II Liga Sever – Muškarci

Sezona 2023 - 24

Kolo Datum Domaći Gosti Rezultat
1. 16.09.2023. STK Čoka STK Sloga 4:0
Radonjić Vladimir
Svjetlanović Dejan
11:9 11:8 15:13
3:0
Komlušan Stefan
Lazić Stefan
11:7 7:11 7:11 11:8 11:8
3:2
Dumnić Saša
Grbin Strahinja
11:3 11:7 11:6
3:0
Radonjić Vladimir / Komlušan Stefan
Grbin Strahinja / Svjetlanović Dejan
11:4 11:5 11:3
3:0
1. 16.09.2023. STK Egyseg STK Miletić 4:3
Jakovljev Ignjat
Đurović Goran
11:7 7:11 11:5 11:8
3:1
Pakledinac David
Loboda Dario
9:11 11:7 10:12 13:15
1:3
Dragoljević Branko
Mladenović Nemanja
11:8 11:5 7:11 11:7
3:1
Jakovljev Ignjat / Dragoljević Branko
Đurović Goran / Loboda Dario
5:11 15:13 9:11 11:9 11:7
3:2
Jakovljev Ignjat
Loboda Dario
11:4 8:11 8:11 7:11
1:3
Dragoljević Branko
Đurović Goran
10:12 4:11 11:5 9:11
1:3
Pakledinac David
Mladenović Nemanja
3:11 11:8 4:11 11:9 11:9
3:2
1. 17.09.2023. STK Banatul STK Zmajevo 4:1
Zagorac Novak
Ćetković Radovan
11:8 11:8 9:11 9:11 9:11
2:3
Pinku Marian
Ćetković Radonja
11:7 8:11 11:6 11:8
3:1
Ardelean Marinel
Lagundžin Dušan
11:7 11:5 11:6
3:0
Ardelean Marinel / Zagorac Novak
Ćetković Radovan / Lagundžin Dušan
11:6 11:4 11:3
3:0
Zagorac Novak
Ćetković Radonja
11:9 12:10 8:11 11:5
3:1
1. 16.09.2023. STK Ćurić STK Vršac 4:0
Martinović Nikša
Čabrilo Milija
11:4 11:6 11:6
3:0
Milivojević Miloš
Ambruš Adrian
11:9 11:7 12:10
3:0
Rajić Dalibor
Putnik Tiberije
11:7 11:7 11:4
3:0
Martinović Nikša / Brankov Slobodan
Čabrilo Milija / Putnik Tiberije
11:3 8:11 11:7 11:6
3:1
1. 17.09.2023. STK Kanjiža STK Ruma 4:2
Miškolci Krištof
Mudrić Nikola
11:7 11:1 11:6
3:0
Radukić Aleksej
Marinković Miloš
10:12 5:11 10:12
0:3
Čonić Daniel
Srnić Momčilo
9:11 11:3 11:8 11:5
3:1
Čonić Daniel / Miškolci Kristijan
Marinković Miloš / Srnić Momčilo
11:8 9:11 8:11 5:11
1:3
Miškolci Krištof
Marinković Miloš
8:11 11:8 9:11 11:3 11:8
3:2
Čonić Daniel
Mudrić Nikola
11:3 11:3 11:2
3:0
2. 30.09.2023. STK Kanjiža STK Sloga 4:0
Miškolci Krištof
Lazić Stefan
11:2 11:2 11:4
3:0
Čonić Daniel
Grbin Strahinja
11:4 11:7 11:4
3:0
Mihalović Dominik
Svjetlanović Dejan
11:8 11:6 11:7
3:0
Miškolci Krištof / Čonić Daniel
Lazić Stefan / Grbin Strahinja
11:9 11:3 11:4
3:0
2. 30.09.2023. STK Čoka STK Egyseg 4:0
Radonjić Vladimir
Jakovljev Ignjat
11:9 11:9 11:4
3:0
Dumnić Saša
Dragoljević Branko
11:6 11:1 11:1
3:0
Komlušan Stefan
Pakledinac David
8:11 11:5 11:2 11:5
3:1
Komlušan Stefan / Vilovski Slobodan
Jakovljev Ignjat / Dragoljević Branko
11:7 11:4 11:7
3:0
2. 30.09.2023. STK Miletić STK Banatul 4:3
Loboda Dario
Ardelean Marinel
11:6 6:11 15:13 11:5
3:1
Elez Dejan
Zagorac Novak
11:3 9:11 7:11 7:11
1:3
Đurović Goran
Pinku Marian
6:11 7:11 12:10 4:11
1:3
Loboda Dario / Đurović Goran
Zagorac Novak / Pinku Marian
11:8 10:12 18:20 11:9 8:11
2:3
Loboda Dario
Zagorac Novak
11:6 11:8 9:11 11:8
3:1
Đurović Goran
Ardelean Marinel
11:9 11:9 7:11 11:4
3:1
Elez Dejan
Pinku Marian
5:11 11:8 11:3 7:11 12:10
3:2
2. 30.09.2023. STK Zmajevo STK Ćurić 0:4
Ćetković Radovan
Rajić Dalibor
11:7 8:11 11:9 9:11 8:11
2:3
Ćetković Radonja
Martinović Nikša
9:11 5:11 8:11
0:3
Šakota Lazar
Milivojević Miloš
3:11 4:11 5:11
0:3
Šakota Lazar / Milošević Dušan
Rajić Dalibor / Brankov Slobodan
3:11 6:11 1:11
0:3
2. 30.09.2023. STK Vršac STK Ruma 0:4
Ambruš Adrian
Marinković Miloš
8:11 11:9 8:11 9:11
1:3
Perteši Nuri
Srnić Momčilo
4:11 11:9 4:11 3:11
1:3
Putnik Tiberije
Radovanović Dejan
8:11 4:11 2:11
0:3
Perteši Nuri / Putnik Tiberije
Marinković Miloš / Radovanović Dejan
3:11 5:11 5:11
0:3
3. 01.10.2023. STK Kanjiža STK Egyseg 4:0
Miškolci Krištof
Jakovljev Ignjat
11:5 11:2 11:6
3:0
Čonić Daniel
Pakledinac David
11:7 11:8 11:7
3:0
Mihalović Dominik
Dragoljević Branko
11:7 11:8 11:7
3:0
Miškolci Krištof / Čonić Daniel
Jakovljev Ignjat / Dragoljević Branko
7:11 12:10 8:11 11:5 11:8
3:2
3. 01.10.2023. STK Banatul STK Čoka 1:4
Zagorac Novak
Komlušan Stefan
9:11 11:2 9:11 11:5 12:10
3:2
