Južno Bačka – Muškarci

Sezona 2022 - 23

Kolo Datum Domaći Gosti Rezultat
1. 17.09.2022. STK Vojvodina STK Egyseg 2 4:0
Poljak Aleks
Josimov Strahinja
11:7 11:9 11:4
3:0
Lapiš David
Dragoljević Branko
11:4 8:11 11:4 11:7
3:1
Poljak Šandor
Mićević Matea
11:3 11:3 11:7
3:0
Poljak Aleks / Lapiš David
Josimov Strahinja / Dragoljević Branko
11:5 11:6 9:11 11:6
3:1
1. 18.09.2022. STK Žabalj STK Rusin 4:2
Milan Šilić
Makaji Matej
11:3 11:5 11:4
3:0
Trninić Mirko
Sabadoš Matej
13:11 9:11 9:11 6:11
1:3
Čonkić Zoran
Fejdi Igor
11:1 11:5 11:6
3:0
Milan Šilić / Trninić Mirko
Fejdi Igor / Sabadoš Matej
6:11 13:11 8:11 11:8 11:9
3:2
Milan Šilić
Sabadoš Matej
5:11 10:12 11:13
0:3
Čonkić Zoran
Makaji Matej
11:7 11:5 11:9
3:0
1. 17.09.2022. STK Bačka Palanka 2 STK Hajduk 2:4
Kurćan Marko
Zlatanov Zaharije
11:9 11:8 3:11 11:5
3:1
Vesković Veselin
Ćurčin Petar
6:11 4:11 9:11
0:3
Rađenović Petar
Zlatanov Radoslav
4:11 5:11 7:11
0:3
Kurćan Marko / Rađenović Petar
Zlatanov Zaharije / Ćurčin Petar
14:16 10:12 11:9 12:10 15:13
3:2
Kurćan Marko
Ćurčin Petar
12:10 7:11 6:11 11:4 11:4
2:3
Rađenović Petar
Zlatanov Zaharije
9:11 11:9 8:11 8:11
1:3
1. 18.09.2022. STK Selenča STK Temerin Ferocoop 3 4:0
Sabo Marijan
Pete Maksim
11:6 11:4 11:5
3:0
Čapanda David
Vig Botond
11:2 11:4 11:6
3:0
Trusina Kristijan
Vig Žombor
11:6 11:8 11:9
3:0
Trusina Kristijan / Čapanda David
Pete Maksim / Vig Žombor
11:3 11:5 11:5
3:0
2. 02.10.2022. STK Selenča STK Vojvodina 4:2
Sabo Marijan
Doža Lazar
11:5 11:8 11:8
3:0
Mandač Jan
Lapiš David
11:6 16:14 7:11 1:11 8:11
2:3
Čapanda David
Poljak Aleks
11:6 7:11 11:7 11:8
3:1
Sabo Marijan / Trusina Rastislav
Lapiš David / Poljak Aleks
8:11 8:11 9:11
0:3
Sabo Marijan
Lapiš David
11:9 12:10 11:3
3:0
Čapanda David
Doža Lazar
11:9 11:8 11:2
3:0
2. 01.10.2022. STK Egyseg 2 STK Žabalj 1:4
Josimov Strahinja
Čonkić Zoran
6:11 1:11 7:11
0:3
Karabaš Vladimir
Milan Šilić
6:11 9:11 8:11
0:3
Pakledinac David
Trninić Mirko
3:11 4:11 10:12
0:3
Josimov Strahinja / Pakledinac David
Čonkić Zoran / Trninić Mirko
11:13 5:11 11:2 11:4 11:4
3:2
Josimov Strahinja
Milan Šilić
4:11 7:11 11:6 9:11
1:3
2. 01.10.2022. STK Rusin STK Bačka Palanka 2 3:4
Sabadoš Matej
Vesković Veselin
11:4 11:2 11:3
3:0
Fejdi Igor
Nišević Zlatko
11:9 9:11 11:9 9:11
1:3
Hornjak Stefan
Kurćan Marko
