Sremska liga – Muškarci

2020 - 21

Kolo Datum Domaći Gosti Rezultat
1. 03.10.2020. STK Podunavlje STK Ruma 2 4 : 0
Stojšić Stevan
Minjin Stevan
11:8 13:11 10:12 13:15 11:2
3:2
Savić Stefan
Stepanović Lazar
11:7 11:9 11:7
3:0
Stojanac Nikola
Mudrić Nikola
11:2 9:11 11:5 11:5
3:1
Savić Stefan / Srnić Momčilo
Minjin Stevan / Stepanović Lazar
11:5 11:3 11:7
3:0
1. 04.10.2020. STK Jedinstvo 2 STK Mladost 2 4 : 0
Gubečka Vladislav
Kovačević Aleksandar
11:5 11:3 11:9
3:0
Lenjovski David
Kuruzović Predrag
11:8 11:6 11:9
3:0
Janjić Zlatko
Relić Filip
11:6 11:7 12:10
3:0
Gubečka Vladislav / Lenjovski David
Kovačević Aleksandar / Kuruzović Predrag
11:5 7:11 12:10 11:8
3:1
1. 04.10.2020. STK Sloga Čalma STK Inđija 2 4 : 1
Vučenović Radoslav
Spasojević Milan
19:17 8:11 11:6 11:8
3:1
Bojanić Bogdan
Košnjak Slobodan
11:4 6:11 11:9 5:11 5:11
2:3
Vučenović Velibor
Stojanović Pavle
11:3 11:8 11:4
3:0
Vučenović Radoslav / Vučenović Velibor
Stojanović Pavle / Košnjak Slobodan
11:5 11:3 11:7
3:0
Vučenović Radoslav
Košnjak Slobodan
12:10 11:7 11:7
3:0
1. -- X -- STK Srem spin
2. 25.10.2020. STK Srem spin STK Podunavlje 2 : 4
Dinić Nenad
Srnić Momčilo
6:11 4:11 5:11
0:3
Đurović Veljko
Andrić Arsenije
8:11 8:11 11:7 9:11
1:3
Vučenović Marko
Lešić Dragan
11:9 5:11 11:8 9:11 11:3
3:2
Đurović Veljko / Vučenović Marko
Srnić Momčilo / Čalić Zoran
6:11 11:13 3:11
0:3
Vučenović Marko
Srnić Momčilo
3:11 2:11 3:11
0:3
2. 24.10.2020. STK Ruma 2 STK Jedinstvo 2 4 : 1
Stepanović Lazar
Gubečka Vladislav
11:9 11:8 11:8
3:0
Minjin Stevan
Lenjovski David
11:7 13:11 9:11 11:7
3:1
Mudrić Nikola
Domonji Mihal
6:11 4:11 7:11
0:3
Stepanović Lazar / Minjin Stevan
Gubečka Vladislav / Lenjovski David
11:6 11:7 11:9
3:0
Stepanović Lazar
Lenjovski David
11:9 11:9 11:8
3:0
2. 24.10.2020. STK Mladost 2 STK Sloga Čalma 3 : 4
Kovačević Aleksandar
Vučenović Velibor
7:11 12:10 6:11 8:11
1:3
Hrnjak Petar
Vučenović Radoslav
5:11 7:11 9:11
0:3
Kuruzović Predrag
Bojanić Bogdan
11:8 11:6 9:11 11:8
3:1
Kovačević Aleksandar / Kuruzović Predrag
Vučenović Radoslav / Vučenović Velibor
11:8 7:11 12:10 9:11 13:11
3:2
Kovačević Aleksandar
Vučenović Radoslav
7:11 9:11 6:11
0:3
Kuruzović Predrag
Vučenović Velibor
11:8 7:11 13:11 8:11 11:8
3:2
Hrnjak Petar
Bojanić Bogdan
12:10 8:11 9:11 7:11
1:3
2. -- X -- STK Inđija 2
3. 22.11.2020. STK Jedinstvo 2 STK Srem spin 0 : 4
Gubečka Vladislav
Dinić Nenad
11:8 6:11 9:11 8:11
1:3
Janjić Zlatko
Đurović Veljko
5:11 8:11 8:11
0:3
Babić Nemanja
Rajaković Lazar
3:11 7:11 5:11
0:3
Gubečka Vladislav / Janjić Zlatko
Dinić Nenad / Đurović Veljko
5:11 5:11 8:11
0:3
3. 22.11.2020. STK Sloga Čalma STK Ruma 2 4 : 2
Vučenović Radoslav
Mudrić Nikola
11:5 11:7 11:2
3:0
Bojanić Bogdan
Minjin Stevan
7:11 5:11 7:11
0:3
Vučenović Velibor
Stepanović Lazar
11:6 11:7 12:10
3:0
Vučenović Radoslav / Vučenović Velibor
Stepanović Lazar / Minjin Stevan
8:11 9:11 3:11
0:3
Vučenović Radoslav
Minjin Stevan
11:6 11:7 11:7
3:0
Vučenović Velibor
Mudrić Nebojša
11:1 11:3 11:3
3:0
3. 21.11.2020. STK Inđija 2 STK Mladost 2 4 : 0
3. -- X -- STK Podunavlje
4. 29.11.2020. STK Srem spin STK Sloga Čalma 0 : 0
4. 28.11.2020. STK Podunavlje STK Jedinstvo 2 0 : 0
4. 28.11.2020. STK Ruma 2 STK Inđija 2 0 : 0
4. -- X -- STK Mladost 2
5. 05.12.2020. STK Inđija 2 STK Srem spin 0 : 0
5. 06.12.2020. STK Sloga Čalma STK Podunavlje 0 : 0
5. 05.12.2020. STK Mladost 2 STK Ruma 2 0 : 0
5. -- X -- STK Jedinstvo 2
6. 20.12.2020. STK Srem spin STK Mladost 2 0 : 0
6. 19.12.2020. STK Podunavlje STK Inđija 2 0 : 0
6. 20.12.2020. STK Jedinstvo 2 STK Sloga Čalma 0 : 0
6. -- X -- STK Ruma 2
7. 23.01.2021. STK Ruma 2 STK Srem spin 0 : 0
7. 23.01.2021. STK Mladost 2 STK Podunavlje 0 : 0
7. 23.01.2021. STK Inđija 2 STK Jedinstvo 2 0 : 0
7. -- X -- STK Sloga Čalma
Ekipa Σ Pb Pr S+ S- +- P
1 STK Sloga Čalma 3 3 0 12 6 6 6
2 STK Podunavlje 2 2 0 8 2 6 4
3 STK Jedinstvo 2 3 1 2 5 8 -3 4
4 STK Ruma 2 3 1 2 6 9 -3 4
5 STK Srem spin 2 1 1 6 4 2 3
6 STK Inđija 2 2 1 1 5 4 1 3
7 STK Mladost 2 3 0 3(* 1) 3 12 -9 2
* WO
STK Srem spin Sremska Mitrovica
Jupiterova 73, Sr. Mitrovica
Nedelja10:00
Mladen Nedeljković 063 214 165
Petar Čulić
Nenad Dinić
Veljko Đurović
Mihajlo Kuburić
Marko Trećak
Marko Vučenović
Nemanja Dostanić
Marko Milošević
Lazar Rajaković
Momir Tijanić
STK Podunavlje Novi Banovci