Pinku Marian
Radonjić Vladimir
9:11 11:7 7:11 4:11
1:3
Ardelean Marinel
Dumnić Saša
11:6 7:11 1:11 7:11
1:3
Pinku Marian / Zagorac Novak
Radonjić Vladimir / Dumnić Saša
6:11 11:5 7:11 1:11
1:3
Zagorac Novak
Radonjić Vladimir
1:11 11:5 9:11 4:11
1:3
3. 01.10.2023. STK Ćurić STK Miletić 4:3
Martinović Nikša
Đurović Goran
11:8 11:5 11:7
3:0
Rajić Dalibor
Loboda Dario
10:12 8:11 6:11
0:3
Milivojević Miloš
Elez Dejan
7:11 6:11 9:11
0:3
Martinović Nikša / Milivojević Miloš
Loboda Dario / Elez Dejan
11:5 10:12 9:11 11:5 11:8
3:2
Martinović Nikša
Loboda Dario
12:14 14:12 13:11 9:11 11:8
3:2
Milivojević Miloš
Đurović Goran
14:12 11:13 5:11 12:10 10:12
2:3
Rajić Dalibor
Elez Dejan
11:2 11:8 8:11 11:3
3:1
3. 01.10.2023. STK Vršac STK Zmajevo 4:1
Ambruš Adrian
Šakota Lazar
11:4 11:6 11:5
3:0
Putnik Tiberije
Ćetković Radonja
11:9 11:6 11:5
3:0
Perteši Nuri
Milošević Dušan
8:11 7:11 7:11
0:3
Ambruš Adrian / Perteši Nuri
Šakota Lazar / Milošević Dušan
11:2 11:6 11:3
3:0
Ambruš Adrian
Ćetković Radonja
11:5 11:5 11:5
3:0
3. 01.10.2023. STK Sloga STK Ruma 1:4
Grbin Strahinja
Marinković Miloš
6:11 4:11 2:11
0:3
Svjetlanović Dejan
Radovanović Dejan
11:5 9:11 11:7 11:9
3:1
Lazić Stefan
Srnić Momčilo
11:8 8:11 4:11 12:10 6:11
2:3
Svjetlanović Dejan / Lazić Stefan
Srnić Momčilo / Marinković Miloš
8:11 7:11 13:15
0:3
Grbin Strahinja
Radovanović Dejan
3:11 5:11 4:11
0:3
4. 15.10.2023. STK Kanjiža STK Banatul 4:0
Hođe Daniel
Ardelean Marinel
11:5 11:3 8:11 11:5
3:1
Radukić Aleksej
Zagorac Novak
8:11 11:9 14:12 11:9
3:1
Mihalović Dominik
Pinku Marian
11:9 11:8 11:8
3:0
Mihalović Dominik / Hođe Daniel
Zagorac Novak / Ardelean Marinel
13:11 11:6 11:6
3:0
4. 14.10.2023. STK Sloga STK Egyseg 2:4
Svjetlanović Dejan
Vučinac Pavle
11:8 12:14 10:12 11:6 3:11
2:3
Grbin Strahinja
Jakovljev Ignjat
4:11 6:11 7:11
0:3
Lazić Stefan
Tiosavljević Miloš
6:11 10:12 11:13
0:3
Svjetlanović Dejan / Lazić Stefan
Vučinac Pavle / Jakovljev Ignjat
11:6 10:12 7:11 11:8 11:4
3:2
Svjetlanović Dejan
Jakovljev Ignjat
11:5 11:8 11:9
3:0
Lazić Stefan
Vučinac Pavle
6:11 5:11 6:11
0:3
4. 14.10.2023. STK Čoka STK Ćurić 4:3
Radonjić Vladimir
Rajić Dalibor
11:7 11:6 12:10
3:0
Komlušan Stefan
Martinović Nikša
4:11 5:11 5:11
0:3
Dumnić Saša
Milivojević Miloš
11:8 11:6 11:9
3:0
Radonjić Vladimir / Dumnić Saša
Martinović Nikša / Milivojević Miloš
9:11 14:12 11:7 13:15 11:13
2:3
Radonjić Vladimir
Martinović Nikša
1:11 5:11 9:11
0:3
Dumnić Saša
Rajić Dalibor
11:2 11:4 11:9
3:0
Komlušan Stefan
Milivojević Miloš
11:9 8:11 11:6 11:6
3:1
4. 14.10.2023. STK Miletić STK Vršac 4:3
Đurović Goran
Ambruš Adrian
12:10 2:11 8:11 11:6 8:11
2:3
Loboda Dario
Čabrilo Milija
11:8 12:10 7:11 10:12 10:12
2:3
Elez Dejan
Perteši Nuri
11:7 11:9 5:11 11:2
3:1
Loboda Dario / Đurović Goran
Ambruš Adrian / Čabrilo Milija
11:6 11:4 11:5
3:0
Đurović Goran
Čabrilo Milija
4:11 6:11 7:11
0:3
Elez Dejan
Ambruš Adrian
6:11 11:7 12:14 11:7 11:9
3:2
Loboda Dario
Perteši Nuri
11:5 11:9 11:3
3:0
4. 14.10.2023. STK Ruma STK Zmajevo 4:0
Marinković Miloš
Ćetković Radonja
11:7 11:2 11:6
3:0
Radovanović Dejan
Ćetković Radovan
8:11 11:7 6:11 11:3 11:5
3:2
Srnić Momčilo
Lagundžin Dušan
11:5 11:6 11:5
3:0
Marinković Miloš / Mudrić Nikola
Ćetković Radovan / Lagundžin Dušan
11:7 11:1 11:6
3:0
5. 21.10.2023. STK Ćurić STK Kanjiža 3:4
Martinović Nikša
Miškolci Krištof
11:5 11:4 11:13 12:10
3:1
Topić Zoran
Čonić Daniel
3:11 6:11 7:11
0:3
Milivojević Miloš
Mihalović Dominik
11:7 11:8 2:11 8:11 6:11
2:3
Martinović Nikša / Milivojević Miloš
Miškolci Krištof / Čonić Daniel
11:6 4:11 4:11 12:10 11:5
3:2
Martinović Nikša
Čonić Daniel
11:9 6:11 11:5 11:7
3:1
Milivojević Miloš
Miškolci Krištof
3:11 11:8 11:2 10:12 6:11
2:3
Topić Zoran
Mihalović Dominik
6:11 11:6 3:11 11:13
1:3
5. 22.10.2023. STK Banatul STK Sloga 4:0
Zagorac Novak
Svjetlanović Dejan
11:8 9:11 11:9 11:8
3:1
Ardelean Marinel
Grbin Strahinja
11:6 11:9 11:5
3:0
Pinku Marian