11:4 11:9 3:11 4:11 9:11
2:3
Sabadoš Matej / Fejdi Igor
Nišević Zlatko / Kurćan Marko
8:11 10:12 11:5 8:11
1:3
Sabadoš Matej
Nišević Zlatko
11:8 4:11 11:4 9:11 11:3
3:2
Hornjak Stefan
Vesković Veselin
8:11 11:6 11:5 11:8
3:1
Fejdi Igor
Kurćan Marko
6:11 5:11 4:11
0:3
2. 01.10.2022. STK Temerin Ferocoop 3 STK Hajduk 1:4
Vig Botond
Ćurčin Petar
2:11 6:11 11:4 10:12
1:3
Vig Žombor
Kizić Nebojša
11:4 12:10 11:8
3:0
Pete Imre
Zlatanov Zaharije
4:11 6:11 2:11
0:3
Pete Maksim / Vig Žombor
Ćurčin Petar / Zlatanov Zaharije
6:11 4:11 5:11
0:3
Vig Botond
Kizić Nebojša
11:9 4:11 7:11 3:11
1:3
3. 23.10.2022. STK Žabalj STK Selenča 2:4
Milan Šilić
Čapanda David
3:11 12:10 6:11 9:11
1:3
Trninić Mirko
Sabo Marijan
11:7 4:11 11:5 6:11 7:11
2:3
Čonkić Zoran
Trusina Kristijan
11:7 12:10 11:8
3:0
Čonkić Zoran / Milan Šilić
Čapanda David / Trusina Kristijan
11:7 11:13 6:11 11:7 9:11
2:3
Milan Šilić
Sabo Marijan
13:11 4:11 17:15 10:12 11:5
3:2
Čonkić Zoran
Čapanda David
9:11 6:11 3:11
0:3
3. 22.10.2022. STK Bačka Palanka 2 STK Egyseg 2 4:1
Kurćan Marko
Pakledinac David
11:8 9:11 11:4 11:6
3:1
Rađenović Petar
Josimov Strahinja
10:12 11:5 10:12 11:5 12:10
3:2
Nišević Zlatko
Dragoljević Branko
7:11 11:4 11:13 11:9 5:11
2:3
Kurćan Marko / Rađenović Petar
Josimov Strahinja / Dragoljević Branko
11:13 11:9 12:10 11:5
3:1
Kurćan Marko
Josimov Strahinja
11:9 11:8 10:12 11:7
3:1
3. 22.10.2022. STK Hajduk STK Rusin 4:3
Zlatanov Zaharije
Fejdi Igor
9:11 11:9 11:5 12:10
3:1
Ćurčin Petar
Sabadoš Matej
11:5 5:11 9:11 6:11
1:3
Zlatanov Radoslav
Hornjak Stefan
11:6 11:6 11:4
3:0
Zlatanov Zaharije / Ćurčin Petar
Sabadoš Matej / Hornjak Stefan
9:11 11:7 9:11 10:12
1:3
Zlatanov Zaharije
Sabadoš Matej
2:11 2:11 1:11
0:3
Zlatanov Radoslav
Fejdi Igor
9:11 11:8 11:7 11:9
3:1
Ćurčin Petar
Hornjak Stefan
11:4 11:5 12:10
3:0
3. 22.10.2022. STK Vojvodina STK Temerin Ferocoop 3 4:0
Lapiš David
Vig Botond
11:1 11:4 11:3
3:0
Doža Lazar
Pete Maksim
13:11 11:9 6:11 11:7
3:1
Poljak Aleks
Molnar Roland
11:2 11:4 11:3
3:0
Doža Lazar / Lapiš David
Pete Maksim / Vig Botond
11:9 13:11 11:8
3:0
4. 30.10.2022. STK Selenča STK Bačka Palanka 2 4:0
Čapanda David
Nišević Zlatko
11:13 11:4 11:7 11:13 11:5
3:2
Sabo Marijan
Rađenović Petar
12:14 11:8 11:8 11:3
3:1
Trusina Kristijan
Vesković Veselin
11:7 11:5 11:4
3:0
