 11:8 11:8
3:2
8. 24.01.2021. STK Čarnojević STK Domboš 4:0
Radić Branko (dvojna)
Kinčeš Daniel
11:2 11:8 12:14 11:3
3:1
Kesić Srđan
Hegediš Tibor
11:7 11:8 11:4
3:0
Radić Nikola
Biro Endre
11:8 9:11 11:7 11:5
3:1
Radić Branko (dvojna) / Kesić Srđan
Kinčeš Daniel / Hegediš Tibor
11:5 11:3 11:8
3:0
8. 24.01.2021. STK Senta STK Spartak Infostud 1:4
Feher Roland
Matković Miloš
11:3 11:7 11:3
3:0
Vaštag Ištvan
Trbović Milan
4:11 2:11 7:11
0:3
Teke Janoš
Marković Nemanja
11:6 11:6 8:11 8:11 11:13
2:3
Feher Roland / Vaštag Ištvan
Trbović Milan / Kozlica Dušan
12:14 10:12 4:11
0:3
Feher Roland
Trbović Milan
6:11 6:11 6:11
0:3
9. 30.01.2021. STK Domboš STK Žak 2 0:4
Hegediš Tibor
Vujević Atila
1:11 1:11 8:11
0:3
Biro Endre
Keseić Stevan
6:11 1:11 6:11
0:3
Kinčeš Daniel
Varo Miroslav
7:11 11:13 11:9 7:11
1:3
Hegediš Tibor / Kinčeš Daniel
Keseić Stevan / Vujević Atila
1:11 8:11 8:11
0:3
9. 30.01.2021. STK Horgoš STK Čarnojević 0:4
Dimitrije Stojković
Radić Nikola
7:11 8:11 10:12
0:3
Stojković Strahinja
Radić Branko (dvojna)
3:11 4:11 4:11
0:3
Vago Dominik
Kesić Srđan
11:9 11:8 8:11 9:11 9:11
2:3
Dimitrije Stojković / Stojković Strahinja
Kesić Srđan / Radić Branko (dvojna)
11:9 9:11 6:11 5:11
1:3
9. 30.01.2021. STK Obilić-Aleva STK Senta 0:4
Lerinc Leo
Vaš Akoš
4:11 6:11 11:9 5:11
1:3
Ilić Marko
Feher Roland
5:11 7:11 8:11
0:3
Bajić Nikola
Takač Kornel
7:11 7:11 3:11
0:3
Lerinc Leo / Bajić Nikola
Feher Roland / Lučić Viktor
8:11 8:11 9:11
0:3
9. 31.01.2021. STK Sloga STK Galadska 2 4:2
Grbin Strahinja
Fekete Zoltan
11:7 11:6 6:11 11:9
3:1
Markov Ivan
Banjaš Andrej
8:11 11:9 11:13 9:11
1:3
Lazić Stefan
Tešin Dušan
11:6 11:3 11:8
3:0
Grbin Strahinja / Lazić Stefan
Tešin Dušan / Fekete Zoltan
11:5 12:10 8:11 12:14 5:11
2:3
Grbin Strahinja
Banjaš Andrej
11:7 11:4 11:5
3:0
Lazić Stefan
Fekete Zoltan
11:4 11:9 11:5
3:0
9. 31.01.2021. STK Spartak Infostud STK Apatin 2 4:1
Trbović Milan
Kovčin Vlada
11:5 11:6 11:9
3:0
Kozlica Dušan
Cvjetićanin Bogdan
11:6 11:8 11:9
3:0
Jovan Marković
Tomasović Kristijan
8:11 10:12 12:14
0:3
Trbović Milan / Kozlica Dušan
Cvjetićanin Bogdan / Kovčin Vlada
11:4 9:11 11:4 8:11 11:6
3:2
Trbović Milan
Cvjetićanin Bogdan
11:8 11:4 11:9
3:0
10. 06.02.2021. STK Obilić-Aleva STK Apatin 2 0:4
Bajić Nikola
Cvjetićanin Bogdan
7:11 5:11 11:9 6:11
1:3
Ilić Marko
Tomasović Kristijan
3:11 5:11 6:11
0:3
Vignjević Dragoslav
Kovčin Vlada
11:8 7:11 5:11 8:11
1:3
Bajić Nikola / Vignjević Dragoslav
Cvjetićanin Bogdan / Kovčin Vlada
9:11 11:9 3:11 7:11
1:3
10. 06.02.2021. STK Domboš STK Sloga 0:4
Hegediš Tibor
Svjetlanović Dejan
3:11 11:13 8:11
0:3