Nikolić Mihajlo
11:8 11:4 11:5
3:0
Zagorac Novak / Pinku Marian
Svjetlanović Dejan / Grbin Strahinja
18:16 11:7 11:9
3:0
5. 21.10.2023. STK Vršac STK Čoka 1:4
Čabrilo Milija
Radonjić Vladimir
9:11 10:12 8:11
0:3
Đorđev Dejan
Dumnić Saša
11:9 9:11 8:11 7:11
1:3
Ambruš Adrian
Vlašić Miodrag
11:9 9:11 11:8 12:10
3:1
Čabrilo Milija / Ambruš Adrian
Radonjić Vladimir / Dumnić Saša
12:10 9:11 8:11 7:11
1:3
Čabrilo Milija
Dumnić Saša
11:9 12:14 9:11 11:8 9:11
2:3
5. 21.10.2023. STK Zmajevo STK Miletić 0:4
Ćetković Radovan
Elez Dejan
9:11 9:11 9:11
0:3
Ćetković Radonja
Loboda Dario
1:11 11:8 4:11 6:11
1:3
Šakota Lazar
Đurović Goran
5:11 6:11 4:11
0:3
Šakota Lazar / Milošević Dušan
Elez Dejan / Đurović Goran
5:11 3:11 2:11
0:3
5. 21.10.2023. STK Egyseg STK Ruma 0:4
Jakovljev Ignjat
Marinković Miloš
11:7 11:6 4:11 8:11 7:11
2:3
Pakledinac David
Srnić Momčilo
6:11 5:11 9:11
0:3
Dragoljević Branko
Radovanović Dejan
11:7 9:11 6:11 9:11
1:3
Jakovljev Ignjat / Dragoljević Branko
Marinković Miloš / Srnić Momčilo
8:11 9:11 11:9 12:14
1:3
6. 04.11.2023. STK Kanjiža STK Vršac 4:2
Miškolci Krištof
Putnik Tiberije
11:2 11:1 11:7
3:0
Salma Erne
Ambruš Adrian
8:11 14:12 7:11 11:8 4:11
2:3
Čonić Daniel
Čabrilo Milija
11:8 11:8 11:4
3:0
Miškolci Krištof / Čonić Daniel
Čabrilo Milija / Ambruš Adrian
9:11 9:11 11:6 9:11
1:3
Miškolci Krištof
Ambruš Adrian
11:8 11:13 11:9 11:7
3:1
Čonić Daniel
Putnik Tiberije
11:3 11:1 11:2
3:0
6. 04.11.2023. STK Sloga STK Ćurić 1:4
Grbin Strahinja
Martinović Nikša
6:11 5:11 2:11
0:3
Lazić Stefan
Topić Zoran
8:11 7:11 4:11
0:3
Svjetlanović Dejan
Brankov Slobodan
11:6 11:8 11:9
3:0
Lazić Stefan / Svjetlanović Dejan
Martinović Nikša / Brankov Slobodan
8:11 7:11 3:11
0:3
Grbin Strahinja
Topić Zoran
3:11 1:11 6:11
0:3
6. 04.11.2023. STK Egyseg STK Banatul 0:4
Bogdanović Stefan
Pinku Marian
5:11 11:6 11:13 5:11
1:3
Pakledinac David
Zagorac Novak
9:11 7:11 8:11
0:3
Dragoljević Branko
Ardelean Marinel
7:11 1:11 11:7 3:11
1:3
Bogdanović Stefan / Dragoljević Branko
Ardelean Marinel / Zagorac Novak
5:11 5:11 6:11
0:3
6. 04.11.2023. STK Čoka STK Zmajevo 4:0
Radonjić Vladimir
Milošević Dušan
11:8 11:8 11:8
3:0
Vilovski Slobodan
Šakota Lazar
11:9 11:6 11:7
3:0
Dumnić Saša
Ćetković Radonja
11:1 11:6 11:2
3:0
Vlašić Miodrag / Vilovski Slobodan
Milošević Dušan / Šakota Lazar
11:5 11:6 11:1
3:0
6. 04.11.2023. STK Ruma STK Miletić 4:0
Marinković Miloš
Loboda Dario
11:6 8:11 11:8 9:11 11:9
3:2
Radovanović Dejan
Mladenović Mitar
11:4 11:5 11:9
3:0
Srnić Momčilo
Đurović Goran
11:7 11:8 13:11
3:0
Radovanović Dejan / Marinković Miloš
Loboda Dario / Đurović Goran
11:5 7:11 11:8 11:5
3:1
7. 05.11.2023. STK Zmajevo STK Kanjiža 0:4
Milošević Dušan
Čonić Daniel
5:11 4:11 8:11
0:3
Šakota Lazar
Miškolci Krištof
3:11 4:11 5:11
0:3
Ćetković Radovan
Salma Erne
4:11 5:11 6:11
0:3
Milošević Dušan / Šakota Lazar
Čonić Daniel / Miškolci Krištof
4:11 2:11 4:11
0:3
7. 05.11.2023. STK Vršac STK Sloga 4:1
Čabrilo Milija
Svjetlanović Dejan
11:9 8:11 7:11 10:12
1:3
Đorđev Dejan
Grbin Strahinja
11:8 8:11 11:8 11:5
3:1
Ambruš Adrian
Nikolić Mihajlo
11:7 10:12 11:4 11:7
3:1
Čabrilo Milija / Ambruš Adrian
Svjetlanović Dejan / Grbin Strahinja
11:8 8:11 12:10 11:7
3:1
Čabrilo Milija
Grbin Strahinja
11:2 10:12 11:4 11:5
3:1
7. 05.11.2023. STK Ćurić STK Egyseg 4:0
Martinović Nikša
Dragoljević Branko
11:6 15:13 8:11 11:3
3:1
Topić Zoran
Bogdanović Stefan
6:11 11:1 11:6 11:4
3:1
Brankov Slobodan
Pakledinac David
11:8 11:6 12:10
3:0
Martinović Nikša / Brankov Slobodan
Dragoljević Branko / Bogdanović Stefan
11:5 6:11 11:8 11:9
3:1
7. 05.11.2023. STK Miletić STK Čoka 1:4
Loboda Dario
Dumnić Saša
13:11 11:9 9:11 9:11 7:11
2:3
Mladenović Nemanja
Radonjić Vladimir
2:11 8:11 3:11
0:3
Đurović Goran
Vilovski Slobodan
11:7 11:8 11:13 9:11 11:6
3:2
Đurović Goran / Loboda Dario
Dumnić Saša / Radonjić Vladimir
12:14 7:11 11:7 9:11
1:3
Loboda Dario
Radonjić Vladimir
9:11 7:11 9:11