Sabo Marijan / Trusina Kristijan
Rađenović Petar / Nišević Zlatko
11:9 9:11 11:2 9:11 11:4
3:2
4. 29.10.2022. STK Vojvodina STK Žabalj 0:4
Lapiš David
Trninić Mirko
6:11 9:11 7:11
0:3
Poljak Aleks
Milan Šilić
8:11 13:11 9:11 6:11
1:3
Doža Lazar
Čonkić Zoran
12:10 5:11 12:10 8:11 11:13
2:3
Lapiš David / Doža Lazar
Trninić Mirko / Milan Šilić
7:11 12:14 8:11
0:3
4. 29.10.2022. STK Egyseg 2 STK Hajduk 0:4
Josimov Strahinja
Ćurčin Petar
11:6 9:11 7:11 11:8 9:11
2:3
Karabaš Vladimir
Zlatanov Radoslav
9:11 9:11 11:6 7:11
1:3
Dragoljević Branko
Zlatanov Zaharije
8:11 11:9 10:12 11:13
1:3
Dragoljević Branko / Josimov Strahinja
Ćurčin Petar / Zlatanov Zaharije
11:7 3:11 5:11 5:11
1:3
4. 29.10.2022. STK Temerin Ferocoop 3 STK Rusin 1:4
Vig Žombor
Fejdi Igor
7:11 10:12 5:11
0:3
Vig Botond
Sabadoš Matej
1:11 8:11 4:11
0:3
Pete Maksim
Hornjak Stefan
7:11 11:9 13:11 11:4
3:1
Vig Botond / Pete Maksim
Sabadoš Matej / Hornjak Stefan
5:11 7:11 3:11
0:3
Vig Žombor
Sabadoš Matej
4:11 3:11 11:6 6:11
1:3
5. 26.11.2022. STK Hajduk STK Selenča 0:4
Zlatanov Radoslav
Sabo Marijan
9:11 11:9 11:7 13:15 5:11
2:3
Ćurčin Petar
Čapanda David
5:11 9:11 9:11
0:3
Zlatanov Zaharije
Trusina Kristijan
3:11 11:9 5:11 7:11
1:3
Zlatanov Zaharije / Ćurčin Petar
Čapanda David / Trusina Kristijan
11:5 7:11 7:11 9:11
1:3
5. 26.11.2022. STK Bačka Palanka 2 STK Vojvodina 1:4
Rađenović Petar
Doža Lazar
11:6 11:7 11:7
3:0
Nišević Zlatko
Poljak Aleks
5:11 4:11 4:11
0:3
Kurćan Marko
Lapiš David
11:13 8:11 11:9 1:11
1:3
Rađenović Petar / Nišević Zlatko
Poljak Aleks / Lapiš David
7:11 1:11 4:11
0:3
Rađenović Petar
Poljak Aleks
10:12 7:11 5:11
0:3
5. 26.11.2022. STK Rusin STK Egyseg 2 4:3
Sabadoš Matej
Pakledinac David
9:11 12:10 12:10 11:5
3:1
Fejdi Igor
Josimov Strahinja
4:11 7:11 8:11
0:3
Hornjak Stefan
Đivuljski Aleksej
11:7 11:8 11:7
3:0
Sabadoš Matej / Hornjak Stefan
Pakledinac David / Josimov Strahinja
9:11 9:11 11:5 11:4 6:11
2:3
Sabadoš Matej
Josimov Strahinja
11:3 11:6 11:1
3:0
Hornjak Stefan
Pakledinac David
6:11 5:11 11:5 5:11
1:3
Fejdi Igor
Đivuljski Aleksej
8:11 12:10 11:2 11:8
3:1
5. 27.11.2022. STK Žabalj STK Temerin Ferocoop 3 4:0
Milan Šilić
Vig Botond
11:9 11:8 11:8
3:0
Trninić Mirko
Pete Maksim
15:13 11:4 11:9
3:0
Čonkić Zoran
Vig Žombor
11:3 8:11 13:11 11:5
3:1
Čonkić Zoran / Trninić Mirko