Biro Endre
Lazić Stefan
7:11 8:11 5:11
0:3
Kinčeš Daniel
Grbin Strahinja
11:9 3:11 9:11 5:11
1:3
Hegediš Tibor / Kinčeš Daniel
Svjetlanović Dejan / Lazić Stefan
5:11 8:11 6:11
0:3
10. 06.02.2021. STK Horgoš STK Žak 2 0:4
Dimitrije Stojković
Opačić Goran
3:11 4:11 2:11
0:3
Stojković Strahinja
Vujević Atila
3:11 8:11 9:11
0:3
Vago Dominik
Keseić Stevan
6:11 6:11 8:11
0:3
Dimitrije Stojković / Vago Dominik
Keseić Stevan / Vujević Atila
5:11 2:11 5:11
0:3
10. 07.02.2021. STK Galadska 2 STK Senta 0:4
Tešin Dušan
Feher Roland
8:11 6:11 10:12
0:3
Fekete Zoltan
Vaštag Ištvan
6:11 9:11 2:11
0:3
Banjaš Andrej
Takač Kornel
4:11 6:11 6:11
0:3
Tešin Dušan / Banjaš Andrej
Feher Roland / Takač Kornel
3:11 7:11 5:11
0:3
10. 07.02.2021. STK Spartak Infostud STK Čarnojević 4:1
Trbović Milan
Radić Igor
11:8 11:9 11:7
3:0
Kozlica Dušan
Radić Branko (dvojna)
11:7 14:16 11:8 9:11 11:8
3:2
Marković Nemanja
Radić Nikola
11:6 8:11 11:5 11:7
3:1
Gvozdenović Bogdan / Bošnjak Vedran
Radić Igor / Radić Branko (dvojna)
6:11 8:11 2:11
0:3
Trbović Milan
Radić Branko (dvojna)
11:6 11:5 11:7
3:0
11. 13.02.2021. STK Domboš STK Galadska 2 2:4
Biro Endre
Tešin Dušan
6:11 4:11 2:11
0:3
Hegediš Tibor
Fekete Zoltan
8:11 13:11 9:11 11:7 15:13
3:2
Kinčeš Daniel
Banjaš Andrej
9:11 6:11 3:11
0:3
Hegediš Tibor / Kinčeš Daniel
Tešin Dušan / Fekete Zoltan
8:11 7:11 8:11
0:3
Biro Endre
Fekete Zoltan
11:9 13:11 2:11 8:11 11:9
3:2
Kinčeš Daniel
Tešin Dušan
7:11 5:11 3:11
0:3
11. 13.02.2021. STK Žak 2 STK Spartak Infostud 2:4
Opačić Goran
Trbović Milan
4:11 5:11 5:11
0:3
Vujević Atila
Kozlica Dušan
6:11 6:11 7:11
0:3
Keseić Stevan
Marković Nemanja
10:12 9:11 7:11
0:3
Opačić Goran / Vujević Atila
Marković Nemanja / Matković Miloš
8:11 11:2 14:12 5:11 12:10
3:2
Opačić Goran
Matković Miloš
12:10 11:5 11:9
3:0
Keseić Stevan
Trbović Milan
3:11 5:11 3:11
0:3
11. 13.02.2021. STK Obilić-Aleva STK Čarnojević 0:4
Belančić Duško
Kesić Srđan
8:11 6:11 7:11
0:3
Bajić Nikola
Radić Branko (dvojna)
13:11 5:11 9:11 8:11
1:3
Lerinc Leo
Radić Nikola
8:11 6:11 11:7 11:9 4:11
2:3
Belančić Duško / Lerinc Leo
Radić Branko (dvojna) / Kesić Srđan
8:11 9:11 13:15
0:3
11. 13.02.2021. STK Apatin 2 STK Senta 4:2
Tomasović Kristijan
Feher Roland
11:8 9:11 11:7 8:11 11:9
3:2
Cvjetićanin Bogdan
Šoti Mihalj
8:11 11:9 7:11 8:11
1:3
Kovčin Vlada
Vaštag Ištvan
11:5 11:7 8:11 11:9
3:1
Cvjetićanin Bogdan / Kovčin Vlada
Feher Roland / Šoti Mihalj
11:8 10:12 11:9 11:7
3:1
Tomasović Kristijan
Šoti Mihalj
11:9 8:11 7:11 11:8 10:12
2:3
Kovčin Vlada
Feher Roland
11:7 11:8 9:11 11:9
3:1
11. 14.02.2021. STK Sloga STK Horgoš 4:0
Lazić Stefan