0:3
7. 05.11.2023. STK Banatul STK Ruma 4:3
Zagorac Novak
Srnić Momčilo
11:5 6:11 11:9 2:11 7:11
2:3
Pinku Marian
Marinković Miloš
11:8 2:11 8:11 10:12
1:3
Ardelean Marinel
Radovanović Dejan
11:8 11:3 7:11 8:11 11:9
3:2
Ardelean Marinel / Zagorac Novak
Marinković Miloš / Srnić Momčilo
11:13 8:11 11:2 11:13
1:3
Zagorac Novak
Marinković Miloš
10:12 11:8 11:9 4:11 11:5
3:2
Ardelean Marinel
Srnić Momčilo
11:8 3:11 11:9 11:6
3:1
Pinku Marian
Radovanović Dejan
11:4 10:12 11:4 12:10
3:1
8. 19.11.2023. STK Kanjiža STK Miletić 4:1
Miškolci Krištof
Milić Nemanja
11:6 11:3 11:3
3:0
Salma Erne
Loboda Dario
3:11 7:11 8:11
0:3
Čonić Daniel
Đurović Goran
12:10 11:1 10:12 11:8
3:1
Čonić Daniel / Miškolci Krištof
Đurović Goran / Loboda Dario
12:10 13:15 11:7 7:11 13:11
3:2
Miškolci Krištof
Loboda Dario
11:7 11:7 11:13 11:7
3:1
8. 18.11.2023. STK Sloga STK Zmajevo 4:1
Svjetlanović Dejan
Šakota Lazar
11:4 11:2 11:4
3:0
Šošić Aleksandar
Ćetković Radonja
2:11 4:11 6:11
0:3
Grbin Strahinja
Milošević Dušan
11:4 11:8 11:5
3:0
Svjetlanović Dejan / Grbin Strahinja
Milošević Dušan / Ćetković Radonja
7:11 11:9 7:11 11:6 19:17
3:2
Svjetlanović Dejan
Ćetković Radonja
11:1 11:5 11:3
3:0
8. 18.11.2023. STK Egyseg STK Vršac 4:0
Jakovljev Ignjat
Perteši Nuri
11:9 11:7 11:4
3:0
Pakledinac David
Putnik Tiberije
13:11 10:12 9:11 11:8 11:6
3:2
Vučinac Pavle
Radak Milan
11:6 11:4 11:3
3:0
Jakovljev Ignjat / Dragoljević Branko
Perteši Nuri / Putnik Tiberije
11:3 14:12 11:1
3:0
8. 19.11.2023. STK Banatul STK Ćurić 4:2
Zagorac Novak
Milivojević Miloš
11:7 9:11 8:11 11:13
1:3
Pinku Marian
Martinović Nikša
11:6 4:11 10:12 8:11
1:3
Ardelean Marinel
Topić Zoran
11:7 11:3 11:8
3:0
Ardelean Marinel / Zagorac Novak
Milivojević Miloš / Martinović Nikša
12:10 12:10 11:7
3:0
Zagorac Novak
Martinović Nikša
6:11 11:7 12:10 7:11 11:9
3:2
Ardelean Marinel
Milivojević Miloš
4:11 11:5 18:16 12:10
3:1
8. 18.11.2023. STK Ruma STK Čoka 4:3
Marinković Miloš
Dumnić Saša
8:11 11:6 11:8 11:7
3:1
Radovanović Dejan
Radonjić Vladimir
3:11 9:11 9:11
0:3
Srnić Momčilo
Vilovski Slobodan
11:8 11:7 11:8
3:0
Marinković Miloš / Srnić Momčilo
Dumnić Saša / Radonjić Vladimir
11:9 11:7 11:7
3:0
Marinković Miloš
Radonjić Vladimir
6:11 7:11 8:11
0:3
Srnić Momčilo
Dumnić Saša
5:11 9:11 10:12
0:3
Radovanović Dejan
Vilovski Slobodan
11:13 11:5 11:8 11:7
3:1
9. 02.12.2023. STK Čoka STK Kanjiža 1:4
Radonjić Vladimir
Hođe Daniel
8:11 11:8 11:5 13:15 6:11
2:3
Dumnić Saša
Čonić Daniel
10:12 11:8 11:8 14:12
3:1
Vilovski Slobodan
Mihalović Dominik
9:11 6:11 13:11 6:11
1:3
Radonjić Vladimir / Dumnić Saša
Hođe Daniel / Čonić Daniel
11:3 6:11 5:11 10:12
1:3
Radonjić Vladimir
Čonić Daniel
8:11 8:11 10:12
0:3
9. 02.12.2023. STK Miletić STK Sloga 4:1
Loboda Dario
Svjetlanović Dejan
11:7 8:11 10:12 12:10 10:12
2:3
Mladenović Mitar
Grbin Strahinja
8:11 11:7 14:12 11:2
3:1
Đurović Goran
Šošić Aleksandar
11:1 11:7 11:5
3:0
Đurović Goran / Loboda Dario
Svjetlanović Dejan / Grbin Strahinja
11:6 11:5 11:7
3:0
Loboda Dario
Grbin Strahinja
11:9 11:5 11:2
3:0
9. 02.12.2023. STK Zmajevo STK Egyseg 0:4
Ćetković Radonja
Vučinac Pavle
5:11 8:11 7:11
0:3
Milošević Dušan
Pakledinac David
6:11 8:11 2:11
0:3
Šakota Lazar
Mićević 2 Mateja
7:11 11:6 11:13 9:11
1:3
Milošević Dušan / Šakota Lazar
Pakledinac David / Mićević 2 Mateja
15:17 11:9 11:9 13:15 9:11
2:3
9. 02.12.2023. STK Vršac STK Banatul 0:4
Putnik Tiberije
Pinku Marian
11:9 8:11 2:11 5:11
1:3
Ambruš Adrian
Zagorac Novak
8:11 11:7 11:6 9:11 11:13
2:3
Čabrilo Milija
Ardelean Marinel
9:11 11:13 6:11
0:3
Čabrilo Milija / Putnik Tiberije
Zagorac Novak / Pinku Marian
8:11 4:11 7:11
0:3
9. 02.12.2023. STK Ćurić STK Ruma 4:1
Martinović Nikša
Mudrić Nikola
11:8 11:6 13:11
3:0
Rajić Dalibor
Radovanović Dejan
11:9 11:9 11:9
3:0
Milivojević Miloš
Srnić Momčilo
6:11 6:11 7:11
0:3
Martinović Nikša / Milivojević Miloš
Srnić Momčilo / Radovanović Dejan
11:3 11:5 11:8
3:0