Pete Maksim / Vig Žombor
11:8 11:6 11:4
3:0
6. 04.12.2022. STK Selenča STK Rusin 4:3
Sabo Marijan
Fejdi Igor
11:8 8:11 11:6 11:7
3:1
Trusina Rastislav
Sabadoš Matej
3:11 13:15 8:11
0:3
Trusina Kristijan
Hornjak Stefan
9:11 11:7 11:7 11:7
3:1
Sabo Marijan / Trusina Rastislav
Sabadoš Matej / Hornjak Stefan
8:11 8:11 11:9 11:9 8:11
2:3
Sabo Marijan
Sabadoš Matej
9:11 11:9 11:9 11:9
3:1
Trusina Kristijan
Fejdi Igor
14:12 12:14 11:9 9:11 8:11
2:3
Trusina Rastislav
Hornjak Stefan
11:8 8:11 11:7 11:8
3:1
6. 03.12.2022. STK Vojvodina STK Hajduk 2:4
Poljak Aleks
Zlatanov Radoslav
11:8 11:9 13:11
3:0
Doža Lazar
Zlatanov Zaharije
7:11 8:11 10:12
0:3
Lapiš David
Ćurčin Petar
9:11 11:4 5:11 13:11 7:11
2:3
Poljak Aleks / Lapiš David
Zlatanov Zaharije / Ćurčin Petar
7:11 11:9 11:7 6:11 9:11
2:3
Poljak Aleks
Zlatanov Zaharije
11:7 11:5 11:8
3:0
Lapiš David
Zlatanov Radoslav
9:11 11:3 7:11 11:4 7:11
2:3
6. 04.12.2022. STK Žabalj STK Bačka Palanka 2 4:0
Milan Šilić
Nišević Zlatko
8:11 11:4 11:8 9:11 11:6
3:2
Čonkić Zoran
Rađenović Petar
6:11 11:7 11:8 11:2
3:1
Trninić Mirko
Vesković Veselin
11:9 11:5 11:2
3:0
Milan Šilić / Čonkić Zoran
Nišević Zlatko / Rađenović Petar
11:4 11:4 11:6
3:0
6. 03.12.2022. STK Temerin Ferocoop 3 STK Egyseg 2 2:4
Vig Botond
Pakledinac David
8:11 10:12 9:11
0:3
Molnar Roland
Josimov Strahinja
4:11 5:11 3:11
0:3
Vig Žombor
Mićević Matea
11:8 11:7 6:11 11:13 11:8
3:2
Vig Botond / Vig Žombor
Pakledinac David / Josimov Strahinja
9:11 7:11 12:10 11:9 11:9
3:2
Vig Botond
Josimov Strahinja
7:11 4:11 4:11
0:3
Vig Žombor
Pakledinac David
7:11 9:11 4:11
0:3
7. 10.12.2022. STK Egyseg 2 STK Selenča 0:4
Josimov Strahinja
Čapanda David
15:17 7:11 8:11
0:3
Pakledinac David
Trusina Kristijan
11:8 8:11 9:11 9:11
1:3
Dragoljević Branko
Čapanda František
12:10 7:11 7:11 11:2 1:11
2:3
Josimov Strahinja / Pakledinac David
Čapanda David / Trusina Kristijan
11:9 4:11 1:11 8:11
1:3
7. 10.12.2022. STK Rusin STK Vojvodina 1:4
Sabadoš Matej
Doža Lazar
11:4 11:8 11:6
3:0
Fejdi Igor
Poljak Aleks
6:11 9:11 7:11
0:3
Hornjak Stefan
Lapiš David
5:11 5:11 9:11
0:3
Sabadoš Matej / Hornjak Stefan
Poljak Aleks / Lapiš David
3:11 14:12 8:11 11:7 5:11
2:3
Sabadoš Matej
Poljak Aleks
12:10 5:11 11:9 7:11 13:15
2:3
7. 10.12.2022. STK Hajduk STK Žabalj 1:4
Ćurčin Petar
Milan Šilić