Vago Dominik
11:5 11:7 11:3
3:0
Svjetlanović Dejan
Dimitrije Stojković
11:9 11:5 10:12 11:4
3:1
Grbin Strahinja
Stojković Strahinja
12:10 6:11 11:8 11:6
3:1
Lazić Stefan / Markov Ivan
Dimitrije Stojković / Vago Dominik
11:7 9:11 11:9 11:6
3:1
12. 20.02.2021. STK Horgoš STK Domboš 2:4
Rekecki Mark
Hegediš Tibor
11:9 12:10 13:11
3:0
Stojković Strahinja
Kinčeš Daniel
3:11 3:11 2:11
0:3
Dimitrije Stojković
Biro Endre
15:13 11:8 8:11 10:12 4:11
2:3
Rekecki Mark / Dimitrije Stojković
Hegediš Tibor / Kinčeš Daniel
11:6 10:12 10:12 11:9 10:12
2:3
Rekecki Mark
Kinčeš Daniel
11:3 8:11 11:2 11:8
3:1
Dimitrije Stojković
Hegediš Tibor
4:11 8:11 9:11
0:3
12. 20.02.2021. STK Obilić-Aleva STK Žak 2 0:4
Belančić Duško
Opačić Goran
11:7 9:11 6:11 8:11
1:3
Bajić Nikola
Vujević Atila
8:11 5:11 6:11
0:3
Lerinc Leo
Keseić Stevan
10:12 5:11 16:14 1:11
1:3
Belančić Duško / Lerinc Leo
Opačić Goran / Vujević Atila
11:8 11:6 1:11 17:19 8:11
2:3
12. 21.02.2021. STK Čarnojević STK Senta 4:2
Radić Igor
Pete David
7:11 9:11 10:12
0:3
Kesić Srđan
Heredi Kristian
5:11 3:11 5:11
0:3
Radić Branko (dvojna)
Nađ Meljkuti Kristian
11:9 11:5 11:5
3:0
Radić Igor / Radić Branko (dvojna)
Terteli Atila / Pete David
11:9 11:7 11:9
3:0
Radić Igor
Terteli Atila
11:7 11:3 11:5
3:0
Radić Branko (dvojna)
Pete David
11:9 11:9 11:7
3:0
12. 21.02.2021. STK Spartak Infostud STK Sloga 3:4
Trbović Milan
Grbin Strahinja
11:5 11:6 11:7
3:0
Eminović Haris
Svjetlanović Dejan
7:11 6:11 8:11
0:3
Kozlica Dušan
Lazić Stefan
14:12 12:10 26:24
3:0
Trbović Milan / Kozlica Dušan
Svjetlanović Dejan / Lazić Stefan
8:11 7:11 11:9 11:8 7:11
2:3
Trbović Milan
Svjetlanović Dejan
6:11 11:8 11:5 7:11 6:11
2:3
Kozlica Dušan
Grbin Strahinja
11:3 11:1 11:5
3:0
Eminović Haris
Lazić Stefan
4:11 12:14 9:11
0:3
12. 21.02.2021. STK Galadska 2 STK Apatin 2 0:4
Fekete Zoltan
Cvjetićanin Bogdan
8:11 5:11 9:11
0:3
Banjaš Andrej
Kovčin Vlada
7:11 8:11 9:11
0:3
Tešin Dušan
Tomasović Kristijan
8:11 11:8 7:11 6:11
1:3
Tešin Dušan / Fekete Zoltan
Cvjetićanin Bogdan / Kovčin Vlada
7:11 8:11 6:11
0:3
13. 27.02.2021. STK Domboš STK Spartak Infostud 0:4
Kinčeš Daniel
Matković Miloš
7:11 11:9 7:11 7:11
1:3
Hegediš Tibor
Marković Nemanja
7:11 7:11 3:11
0:3
Biro Endre
Gvozdenović Bogdan
10:12 7:11 11:13
0:3
Kinčeš Daniel / Biro Endre
Kozlica Dušan / Marković Nemanja
7:11 10:12 6:11
0:3
13. 27.02.2021. STK Horgoš STK Galadska 2 0:4
Dimitrije Stojković
Banjaš Andrej
7:11 6:11 5:11
0:3
Stojković Strahinja
Tešin Dušan
3:11 4:11 2:11
0:3
Vago Dominik
Fekete Zoltan
8:11 6:11 7:11
0:3
Dimitrije Stojković / Vago Dominik
Tešin Dušan / Fekete Zoltan