Martinović Nikša
Radovanović Dejan
11:7 11:8 11:5
3:0
10. 20.01.2024. STK Sloga STK Čoka 0:4
Svjetlanović Dejan
Dumnić Saša
4:11 4:11 3:11
0:3
Grbin Strahinja
Vilovski Slobodan
5:11 6:11 8:11
0:3
Nikolić Mihajlo
Vlašić Miodrag
2:11 6:11 1:11
0:3
Svjetlanović Dejan / Grbin Strahinja
Dumnić Saša / Vilovski Slobodan
5:11 5:11 4:11
0:3
10. 20.01.2024. STK Miletić STK Egyseg 4:2
Loboda Dario
Pakledinac David
9:11 11:9 14:12 11:9
3:1
Elez Dejan
Jakovljev Ignjat
8:11 11:5 6:11 2:11
1:3
Đurović Goran
Dragoljević Branko
13:11 11:6 11:7
3:0
Loboda Dario / Đurović Goran
Jakovljev Ignjat / Dragoljević Branko
11:6 9:11 4:11 11:3 11:7
3:2
Loboda Dario
Jakovljev Ignjat
6:11 11:13 8:11
0:3
Đurović Goran
Pakledinac David
11:2 11:6 11:8
3:0
10. 20.01.2024. STK Zmajevo STK Banatul 0:4
Šakota Lazar
Zagorac Novak
3:11 6:11 5:11
0:3
Milošević Dušan
Pinku Marian
1:11 6:11 3:11
0:3
Gajić Luka
Ardelean Marinel
8:11 9:11 9:11
0:3
Šakota Lazar / Milošević Dušan
Zagorac Novak / Pinku Marian
1:11 8:11 10:12
0:3
10. 20.01.2024. STK Vršac STK Ćurić 1:4
Putnik Tiberije
Rajić Dalibor
9:11 2:11 8:11
0:3
Čabrilo Milija
Martinović Nikša
8:11 8:11 13:11 8:11
1:3
Ambruš Adrian
Brankov Slobodan
11:6 11:7 11:13 11:6
3:1
Čabrilo Milija / Ambruš Adrian
Martinović Nikša / Milivojević Miloš
10:12 4:11 7:11
0:3
Putnik Tiberije
Martinović Nikša
4:11 2:11 9:11
0:3
10. 20.01.2024. STK Ruma STK Kanjiža 3:4
Srnić Momčilo
Miškolci Krištof
11:7 8:11 5:11 11:8 7:11
2:3
Radovanović Dejan
Čonić Daniel
7:11 5:11 4:11
0:3
Marinković Miloš
Radukić Aleksej
6:11 11:7 13:11 11:5
3:1
Marinković Miloš / Srnić Momčilo
Čonić Daniel / Miškolci Krištof
5:11 11:5 11:9 11:9
3:1
Srnić Momčilo
Čonić Daniel
8:11 9:11 4:11
0:3
Marinković Miloš
Miškolci Krištof
12:10 9:11 11:6 11:5
3:1
Radovanović Dejan
Radukić Aleksej
11:8 4:11 11:9 7:11 7:11
2:3
11. 27.01.2024. STK Sloga STK Kanjiža 0:4
Šošić Aleksandar
Nađ Nemedi Gabor
5:11 4:11 5:11
0:3
Ugrenović Mihajlo
Bence Bela
4:11 3:11 5:11
0:3
Nikolić Mihajlo
Ivanović Aleksandar
4:11 5:11 4:11
0:3
Šošić Aleksandar / Ugrenović Mihajlo
Nađ Nemedi Gabor / Bence Bela
4:11 5:11 5:11
0:3
11. 27.01.2024. STK Egyseg STK Čoka 1:4
Jakovljev Ignjat
Dumnić Saša
5:11 2:11 5:11
0:3
Pakledinac David
Radonjić Vladimir
11:6 3:11 5:11 5:11
1:3
Dragoljević Branko
Vilovski Slobodan
11:9 11:6 6:11 3:11 11:5
3:2
Jakovljev Ignjat / Dragoljević Branko
Dumnić Saša / Radonjić Vladimir
11:4 3:11 11:13 8:11
1:3
Jakovljev Ignjat
Radonjić Vladimir
7:11 13:15 11:9 4:11
1:3
11. 28.01.2024. STK Banatul STK Miletić 3:4
Zagorac Novak
Elez Dejan
11:9 11:7 11:3
3:0
Pinku Marian
Loboda Dario
10:12 6:11 12:14
0:3
Ardelean Marinel
Đurović Goran
12:10 11:6 9:11 6:11 12:14
2:3
Zagorac Novak / Pinku Marian
Loboda Dario / Đurović Goran
7:11 8:11 4:11
0:3
Zagorac Novak
Loboda Dario
5:11 9:11 11:5 13:11 14:12
3:2
Ardelean Marinel
Elez Dejan
12:10 11:4 11:1
3:0
Pinku Marian
Đurović Goran
9:11 9:11 10:12
0:3
11. 27.01.2024. STK Ćurić STK Zmajevo 4:0
Rajić Dalibor
Milošević Dušan
11:9 11:5 12:14 11:7
3:1
Martinović Nikša
Šakota Lazar
11:7 11:9 11:13 8:11 11:5
3:2
Brankov Slobodan
Gajić Luka
11:8 11:6 11:5
3:0
Brankov Slobodan / Rajić Dalibor
Šakota Lazar / Milošević Dušan
11:5 11:6 11:9
3:0
11. 27.01.2024. STK Ruma STK Vršac 4:0
Marinković Miloš
Čabrilo Milija
11:6 11:9 11:6
3:0
Radovanović Dejan
Ambruš Adrian
11:9 12:10 11:5
3:0
Srnić Momčilo
Putnik Tiberije
11:2 11:1 11:4
3:0
Radovanović Dejan / Mudrić Nikola
Ambruš Adrian / Putnik Tiberije
11:5 11:7 11:6
3:0
12. 03.02.2024. STK Egyseg STK Kanjiža 1:4
Jakovljev Ignjat
Mihalović Dominik
6:11 12:10 8:11 11:5 9:11
2:3
Pakledinac David
Miškolci Krištof
5:11 11:13 4:11
0:3
Dragoljević Branko
Radukić Aleksej
11:4 11:8 11:8
3:0
Jakovljev Ignjat / Dragoljević Branko
Mihalović Dominik / Miškolci Krištof
11:8 5:11 7:1 13:11 9:11
2:3
Jakovljev Ignjat
Miškolci Krištof
6:11 11:13 10:12
0:3
12. 03.02.2024. STK Čoka STK Banatul 4:2
Dumnić Saša
Andras 2 Samuel