11:8 5:11 2:11 8:11
1:3
Kizić Nebojša
Trninić Mirko
10:12 5:11 6:11
0:3
Zlatanov Zaharije
Čonkić Zoran
12:10 11:8 11:9
3:0
Ćurčin Petar / Zlatanov Zaharije
Milan Šilić / Trninić Mirko
7:11 11:5 7:11 6:11
1:3
Ćurčin Petar
Trninić Mirko
3:11 11:8 3:11 5:11
1:3
7. 10.12.2022. STK Bačka Palanka 2 STK Temerin Ferocoop 3 4:0
Kurćan Marko
Vig Žombor
11:5 11:13 11:3 11:6
3:1
Rađenović Petar
Vig Botond
11:3 11:2 11:5
3:0
Vesković Veselin
Molnar Roland
11:3 11:1 11:6
3:0
Kurćan Marko / Rađenović Petar
Vig Žombor / Vig Botond
11:2 11:2 11:3
3:0
8. 28.01.2023. STK Egyseg 2 STK Vojvodina
8. 28.01.2023. STK Rusin STK Žabalj
8. 28.01.2023. STK Hajduk STK Bačka Palanka 2
8. 28.01.2023. STK Temerin Ferocoop 3 STK Selenča
9. 04.02.2023. STK Vojvodina STK Selenča
9. 05.02.2023. STK Žabalj STK Egyseg 2
9. 04.02.2023. STK Bačka Palanka 2 STK Rusin
9. 04.02.2023. STK Hajduk STK Temerin Ferocoop 3
10. 19.02.2023. STK Selenča STK Žabalj
10. 18.02.2023. STK Egyseg 2 STK Bačka Palanka 2
10. 18.02.2023. STK Rusin STK Hajduk
10. 18.02.2023. STK Temerin Ferocoop 3 STK Vojvodina
11. STK Bačka Palanka 2 STK Selenča
11. STK Žabalj STK Vojvodina
11. STK Hajduk STK Egyseg 2
11. STK Rusin STK Temerin Ferocoop 3
12. STK Selenča STK Hajduk
12. STK Vojvodina STK Bačka Palanka 2
12. STK Egyseg 2 STK Rusin
12. STK Temerin Ferocoop 3 STK Žabalj
13. STK Rusin STK Selenča
13. STK Hajduk STK Vojvodina
13. STK Bačka Palanka 2 STK Žabalj
13. STK Egyseg 2 STK Temerin Ferocoop 3
14. STK Selenča STK Egyseg 2
14. STK Vojvodina STK Rusin
14. STK Žabalj STK Hajduk
14. STK Temerin Ferocoop 3 STK Bačka Palanka 2
Ekipa Σ Pb Pr S+ S- +- P
1 STK Selenča 7 7 0 28 7 21 14
2 STK Žabalj 7 6 1 26 8 18 13
3 STK Hajduk 7 5 2 21 16 5 12
4 STK Vojvodina 7 4 3 20 14 6 11
5 STK Bačka Palanka 2 7 3 4 15 20 -5 10
6 STK Rusin 7 2 5 20 24 -4 9
7 STK Egyseg 2 7 1 6 9 26 -17 8
8 STK Temerin Ferocoop 3 7 0 7 4 28 -24 7
* WO
STK Selenča Selenča
Vajanskog 1, 21425 Selenča
Nedelja16:00
Fratišek Čapanda 064 381 35 95
David Čapanda
František Čapanda
Kristijan Trusina
Rastislav Trusina
Jan Mandač
Marijan Sabo
Pavle Petržljan
Dominik Zarecki
Miroslav Molnar
Štefan Lojdl
STK Vojvodina Bačko Gradište
Lenjinova 35, Bačko Gradište
Subota 17:00
Šandor Poljak 063 777 04 88
Aleks Poljak
David Lapiš
Lazar Doža
Nikola Lalić
Kristian Radatović