7:11 8:11 5:11
0:3
13. 27.02.2021. STK Obilić-Aleva STK Sloga 1:4
Belančić Duško
Markov Ivan
11:3 11:9 11:4
3:0
Bajić Nikola
Lazić Stefan
3:11 4:11 8:11
0:3
Lerinc Leo
Svjetlanović Dejan
2:11 5:11 8:11
0:3
Belančić Duško / Lerinc Leo
Lazić Stefan / Grbin Strahinja
7:11 13:11 11:9 4:11 5:11
2:3
Belančić Duško
Grbin Strahinja
11:5 7:11 8:11 3:11
1:3
13. 27.02.2021. STK Žak 2 STK Senta 1:4
Opačić Goran
Feher Roland
10:12 11:9 6:11 7:11
1:3
Vujević Atila
Šoti Mihalj
11:13 8:11 8:11
0:3
Keseić Stevan
Vaštag Ištvan
4:11 7:11 7:11
0:3
Opačić Goran / Vujević Atila
Feher Roland / Takač Kornel
11:8 11:6 11:4
3:0
Opačić Goran
Šoti Mihalj
10:12 9:11 14:12 8:11
1:3
13. 28.02.2021. STK Čarnojević STK Apatin 2 1:4
Radić Branko (dvojna)
Tomasović Kristijan
11:7 11:1 8:11 4:11 11:9
3:2
Kesić Milan
Cvjetićanin Bogdan
5:11 4:11 9:11
0:3
Radić Igor
Kovčin Vlada
3:11 5:11 9:11
0:3
Radić Igor / Radić Branko (dvojna)
Cvjetićanin Bogdan / Kovčin Vlada
11:6 2:11 6:11 6:11
1:3
Radić Branko (dvojna)
Cvjetićanin Bogdan
9:11 10:12 11:8 8:11
1:3
14. 20.03.2021. STK Apatin 2 STK Žak 2 4:3
Tomasović Kristijan
Vujević Atila
11:8 11:5 12:10
3:0
Cvjetićanin Bogdan
Opačić Goran
6:11 4:11 11:6 11:4 13:11
3:2
Kovčin Vlada
Keseić Stevan
8:11 11:7 8:11 2:11
1:3
Cvjetićanin Bogdan / Kovčin Vlada
Opačić Goran / Keseić Stevan
11:7 2:11 9:11 8:11
1:3
Tomasović Kristijan
Opačić Goran
12:10 12:14 12:14 11:5 11:2
3:2
Kovčin Vlada
Vujević Atila
5:11 11:7 9:11 11:8 10:12
2:3
Cvjetićanin Bogdan
Keseić Stevan
11:5 11:6 9:11 6:11 11:2
3:2
14. 20.03.2021. STK Obilić-Aleva STK Domboš
14. 21.03.2021. STK Spartak Infostud STK Horgoš 4:0
Marković Nemanja
Vago Dominik
11:5 11:6 11:7
3:0
Bošnjak Vedran
Stojković Strahinja
11:7 11:8 11:9
3:0
Matković Miloš
Dimitrije Stojković
11:6 11:5 11:8
3:0
Kozlica Dušan / Marković Nemanja
Dimitrije Stojković / Stojković Strahinja
11:6 11:6 11:6
3:0
14. 21.03.2021. STK Senta STK Sloga 1:4
Šoti Mihalj
Lazić Stefan
8:11 8:11 11:6 6:11
1:3
Teke Janoš
Svjetlanović Dejan
12:10 5:11 7:11 5:11
1:3
Feher Roland
Naumov Ognjen
11:9 11:13 11:5 11:4
3:1
Feher Roland / Šoti Mihalj
Lazić Stefan / Svjetlanović Dejan
0:11 6:11 11:3 6:11
1:3
Šoti Mihalj
Svjetlanović Dejan
9:11 9:11 7:11
0:3
14. 21.03.2021. STK Galadska 2 STK Čarnojević 1:4
Tešin Dušan
Kesić Srđan
12:10 11:6 11:6
3:0
Banjaš Andrej
Radić Branko (dvojna)
7:11 6:11 5:11
0:3
Fekete Zoltan
Radić Nikola
8:11 7:11 11:9 9:11
1:3
Tešin Dušan / Fekete Zoltan
Radić Branko (dvojna) / Kesić Srđan
3:11 10:12 11:9 1:11
1:3
Tešin Dušan
Radić Branko (dvojna)
8:11 11:13 8:11
0:3
15. 10.04.2021. STK Domboš STK Senta