11:0 11:3 11:6
3:0
Vlašić Miodrag
Ardelean Marinel
8:11 9:11 5:11
0:3
Vilovski Slobodan
Getejanac 2 Gabriel
11:4 11:3 11:7
3:0
Vilovski Slobodan / Dumnić Saša
Ardelean Marinel / Getejanac 2 Gabriel
8:11 9:11 11:6 9:11
1:3
Dumnić Saša
Ardelean Marinel
11:9 9:11 11:1 11:4
3:1
Vilovski Slobodan
Andras 2 Samuel
11:5 11:7 11:8
3:0
12. 03.02.2024. STK Miletić STK Ćurić 1:4
Loboda Dario
Rajić Dalibor
11:8 11:8 13:11
3:0
Elez Dejan
Martinović Nikša
10:12 3:11 7:11
0:3
Đurović Goran
Milivojević Miloš
11:8 11:4 5:11 12:14 6:11
2:3
Loboda Dario / Đurović Goran
Martinović Nikša / Milivojević Miloš
11:5 9:11 11:5 8:11 11:13
2:3
Loboda Dario
Martinović Nikša
5:11 11:8 7:11 7:11
1:3
12. 03.02.2024. STK Zmajevo STK Vršac 0:4
Lagundžin Dušan
Čabrilo Milija
7:11 6:11 6:11
0:3
Milošević Dušan
Ambruš Adrian
6:11 7:11 2:11
0:3
Gajić Luka
Putnik Tiberije
8:11 8:11 8:11
0:3
Milošević Dušan / Gajić Luka
Čabrilo Milija / Ambruš Adrian
5:11 3:11 4:11
0:3
12. 03.02.2024. STK Ruma STK Sloga 4:0
Marinković Miloš
Svjetlanović Dejan
11:9 11:7 8:11 11:4
3:1
Mudrić Nikola
Grbin Strahinja
11:6 11:8 11:5
3:0
Srnić Momčilo
Šošić Aleksandar
11:1 11:4 8:11 11:6
3:1
Srnić Momčilo / Mudrić Nikola
Grbin Strahinja / Svjetlanović Dejan
11:6 11:6 11:9
3:0
13. 18.02.2024. STK Banatul STK Kanjiža 1:4
Ardelean Marinel
Ivanović Aleksandar
11:7 11:6 11:6
3:0
Andras 2 Samuel
Čonić Daniel
8:11 9:11 11:9 6:11
1:3
Getejanac 2 Gabriel
Nađ Nemedi Gabor
9:11 9:11 11:8 11:9 6:11
2:3
Ardelean Marinel / Getejanac 2 Gabriel
Čonić Daniel / Nađ Nemedi Gabor
9:11 8:11 11:7 6:11
1:3
Ardelean Marinel
Čonić Daniel
9:11 11:8 8:11 11:9 5:11
2:3
13. 17.02.2024. STK Egyseg STK Sloga 4:1
Dragoljević Branko
Svjetlanović Dejan
11:8 8:11 9:11 7:11
1:3
Jakovljev Ignjat
Grbin Strahinja
11:2 11:4 11:5
3:0
Vučinac Pavle
Šošić Damjan
11:2 11:3 11:2
3:0
Dragoljević Branko / Jakovljev Ignjat
Svjetlanović Dejan / Grbin Strahinja
11:4 11:4 11:9
3:0
Dragoljević Branko
Grbin Strahinja
11:4 11:4 11:9
3:0
13. 17.02.2024. STK Ćurić STK Čoka 3:4
13. 17.02.2024. STK Vršac STK Miletić 3:4
13. 17.02.2024. STK Zmajevo STK Ruma 0:4
14. 17.03.2024. STK Kanjiža STK Ćurić
14. 16.03.2024. STK Sloga STK Banatul
14. 16.03.2024. STK Čoka STK Vršac
14. 16.03.2024. STK Miletić STK Zmajevo
14. 16.03.2024. STK Ruma STK Egyseg
15. 23.03.2024. STK Vršac STK Kanjiža
15. 23.03.2024. STK Ćurić STK Sloga
15. 23.03.2024. STK Banatul STK Egyseg
15. 23.03.2024. STK Zmajevo STK Čoka 0:4
15. 23.03.2024. STK Miletić STK Ruma
16. 24.03.2024. STK Kanjiža STK Zmajevo
16. 24.03.2024. STK Sloga STK Vršac
16. 24.03.2024. STK Egyseg STK Ćurić
16. 24.03.2024. STK Čoka STK Miletić
16. 24.03.2024. STK Ruma STK Banatul
17. 06.04.2024. STK Miletić STK Kanjiža
17. 06.04.2024. STK Zmajevo STK Sloga
17. 06.04.2024. STK Vršac STK Egyseg
17. 06.04.2024. STK Ćurić STK Banatul
17. 06.04.2024. STK Čoka STK Ruma
18. 21.04.2024. STK Kanjiža STK Čoka
18. 20.04.2024. STK Sloga STK Miletić
18. 20.04.2024. STK Egyseg STK Zmajevo
18. 21.04.2024. STK Banatul STK Vršac
18. 20.04.2024. STK Ruma STK Ćurić
Ekipa Σ Pb Pr S+ S- +- P
1 STK Kanjiža 13 13 0 52 14 38 26
2 STK Čoka 13 11 2 48 20 28 24
3 STK Ruma 13 9 4 45 20 25 22
4 STK Ćurić 13 9 4 47 23 24 22
5 STK Banatul 13 7 6 38 30 8 20
6 STK Miletić 13 7 6 37 39 -2 20
7 STK Egyseg 13 5 8 24 38 -14 18
8 STK Vršac 13 3 10 22 42 -20 16
9 STK Sloga 13 1 12 11 49 -38 14
10 STK Zmajevo 13 0 13 3 52 -49 13
* WO
STK Kanjiža Kanjiža
Petefi Šandora 44, Kanjiža
Nedelja17:00
Gabor Nađ Nemedi 062 8543 073
Gabor Nađ Nemedi
Daniel Čonić
Dominik Mihalović
Krištof Miškolci
Erne Salma
Aleksej Radukić
Daniel Hođe
Aleksandar Ivanović
Bela Bence
STK Sloga Ostojićevo
Jugovićeva 7, Ostojićevo; Lenjinova 17, Ada
Subota 17:00
Antonije Cicmil 063 403 008 ; Anica Pinter 069 18 22 016
Dejan Svjetlanović
Stefan Lazić
Strahinja Grbin
Damjan Šošić
Mihajlo Nikolić
Mihajlo Ugrenović
Aleksandar Šošić
STK Egyseg Novi Sad
Sutjeska 2, SPENS, Novi Sad