Atila Vamoš
Tibor Benke
Šandor Poljak
Kristijan Teke
STK Žabalj Žabalj
Nikole Tesle bb
Nedelja10:30
Petar Šilić 063 7859 715
Zoran Čonkić
Zlatko Čonkić
Šilić Milan
Nemanja Savadinović
Mirko Trninić
Toma Gligorić
Miloš Đurđić
STK Bačka Palanka 2 Bačka Palanka
Šetalište Milana Janjića BB
Subota 14:00
Miko Jovanović 064 3900 805
Marko Kurćan
Miko Jovanović
Petar Rađenović
Zlatko Nišević
Đorđe Čobanović
Miloš Mojić
Stanislav Marković
Mihajlo Jovanović
Danilo Jovanović
Luka Tomanović
Veselin Vesković
STK Hajduk Čurug
Trg Slobode 4, Čurug, OŠ Đura Jakšić
Subota 18:30
Nebojša Avramov 062 8001 155
Radoslav Zlatanov
Zaharije Zlatanov
Jovan Zlatanov
Miloš Zlatanov
Petar Ćurčin
Nebojša Avramov
Nebojša Kizić
STK Rusin Ruski krstur
Sr.Fronta 31, Ruski krstur
Subota 17:00
Dragan Kobačević 069 37 36 102
Matej Sabadoš
Mihajlo Sabadoš
Igor Fejdi
Stefan Hornjak
Toni Kostelnik
Matej Makaji
Stefan Kološnjaji
Aleksandar Šanta
Veljko Šomođi
Dejan Nađ
STK Egyseg 2 Novi Sad
Sutjeska 2, SPENS
Subota 11:00
Gagić Ivan 060 694 50 101
Strahinja Josimov
Nemanja Krbavac
Vuk Zlojutro
Branko Dragoljević
David Pakledinac
Luka Matić
Aleksa Mićunović
Vladimir Karabaš
Aleksej Đivuljski
Matea Mićević
STK Temerin Ferocoop 3 Temerin
Hala Temerin
Subota 17:00
Pete Imre 063 536 568
Imre Pete
Maksim Pete
Žombor Vig
Botond Vig
Roland Molnar
Andraš Oros
Igrač Ekipa +/- Pob Por % Poeni
Sabadoš, Matej STK Rusin 39:12 12 2 86 26
Poljak, Aleks STK Vojvodina 26:8 8 2 80 18
Milan, Šilić STK Žabalj 25:13 8 2 80 18
Sabo, Marijan STK Selenča 26:10 8 1 89 17
Čapanda, David STK Selenča 24:4 8 0 100 16
Čonkić, Zoran STK Žabalj 21:10 7 2 78 16
Ćurčin, Petar STK Hajduk 21:19 6 4 60 16
Zlatanov, Zaharije STK Hajduk 20:15 6 4 60 16
Trninić, Mirko STK Žabalj 21:7 6 2 75 14
Kurćan, Marko STK Bačka Palanka 2 21:12 6 2 75 14
Lapiš, David STK Vojvodina 19:16 5 4 56 14
Josimov, Strahinja STK Egyseg 2 15:24 3 8 27 14
Fejdi, Igor STK Rusin 13:27 3 8 27 14
Trusina, Kristijan STK Selenča 17:9 5 2 71 12
Zlatanov, Radoslav STK Hajduk 17:10 5 2 71 12
Hornjak, Stefan STK Rusin 12:25 2 8 20 12
Rađenović, Petar STK Bačka Palanka 2 12:17 3 5 38 11
Pakledinac, David STK Egyseg 2 12:13 3 4 43 10
Vig, Žombor STK Temerin Ferocoop 3 9:20 2 6 25 10
Vig, Botond STK Temerin Ferocoop 3 2:27 0 9 0 9
Doža, Lazar STK Vojvodina 5:19 1 6 14 8