15. 10.04.2021. STK Žak 2 STK Čarnojević
15. 10.04.2021. STK Horgoš STK Obilić-Aleva 0:4
Dimitrije Stojković
Bajić Nikola
7:11 6:11 8:11
0:3
Stojković Strahinja
Belančić Duško
8:11 4:11 3:11
0:3
Vago Dominik
Lerinc Leo
9:11 10:12 8:11
0:3
Dimitrije Stojković / Vago Dominik
Belančić Duško / Lerinc Leo
11:9 9:11 9:11 6:11
1:3
15. 11.04.2021. STK Sloga STK Apatin 2 4:0
Svjetlanović Dejan
Kovčin Vlada
11:4 11:5 11:3
3:0
Grbin Strahinja
Cvjetićanin Bogdan
12:10 6:11 11:9 11:7
3:1
Lazić Stefan
Tomasović Kristijan
11:9 11:6 12:10
3:0
Svjetlanović Dejan / Lazić Stefan
Kovčin Vlada / Cvjetićanin Bogdan
11:8 11:9 11:8
3:0
15. 11.04.2021. STK Spartak Infostud STK Galadska 2 4:0
Kozlica Dušan
Tešin Dušan
11:4 11:8 11:4
3:0
Jozić Marino
Banjaš Andrej
11:4 11:8 11:7
3:0
Matković Miloš
Fekete Zoltan
11:6 11:6 11:7
3:0
Bošnjak Vedran / Marković Nemanja
Tešin Dušan / Fekete Zoltan
11:8 8:11 11:5 11:6
3:1
16. 17.04.2021. STK Obilić-Aleva STK Spartak Infostud
16. 17.04.2021. STK Apatin 2 STK Domboš
16. 18.04.2021. STK Senta STK Horgoš
16. 18.04.2021. STK Galadska 2 STK Žak 2
16. 18.04.2021. STK Čarnojević STK Sloga
17. 24.04.2021. STK Obilić-Aleva STK Galadska 2
17. 24.04.2021. STK Horgoš STK Apatin 2
17. 24.04.2021. STK Sloga STK Žak 2
17. 24.04.2021. STK Domboš STK Čarnojević
17. 25.04.2021. STK Spartak Infostud STK Senta
18. 08.05.2021. STK Žak 2 STK Domboš
18. 08.05.2021. STK Apatin 2 STK Spartak Infostud
18. 09.05.2021. STK Galadska 2 STK Sloga
18. 09.05.2021. STK Senta STK Obilić-Aleva
18. 09.05.2021. STK Čarnojević STK Horgoš
Ekipa Σ Pb Pr S+ S- +- P
1 STK Sloga 14 13 1 55 17 38 27
2 STK Spartak Infostud 14 13 1 55 19 36 27
3 STK Apatin 2 14 11 3 49 20 29 25
4 STK Senta 13 8 5 39 23 16 21
5 STK Čarnojević 13 7 6 33 30 3 20
6 STK Žak 2 13 6 7 32 31 1 19
7 STK Galadska 2 14 5 9 28 41 -13 19
8 STK Obilić-Aleva 13 2 11 15 46 -31 15
9 STK Domboš 13 2 11 13 48 -35 15
10 STK Horgoš 13 0 13 8 52 -44 13
* WO
STK Senta Senta
Boška Jugovića 24, Senta
Nedelja10:00
Melik Zoltan 064 40 67 800
Roland Feher
Kristian Heredi
Viktor Lučić
Kristian Nađ Meljkuti
David Pete
Mihalj Šoti
Kornel Takač
Janoš Teke
Atila Terteli
Akoš Vaš
Ištvan Vaštag
STK Apatin 2 Apatin
Dimitrija Tucovića 32, Apatin
Subota 17:00
Cvjetićanin Bogdan 064 29 98 466
Dušan Banić
Bogdan Cvjetićanin
Vladimir Jovanović
Vlada Kovčin
Željko Orlović
Kristijan Tomasović
Mirko Vrdoljak
Josip Čapo
Ištvan Munkaš
Ivan Rang
STK Čarnojević Rusko Selo
Bratstva jedinstva 117 O.Š. "Gligorije Popov", Rusko Selo
Nedelja11:00
Radić Igor 064 13 62 437
Đorđe Baračkov
Mladen Bulut
Branko Dobranić
Vladimir Karačonji
Milan Kesić
Srđan Kesić