Subota 17:00
Dušan Đukić 063 866 03 34
Miloš Tiosavljević
Dušan Đukić
Branko Dragoljević
Ignjat Jakovljev
Stefan Bogdanović
Pavle Vučinac
David Pakledinac
Mateja Mićević 2
STK Banatul Lokve
Trg Oslobodjenja 12/8, Lokve
Nedelja10:00
Ardelean Marinel 063 8261 367
Marinel Ardelean
Novak Zagorac
Deian Muntean
Marian Pinku
Samuel Andras 2
Gabriel Getejanac 2
STK Ćurić Novi Sad
Ignjata Pavlasa 2-4, Pozorište mladih, Novi Sad
Subota 17:00
Miloš Milivojević 060 149 46 25
Siniša Ćurić
Robert Antičević
Slobodan Brankov
Dragan Jovanović
Žika Ristanović
Zoran Topić
Dalibor Rajić
Borislav Živkov
Miloš Milivojević
Nikša Martinović
Bojan Segić
STK Vršac Vršac
Feliksa Milekera 28, Vršac
Subota 13:00
Milija Čabrilo 061 614 81 96
Milija Čabrilo
Adrian Ambruš
Tiberije Putnik
Kristian Turkoanje
Aleksandar Žijan
Milan Radak
Milovan Todorović
Dario Valjan
Dejan Đorđev
Nuri Perteši
STK Zmajevo Zmajevo
SC Zmajevo, Maršala Tita BB
Subota 18:00
Radonja Ćetković 062 15 777 40
Radovan Ćetković
Radonja Ćetković
Dušan Lagundžin
Lazar Šakota
Dušan Milošević
Stojan Vasić
Luka Gajić
STK Miletić Srpski Miletić
Stojana Ljubića 72, Srpski Miletić
Subota 16:00
Đurović Miroslav 0637675853
Goran Đurović
Dario Loboda
Mitar Mladenović
Nemanja Mladenović
Nemanja Milić
Dejan Elez
STK Čoka Čoka
Potiska 20, Čoka
Subota 11:00
Laslo Kormanjoš 062 405 281
Vladimir Radonjić
Stefan Komlušan
Saša Dumnić
Ognjen Naumov
Ivan Detari
Boris Milovanović
Miodrag Vlašić
Slobodan Vilovski
Andrej Ilijašev
STK Ruma Ruma
Osmog Marta 18, Ruma
Subota 17:00
Budimir Mitrović 064 8372 211
Dejan Radovanović
Budimir Mitrović
Momčilo Srnić
Nikola Mudrić
Miloš Marinković
Igrač Ekipa +/- Pob Por % Poeni
Martinović, Nikša STK Ćurić 56:13 18 1 95 37
Loboda, Dario STK Miletić 50:36 12 10 55 34
Dumnić, Saša STK Čoka 46:11 15 1 94 31
Ardelean, Marinel STK Banatul 45:26 12 7 63 31
Čonić, Daniel STK Kanjiža 44:11 14 2 88 30
Radonjić, Vladimir STK Čoka 41:13 13 3 81 29
Miškolci, Krištof STK Kanjiža 41:14 13 2 87 28
Zagorac, Novak STK Banatul 41:31 11 6 65 28
Đurović, Goran STK Miletić 37:32 10 8 56 28
Marinković, Miloš STK Ruma 40:19 12 3 80 27
Srnić, Momčilo STK Ruma 34:21 10 5 67 25
Ambruš, Adrian STK Vršac 30:25 8 6 57 22
Svjetlanović, Dejan STK Sloga 28:23 8 6 57 22
Radovanović, Dejan STK Ruma 27:28 7 8 47 22
Pinku, Marian STK Banatul 26:26 7 7 50 21
Jakovljev, Ignjat STK Egyseg 24:29 6 9 40 21
Grbin, Strahinja STK Sloga 6:48 1 16 6 18
Rajić, Dalibor STK Ćurić 18:16 6 4 60 16
Elez, Dejan STK Miletić 18:23 5 6 45 16
Milivojević, Miloš STK Ćurić 20:27 4 8 33 16
Dragoljević, Branko STK Egyseg 17:27 4 8 33 16
Čabrilo, Milija STK Vršac 16:27 4 8 33 16
Pakledinac, David STK Egyseg 13:34 3 10 23 16
Mihalović, Dominik STK Kanjiža 21:6 7 0 100 14
Vilovski, Slobodan STK Čoka 18:15 4 5 44 13
Putnik, Tiberije STK Vršac 9:27 2 9 18 13
Ćetković, Radonja STK Zmajevo 6:30 1 10 9 12
Vučinac, Pavle STK Egyseg 15:2 5 0 100 10
Topić, Zoran STK Ćurić 10:10 3 3 50 9
Milošević, Dušan STK Zmajevo 4:21 1 7 13 9
Šakota, Lazar STK Zmajevo 3:27 0 9 0 9
Komlušan, Stefan STK Čoka 11:10 3 2 60 8
Radukić, Aleksej STK Kanjiža 7:12 2 3 40 7
Brankov, Slobodan STK Ćurić 7:6 2 2 50 6
Ćetković, Radovan STK Zmajevo 7:14 1 4 20 6
Lazić, Stefan STK Sloga 4:18 0 6 0 6
Mudrić, Nikola STK Ruma 3:9 1 3 25 5
Perteši, Nuri STK Vršac 2:15 0 5 0 5
Nađ Nemedi, Gabor STK Kanjiža 6:2 2 0 100 4
Hođe, Daniel STK Kanjiža 6:3 2 0 100 4
Salma, Erne STK Kanjiža 5:6 1 2 33 4
Vlašić, Miodrag STK Čoka 4:6 1 2 33 4
Nikolić, Mihajlo STK Sloga 1:12 0 4 0 4
Šošić, Aleksandar STK Sloga 1:12 0 4 0 4
Đorđev, Dejan STK Vršac 4:4 1 1 50 3
Ivanović, Aleksandar STK Kanjiža 3:3 1 1 50 3
Mladenović, Mitar STK Miletić 3:4 1 1 50 3
Mladenović, Nemanja STK Miletić 3:9 0 3 0 3
Andras 2, Samuel STK Banatul 1:9 0 3 0 3
Lagundžin, Dušan STK Zmajevo 0:9 0 3 0 3
Gajić, Luka STK Zmajevo 0:9 0 3 0 3
Bence, Bela STK Kanjiža 3:0 1 0 100 2
Tiosavljević, Miloš STK Egyseg 3:0 1 0 100 2