Nišević, Zlatko STK Bačka Palanka 2 11:16 1 5 17 7
Vesković, Veselin STK Bačka Palanka 2 4:15 1 5 17 7
Dragoljević, Branko STK Egyseg 2 7:11 1 3 25 5
Pete, Maksim STK Temerin Ferocoop 3 4:10 1 3 25 5
Kizić, Nebojša STK Hajduk 3:7 1 2 33 4
Trusina, Rastislav STK Selenča 3:4 1 1 50 3
Molnar, Roland STK Temerin Ferocoop 3 0:9 0 3 0 3
Čapanda, František STK Selenča 3:2 1 0 100 2
Poljak, Šandor STK Vojvodina 3:0 1 0 100 2
Mićević, Matea STK Egyseg 2 2:6 0 2 0 2
Karabaš, Vladimir STK Egyseg 2 1:6 0 2 0 2
Đivuljski, Aleksej STK Egyseg 2 1:6 0 2 0 2
Makaji, Matej STK Rusin 0:6 0 2 0 2
Mandač, Jan STK Selenča 2:3 0 1 0 1
Pete, Imre STK Temerin Ferocoop 3 0:3 0 1 0 1
Petržljan, Pavle STK Selenča 0:0 0 0 0 0
Zarecki, Dominik STK Selenča 0:0 0 0 0 0
Molnar, Miroslav STK Selenča 0:0 0 0 0 0
Lojdl, Štefan STK Selenča 0:0 0 0 0 0
Lalić, Nikola STK Vojvodina 0:0 0 0 0 0
Radatović, Kristian STK Vojvodina 0:0 0 0 0 0
Vamoš, Atila STK Vojvodina 0:0 0 0 0 0
Benke, Tibor STK Vojvodina 0:0 0 0 0 0
Teke, Kristijan STK Vojvodina 0:0 0 0 0 0
Čonkić, Zlatko STK Žabalj 0:0 0 0 0 0
Savadinović, Nemanja STK Žabalj 0:0 0 0 0 0
Gligorić, Toma STK Žabalj 0:0 0 0 0 0
Đurđić, Miloš STK Žabalj 0:0 0 0 0 0
Jovanović, Miko STK Bačka Palanka 2 0:0 0 0 0 0
Čobanović, Đorđe STK Bačka Palanka 2 0:0 0 0 0 0
Mojić, Miloš STK Bačka Palanka 2 0:0 0 0 0 0
Marković, Stanislav STK Bačka Palanka 2 0:0 0 0 0 0
Jovanović, Mihajlo STK Bačka Palanka 2 0:0 0 0 0 0
Jovanović, Danilo STK Bačka Palanka 2 0:0 0 0 0 0
Tomanović, Luka STK Bačka Palanka 2 0:0 0 0 0 0
Zlatanov, Jovan STK Hajduk 0:0 0 0 0 0
Zlatanov, Miloš STK Hajduk 0:0 0 0 0 0
Avramov, Nebojša STK Hajduk 0:0 0 0 0 0
Sabadoš, Mihajlo STK Rusin 0:0 0 0 0 0
Kostelnik, Toni STK Rusin 0:0 0 0 0 0
Kološnjaji, Stefan STK Rusin 0:0 0 0 0 0
Šanta, Aleksandar STK Rusin 0:0 0 0 0 0
Šomođi, Veljko STK Rusin 0:0 0 0 0 0
Nađ, Dejan STK Rusin 0:0 0 0 0 0
Krbavac, Nemanja STK Egyseg 2 0:0 0 0 0 0
Zlojutro, Vuk STK Egyseg 2 0:0 0 0 0 0
Matić, Luka STK Egyseg 2 0:0 0 0 0 0
Mićunović, Aleksa STK Egyseg 2 0:0 0 0 0 0
Oros, Andraš STK Temerin Ferocoop 3 0:0 0 0 0 0
STK Rusin +/- Pob Por % Poeni
Sabadoš, Matej 39:12 12/14 0 86 26
Fejdi, Igor 13:27 3/11 0 27 14
Hornjak, Stefan 12:25 2/10 0 20 12
Makaji, Matej 0:6 0/2 0 0 2
Sabadoš, Mihajlo 0:0 0/0 0 0 0