David Lacko
Igor Radić
Nikola Radić
Branko (dvojna) Radić
STK Žak 2 Sombor
Hala Mostonga, Sombor
Subota 14:00
Balović Slobodan 063 599 452
Josip Antičević
Goran Opačić
Atila Slama
Miroslav Varo
Atila Vujević
Stevan Keseić
STK Sloga Ostojićevo
Jugovićeva 7, Ostojićevo
Nedelja11:00
Cicmil Antonije 063 403 008
Milan Grbin
Strahinja Grbin
Stefan Lazić
Ognjen Naumov
Dejan Svjetlanović
Aleksej Sabo
Ognjen Perić
Ivan Markov
STK Domboš Mali Iđoš
Glavna 27, Mali Iđoš
Subota 13:00
Terek Đula 064 389 06 54
Endre Biro
Tibor Hegediš
Daniel Kinčeš
Erne Kovač
Đula Terek
STK Horgoš Horgoš
Doža Đerđa 11, Horgoš
Subota 17:00
Rekecki Titus 060 318 89 53
Vukašin Despotov
Mate Rekecki
Mark Rekecki
Luka Solnoki
Strahinja Stojković
Stojković Dimitrije
Adam Šuljok
Dominik Vago
STK Spartak Infostud Subotica
Sep Ferenca 3, Subotica
Nedelja10:00
Mirko Gavrilović 063 761 22 24
Milan Trbović
Nemanja Marković
Marino Jozić
Miloš Matković
Dušan Kozlica
Bogdan Gvozdenović
Vedran Bošnjak
Marković Jovan
Haris Eminović
STK Obilić-Aleva Novi Kneževac
Karadjordjeva 99, Novi Kneževac
Subota 17:00
Dragoslav Vignjević 069 255 71 48
Nikola Bajić
Duško Belančić
Dragan Božanin
Leo Lerinc
Dragoslav Vignjević
Oleg Neckov
Lav Neckov
Marko Ilić
STK Galadska 2 Kikinda
Dositejeva 53, O.Š. "6.Oktobar", Kikinda
Nedelja11:00
Nenad Đukić 063 111 47 20
Andrej Banjaš
Nikola Đurin
Zoltan Fekete
Aleksandar Rodić
Dušan Tešin
Zoran Zorić
Strahinja Tešin
Nemanja Galić
Mario Banjaš
Nikola Andrić
Igrač Ekipa +/- Pob Por %
Takač, Kornel STK Senta 6:0 2 0 100
Rekecki, Mark STK Horgoš 6:1 2 0 100
Bošnjak, Vedran STK Spartak Infostud 6:2 2 0 100
Jozić, Marino STK Spartak Infostud 3:0 1 0 100
Varo, Miroslav STK Žak 2 3:1 1 0 100
Svjetlanović, Dejan STK Sloga 57:10 19 1 95
Trbović, Milan STK Spartak Infostud 41:4 13 1 93
Lazić, Stefan STK Sloga 55:12 18 2 90
Kozlica, Dušan STK Spartak Infostud 35:8 11 2 85
Marković, Nemanja STK Spartak Infostud 34:14 11 2 85
Šoti, Mihalj STK Senta 31:11 10 2 83
Matković, Miloš STK Spartak Infostud 24:13 8 2 80
Gvozdenović, Bogdan STK Spartak Infostud 10:5 3 1 75
Jovan, Marković STK Spartak Infostud 9:4 3 1 75
Tomasović, Kristijan STK Apatin 2 45:22 13 5 72
Feher, Roland STK Senta 34:14 10 4 71
Vaštag, Ištvan STK Senta 16:6 5 2 71
Vaš, Akoš STK Senta 7:5 2 1 67
Terek, Đula STK Domboš 7:4 2 1 67
Radić, Branko (dvojna) STK Čarnojević 42:31 13 7 65
Kovčin, Vlada STK Apatin 2 38:24 11 7 61
Cvjetićanin, Bogdan STK Apatin 2 40:31 12 8 60
Grbin, Strahinja STK Sloga 22:21 7 5 58
Radić, Nikola STK Čarnojević 13:13 4 3 57
Vujević, Atila STK Žak 2 27:24 8 7 53
Šuljok, Adam STK Horgoš 16:16 4 4 50