Subota 19:00
Srnić Momčilo 060 16 86 500
Arsenije Andrić
Vasilije Andrić
Zoran Čalić
Bogdan Jekić
Dragan Lešić
Stefan Savić
Momčilo Srnić
Nikola Stojanac
Stevan Stojšić
STK Jedinstvo 2 Stara Pazova

Nedelja10:00
Kopanja Zoran 060 331 3321
Nemanja Babić
Nenad Berta
Mihal Domonji
Vladislav Gubečka
Konstantin Ilić
Zlatko Janjić
Zoran Kopanja
David Lenjovski
Petar Samac
STK Sloga Čalma Čalma
Sportska 1, Čalma
Nedelja10:00
Vukmir Branislav 064 81 77 889
Bogdan Bojanić
Ranko Malešević
Velibor Vučenović
Radoslav Vučenović
Branislav Vukmir
Veljko Zec
STK Inđija 2 Inđija

Subota 14:30
Kalinić Marko 063 11 08 168
Milutin Aleksić
Slobodan Košnjak
Zoran Košnjak
Vukašin Marčetić
Miroslav Nikolić
Branislav Pošmuga
Milan Spasojević
Pavle Stojanović
Stevan Bežanović
STK Mladost 2 Nova Pazova

Subota 10:00
Kovačević Jovan 060 02 44 325
Aleksandar Kovačević
Predrag Kuruzović
Filip Relić
Petar Hrnjak
STK Ruma 2 Ruma

Subota 17:00
Željko Adamović
Josip Jambrec
Stevan Minjin
Nebojša Mudrić
Nebojša Mudrić
Nikola Mudrić
Ilija Radovanović
Lazar Stepanović
Dejan Vuletić
Powered by: www.tabletennisscores.com