Kostelnik, Toni 0:0 0/0 0 0 0
Kološnjaji, Stefan 0:0 0/0 0 0 0
Šanta, Aleksandar 0:0 0/0 0 0 0
Šomođi, Veljko 0:0 0/0 0 0 0
Nađ, Dejan 0:0 0/0 0 0 0
STK Vojvodina +/- Pob Por % Poeni
Poljak, Aleks 26:8 8/10 0 80 18
Lapiš, David 19:16 5/9 0 56 14
Doža, Lazar 5:19 1/7 0 14 8
Poljak, Šandor 3:0 1/1 0 100 2
Lalić, Nikola 0:0 0/0 0 0 0
Radatović, Kristian 0:0 0/0 0 0 0
Vamoš, Atila 0:0 0/0 0 0 0
Benke, Tibor 0:0 0/0 0 0 0
Teke, Kristijan 0:0 0/0 0 0 0
STK Žabalj +/- Pob Por % Poeni
Milan, Šilić 25:13 8/10 0 80 18
Čonkić, Zoran 21:10 7/9 0 78 16
Trninić, Mirko 21:7 6/8 0 75 14
Čonkić, Zlatko 0:0 0/0 0 0 0
Savadinović, Nemanja 0:0 0/0 0 0 0
Gligorić, Toma 0:0 0/0 0 0 0
Đurđić, Miloš 0:0 0/0 0 0 0
STK Selenča +/- Pob Por % Poeni
Sabo, Marijan 26:10 8/9 0 89 17
Čapanda, David 24:4 8/8 0 100 16
Trusina, Kristijan 17:9 5/7 0 71 12
Trusina, Rastislav 3:4 1/2 0 50 3
Čapanda, František 3:2 1/1 0 100 2
Mandač, Jan 2:3 0/1 0 0 1
Petržljan, Pavle 0:0 0/0 0 0 0
Zarecki, Dominik 0:0 0/0 0 0 0
Molnar, Miroslav 0:0 0/0 0 0 0
Lojdl, Štefan 0:0 0/0 0 0 0
STK Hajduk +/- Pob Por % Poeni
Ćurčin, Petar 21:19 6/10 0 60 16
Zlatanov, Zaharije 20:15 6/10 0 60 16
Zlatanov, Radoslav 17:10 5/7 0 71 12
Kizić, Nebojša 3:7 1/3 0 33 4
Zlatanov, Jovan 0:0 0/0 0 0 0
Zlatanov, Miloš 0:0 0/0 0 0 0
Avramov, Nebojša 0:0 0/0 0 0 0
STK Bačka Palanka 2 +/- Pob Por % Poeni
Kurćan, Marko 21:12 6/8 0 75 14
Rađenović, Petar 12:17 3/8 0 38 11
Nišević, Zlatko 11:16 1/6 0 17 7
Vesković, Veselin 4:15 1/6 0 17 7
Jovanović, Miko 0:0 0/0 0 0 0
Čobanović, Đorđe 0:0 0/0 0 0 0
Mojić, Miloš 0:0 0/0 0 0 0
Marković, Stanislav 0:0 0/0 0 0 0
Jovanović, Mihajlo 0:0 0/0 0 0 0
Jovanović, Danilo 0:0 0/0 0 0 0
Tomanović, Luka 0:0 0/0 0 0 0
STK Egyseg 2 +/- Pob Por % Poeni
Josimov, Strahinja 15:24 3/11 0 27 14
Pakledinac, David 12:13 3/7 0 43 10
Dragoljević, Branko 7:11 1/4 0 25 5
Mićević, Matea 2:6 0/2 0 0 2
Karabaš, Vladimir 1:6 0/2 0 0 2
Đivuljski, Aleksej 1:6 0/2 0 0 2
Krbavac, Nemanja 0:0 0/0 0 0 0
Zlojutro, Vuk 0:0 0/0 0 0 0
Matić, Luka 0:0 0/0 0 0 0
Mićunović, Aleksa 0:0 0/0 0 0 0
STK Temerin Ferocoop 3 +/- Pob Por % Poeni
Vig, Žombor 9:20 2/8 0 25 10
Vig, Botond 2:27 0/9 0 0 9
Pete, Maksim 4:10 1/4 0 25 5
Molnar, Roland 0:9 0/3 0 0 3
Pete, Imre 0:3 0/1 0 0 1
Oros, Andraš 0:0 0/0 0 0 0
Powered by: www.tabletennisscores.com