Teke, Janoš STK Senta 9:8 2 2 50
Pete, David STK Senta 3:3 1 1 50
Heredi, Kristian STK Senta 3:3 1 1 50
Orlović, Željko STK Apatin 2 3:4 1 1 50
Tešin, Dušan STK Galadska 2 34:36 10 11 48
Kesić, Srđan STK Čarnojević 17:20 5 6 45
Keseić, Stevan STK Žak 2 27:33 8 10 44
Rekecki, Mate STK Horgoš 12:15 3 4 43
Belančić, Duško STK Obilić-Aleva 29:35 7 10 41
Opačić, Goran STK Žak 2 25:32 6 10 38
Banjaš, Andrej STK Galadska 2 19:37 6 12 33
Lerinc, Leo STK Obilić-Aleva 21:35 4 11 27
Fekete, Zoltan STK Galadska 2 24:47 5 14 26
Radić, Igor STK Čarnojević 7:19 2 6 25
Markov, Ivan STK Sloga 5:10 1 3 25
Biro, Endre STK Domboš 14:35 3 10 23
Hegediš, Tibor STK Domboš 15:38 3 12 20
Bajić, Nikola STK Obilić-Aleva 11:36 3 12 20
Naumov, Ognjen STK Sloga 6:12 1 4 20
Kinčeš, Daniel STK Domboš 11:39 1 13 7
Jovanović, Vladimir STK Apatin 2 0:0 0 0 0
Antičević, Josip STK Žak 2 0:0 0 0 0
Grbin, Milan STK Sloga 0:0 0 0 0
Perić, Ognjen STK Sloga 0:0 0 0 0
Despotov, Vukašin STK Horgoš 0:0 0 0 0
Solnoki, Luka STK Horgoš 0:0 0 0 0
Slama, Atila STK Žak 2 0:0 0 0 0
Lacko, David STK Čarnojević 0:0 0 0 0
Dobranić, Branko STK Čarnojević 0:0 0 0 0
Baračkov, Đorđe STK Čarnojević 0:0 0 0 0
Munkaš, Ištvan STK Apatin 2 0:0 0 0 0
Čapo, Josip STK Apatin 2 0:0 0 0 0
Vrdoljak, Mirko STK Apatin 2 0:0 0 0 0
Rang, Ivan STK Apatin 2 0:0 0 0 0
Banić, Dušan STK Apatin 2 0:0 0 0 0
Rodić, Aleksandar STK Galadska 2 0:0 0 0 0
Tešin, Strahinja STK Galadska 2 0:0 0 0 0
Lučić, Viktor STK Senta 0:0 0 0 0
Božanin, Dragan STK Obilić-Aleva 0:0 0 0 0
Đurin, Nikola STK Galadska 2 0:0 0 0 0
Zorić, Zoran STK Galadska 2 0:0 0 0 0
Neckov, Oleg STK Obilić-Aleva 0:0 0 0 0
Galić, Nemanja STK Galadska 2 0:0 0 0 0
Banjaš, Mario STK Galadska 2 0:0 0 0 0
Neckov, Lav STK Obilić-Aleva 0:0 0 0 0
Sabo, Aleksej STK Sloga 0:0 0 0 0
Andrić, Nikola STK Galadska 2 0:0 0 0 0
Karačonji, Vladimir STK Čarnojević 0:0 0 0 0
Vignjević, Dragoslav STK Obilić-Aleva 1:3 0 1 0
Terteli, Atila STK Senta 0:3 0 1 0
Bulut, Mladen STK Čarnojević 0:3 0 1 0
Nađ Meljkuti, Kristian STK Senta 1:6 0 2 0
Ilić, Marko STK Obilić-Aleva 0:6 0 2 0
Eminović, Haris STK Spartak Infostud 0:6 0 2 0
Kesić, Milan STK Čarnojević 2:9 0 3 0
Kovač, Erne STK Domboš 0:9 0 3 0
Vago, Dominik STK Horgoš 2:24 0 8 0
Stojković, Strahinja STK Horgoš 1:24 0 8 0
Dimitrije, Stojković STK Horgoš 5:48 0 16 0
STK Senta +/- Pob Por %
Takač, Kornel 6:0 2/2 16 100
Šoti, Mihalj 31:11 10/12 16 83
Feher, Roland 34:14 10/14 16 71
Vaštag, Ištvan 16:6 5/7 16 71
Vaš, Akoš 7:5 2/3 16 67
Teke, Janoš 9:8 2/4 16 50
Pete, David 3:3 1/2 16 50
Heredi, Kristian 3:3 1/2 16 50
Lučić, Viktor 0:0 0/0 16 0