Mićević 2, Mateja STK Egyseg 3:1 1 0 100 2
Bogdanović, Stefan STK Egyseg 2:6 0 2 0 2
Getejanac 2, Gabriel STK Banatul 2:6 0 2 0 2
Šošić, Damjan STK Sloga 0:3 0 1 0 1
Ugrenović, Mihajlo STK Sloga 0:3 0 1 0 1
Radak, Milan STK Vršac 0:3 0 1 0 1
Milić, Nemanja STK Miletić 0:3 0 1 0 1
Đukić, Dušan STK Egyseg 0:0 0 0 0 0
Muntean, Deian STK Banatul 0:0 0 0 0 0
Ćurić, Siniša STK Ćurić 0:0 0 0 0 0
Antičević, Robert STK Ćurić 0:0 0 0 0 0
Jovanović, Dragan STK Ćurić 0:0 0 0 0 0
Ristanović, Žika STK Ćurić 0:0 0 0 0 0
Živkov, Borislav STK Ćurić 0:0 0 0 0 0
Segić, Bojan STK Ćurić 0:0 0 0 0 0
Turkoanje, Kristian STK Vršac 0:0 0 0 0 0
Žijan, Aleksandar STK Vršac 0:0 0 0 0 0
Todorović, Milovan STK Vršac 0:0 0 0 0 0
Valjan, Dario STK Vršac 0:0 0 0 0 0
Vasić, Stojan STK Zmajevo 0:0 0 0 0 0
Naumov, Ognjen STK Čoka 0:0 0 0 0 0
Detari, Ivan STK Čoka 0:0 0 0 0 0
Milovanović, Boris STK Čoka 0:0 0 0 0 0
Ilijašev, Andrej STK Čoka 0:0 0 0 0 0
Mitrović, Budimir STK Ruma 0:0 0 0 0 0
STK Ćurić +/- Pob Por % Poeni
Martinović, Nikša 56:13 18/19 0 95 37
Rajić, Dalibor 18:16 6/10 0 60 16
Milivojević, Miloš 20:27 4/12 0 33 16
Topić, Zoran 10:10 3/6 0 50 9
Brankov, Slobodan 7:6 2/4 0 50 6
Ćurić, Siniša 0:0 0/0 0 0 0
Antičević, Robert 0:0 0/0 0 0 0
Jovanović, Dragan 0:0 0/0 0 0 0
Ristanović, Žika 0:0 0/0 0 0 0
Živkov, Borislav 0:0 0/0 0 0 0
Segić, Bojan 0:0 0/0 0 0 0
STK Miletić +/- Pob Por % Poeni
Loboda, Dario 50:36 12/22 0 55 34
Đurović, Goran 37:32 10/18 0 56 28
Elez, Dejan 18:23 5/11 0 45 16
Mladenović, Mitar 3:4 1/2 0 50 3
Mladenović, Nemanja 3:9 0/3 0 0 3
Milić, Nemanja 0:3 0/1 0 0 1
STK Čoka +/- Pob Por % Poeni
Dumnić, Saša 46:11 15/16 0 94 31
Radonjić, Vladimir 41:13 13/16 0 81 29
Vilovski, Slobodan 18:15 4/9 0 44 13
Komlušan, Stefan 11:10 3/5 0 60 8
Vlašić, Miodrag 4:6 1/3 0 33 4
Naumov, Ognjen 0:0 0/0 0 0 0
Detari, Ivan 0:0 0/0 0 0 0
Milovanović, Boris 0:0 0/0 0 0 0
Ilijašev, Andrej 0:0 0/0 0 0 0
STK Banatul +/- Pob Por % Poeni
Ardelean, Marinel 45:26 12/19 0 63 31
Zagorac, Novak 41:31 11/17 0 65 28
Pinku, Marian 26:26 7/14 0 50 21
Andras 2, Samuel 1:9 0/3 0 0 3
Getejanac 2, Gabriel 2:6 0/2 0 0 2
Muntean, Deian 0:0 0/0 0 0 0
STK Kanjiža +/- Pob Por % Poeni
Čonić, Daniel 44:11 14/16 0 88 30
Miškolci, Krištof 41:14 13/15 0 87 28
Mihalović, Dominik 21:6 7/7 0 100 14
Radukić, Aleksej 7:12 2/5 0 40 7
Nađ Nemedi, Gabor 6:2 2/2 0 100 4
Hođe, Daniel 6:3 2/2 0 100 4
Salma, Erne 5:6 1/3 0 33 4
Ivanović, Aleksandar 3:3 1/2 0 50 3
Bence, Bela 3:0 1/1 0 100 2
STK Ruma +/- Pob Por % Poeni
Marinković, Miloš 40:19 12/15 0 80 27
Srnić, Momčilo 34:21 10/15 0 67 25
Radovanović, Dejan 27:28 7/15 0 47 22
Mudrić, Nikola 3:9 1/4 0 25 5
Mitrović, Budimir 0:0 0/0 0 0 0
STK Vršac +/- Pob Por % Poeni
Ambruš, Adrian 30:25 8/14 0 57 22
Čabrilo, Milija 16:27 4/12 0 33 16
Putnik, Tiberije 9:27 2/11 0 18 13
Perteši, Nuri 2:15 0/5 0 0 5
Đorđev, Dejan 4:4 1/2 0 50 3
Radak, Milan 0:3 0/1 0 0 1
Turkoanje, Kristian 0:0 0/0 0 0 0
Žijan, Aleksandar 0:0 0/0 0 0 0
Todorović, Milovan 0:0 0/0 0 0 0
Valjan, Dario 0:0 0/0 0 0 0
STK Sloga +/- Pob Por % Poeni
Svjetlanović, Dejan 28:23 8/14 0 57 22
Grbin, Strahinja 6:48 1/17 0 6 18
Lazić, Stefan 4:18 0/6 0 0 6
Nikolić, Mihajlo 1:12 0/4 0 0 4
Šošić, Aleksandar 1:12 0/4 0 0 4
Šošić, Damjan 0:3 0/1 0 0 1
Ugrenović, Mihajlo 0:3 0/1 0 0 1
STK Egyseg +/- Pob Por % Poeni
Jakovljev, Ignjat 24:29 6/15 0 40 21
Dragoljević, Branko 17:27 4/12 0 33 16
Pakledinac, David 13:34 3/13 0 23 16
Vučinac, Pavle 15:2 5/5 0 100 10
Tiosavljević, Miloš 3:0 1/1 0 100 2
Mićević 2, Mateja 3:1 1/1 0 100 2
Bogdanović, Stefan 2:6 0/2 0 0 2
Đukić, Dušan 0:0 0/0 0 0 0
STK Zmajevo +/- Pob Por % Poeni
Ćetković, Radonja 6:30 1/11 0 9 12
Milošević, Dušan 4:21 1/8 0 13 9
Šakota, Lazar 3:27 0/9 0 0 9
Ćetković, Radovan 7:14 1/5 0 20 6
Lagundžin, Dušan 0:9 0/3 0 0 3
Gajić, Luka 0:9 0/3 0 0 3
Vasić, Stojan 0:0 0/0 0 0 0
Powered by: www.tabletennisscores.com