Terteli, Atila 0:3 0/1 16 0
Nađ Meljkuti, Kristian 1:6 0/2 16 0
STK Horgoš +/- Pob Por %
Rekecki, Mark 6:1 2/2 16 100
Šuljok, Adam 16:16 4/8 16 50
Rekecki, Mate 12:15 3/7 16 43
Despotov, Vukašin 0:0 0/0 16 0
Solnoki, Luka 0:0 0/0 16 0
Vago, Dominik 2:24 0/8 16 0
Stojković, Strahinja 1:24 0/8 16 0
Dimitrije, Stojković 5:48 0/16 16 0
STK Spartak Infostud +/- Pob Por %
Bošnjak, Vedran 6:2 2/2 16 100
Jozić, Marino 3:0 1/1 16 100
Trbović, Milan 41:4 13/14 16 93
Kozlica, Dušan 35:8 11/13 16 85
Marković, Nemanja 34:14 11/13 16 85
Matković, Miloš 24:13 8/10 16 80
Gvozdenović, Bogdan 10:5 3/4 16 75
Jovan, Marković 9:4 3/4 16 75
Eminović, Haris 0:6 0/2 16 0
STK Žak 2 +/- Pob Por %
Varo, Miroslav 3:1 1/1 16 100
Vujević, Atila 27:24 8/15 16 53
Keseić, Stevan 27:33 8/18 16 44
Opačić, Goran 25:32 6/16 16 38
Antičević, Josip 0:0 0/0 16 0
Slama, Atila 0:0 0/0 16 0
STK Sloga +/- Pob Por %
Svjetlanović, Dejan 57:10 19/20 16 95
Lazić, Stefan 55:12 18/20 16 90
Grbin, Strahinja 22:21 7/12 16 58
Markov, Ivan 5:10 1/4 16 25
Naumov, Ognjen 6:12 1/5 16 20
Grbin, Milan 0:0 0/0 16 0
Perić, Ognjen 0:0 0/0 16 0
Sabo, Aleksej 0:0 0/0 16 0
STK Apatin 2 +/- Pob Por %
Tomasović, Kristijan 45:22 13/18 16 72
Kovčin, Vlada 38:24 11/18 16 61
Cvjetićanin, Bogdan 40:31 12/20 16 60
Orlović, Željko 3:4 1/2 16 50
Jovanović, Vladimir 0:0 0/0 16 0
Munkaš, Ištvan 0:0 0/0 16 0
Čapo, Josip 0:0 0/0 16 0
Vrdoljak, Mirko 0:0 0/0 16 0
Rang, Ivan 0:0 0/0 16 0
Banić, Dušan 0:0 0/0 16 0
STK Domboš +/- Pob Por %
Terek, Đula 7:4 2/3 16 67
Biro, Endre 14:35 3/13 16 23
Hegediš, Tibor 15:38 3/15 16 20
Kinčeš, Daniel 11:39 1/14 16 7
Kovač, Erne 0:9 0/3 16 0
STK Čarnojević +/- Pob Por %
Radić, Branko (dvojna) 42:31 13/20 16 65
Radić, Nikola 13:13 4/7 16 57
Kesić, Srđan 17:20 5/11 16 45
Radić, Igor 7:19 2/8 16 25
Lacko, David 0:0 0/0 16 0
Dobranić, Branko 0:0 0/0 16 0
Baračkov, Đorđe 0:0 0/0 16 0
Karačonji, Vladimir 0:0 0/0 16 0
Bulut, Mladen 0:3 0/1 16 0
Kesić, Milan 2:9 0/3 16 0
STK Galadska 2 +/- Pob Por %
Tešin, Dušan 34:36 10/21 16 48
Banjaš, Andrej 19:37 6/18 16 33
Fekete, Zoltan 24:47 5/19 16 26
Rodić, Aleksandar 0:0 0/0 16 0
Tešin, Strahinja 0:0 0/0 16 0
Đurin, Nikola 0:0 0/0 16 0
Zorić, Zoran 0:0 0/0 16 0
Galić, Nemanja 0:0 0/0 16 0
Banjaš, Mario 0:0 0/0 16 0
Andrić, Nikola 0:0 0/0 16 0
STK Obilić-Aleva +/- Pob Por %
Belančić, Duško 29:35 7/17 16 41
Lerinc, Leo 21:35 4/15 16 27
Bajić, Nikola 11:36 3/15 16 20
Božanin, Dragan 0:0 0/0 16 0
Neckov, Oleg 0:0 0/0 16 0
Neckov, Lav 0:0 0/0 16 0
Vignjević, Dragoslav 1:3 0/1 16 0
Ilić, Marko 0:6 0/2 16 0
Powered by: www.tabletennisscores.com